Ko vlada i da li neko zaista vlada svetom?

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Ozbiljna tema i ozbiljna rasprava.
Dakle, odavno se svetom prenose razne teorije zavere: svetom vladaju Jevreji, masoni, judeomasoni, reptili...ali hajde da se koncentrišemo na teoriju da svetom vladaju Jevreji.To je najpopularnije viđenje.
Neka ovde pobornici te teorije, a posebno pobornici teorije da su Jevreji izvor sveg zla na svetu, iznose svoje viđenje i naravno relevantne dokaze, ili ono za šta oni misle da su dokazi.
Bez vređanja na ličnom i nacionalnom nivou.
Let's rock.:mrgreen:
 
Svaka organizacija neminovno vodi oligarhiji tj vladavi elite. Drzava=organizacija=vladavina elite. Prirodno je da oni sa najvecom kolicinom moci i uticaja koji se najcesce svode na bogatstvo za sebe uzimaju najveci deo kolaca i teze uvecanju i sirenju svog uticaja.

To nije nikakva teorija vec istorijski i socijoloski potvrdjeno stanoviste da ovek postoje vladari i oni nad kojima se vlada. Jevreji kao narod su najveci materijalisti i stoga prilicno podlozni pljuvanju, ali verovati da samo Jevreji ili cionisti vladaju svetom je krajnje maloumno. Jos jedan problem postoji a to je u samom pitanju ko vlada svetom? Za neupucene svet nije Amerika i svet nije zapadna hemisfera :ok:
 
Toroumeda je apsolutno upravu Svinjski grip je samo jedan od mnogih virusa koji se usavrsavaju/treba da se nadje neka bolest koja ce pokositi oko 4 Milijarde ljudi i tacka.
Afrika vam govori sve gde su god bili Lekari bez granica i gde su cepili stanovnistvo kasnije je stigla Apokalipsa kao Sida i dr ubice.
Dakle plan se sprovodi polako ali sigurno ali ja mislim da ce zadnji BOG suditi kao sto pise u Bibliji.
 
'vi ste srbi glupi' rece meni jedan jevrej iz izraela u pauzi na integracijskom kursu usred demokratske nemacke, (svestan cinjenice da je u nemackoj zasticen kao beli medved) misleci na ex jugoslaviju i politicka previranja na balkanu.
moji sunarodnici pocese da se koskaju, ja ne znam da li da se smejem ili da placem ?! prokleto je u pravu. mogu to reci sebi, ali njemu to priznati nikada (iz potpuno neobjasnjivih razloga).
kapital (citaj banke) je na njegovoj strani. moc je na njegovoj strani. posledice holokausta neko bi rekao. moze mu se.
na mojoj strani samo istorija i folklor....cinjenica da mnogi moji sugradjani ne znaju da je u crkvi u kojoj su krsteni nas veliki zupan krstio fridriha barbarosu kada je kretao u onaj sveti grad, koji je sada ( gle ironije) glavni grad izraela.
jos uvek vlada prirodni zakon eliminacije. ja tu nista ne mogu. jedan petao- milion spavaca.
 
Ozbiljna tema i ozbiljna rasprava.
Dakle, odavno se svetom prenose razne teorije zavere: svetom vladaju Jevreji, masoni, judeomasoni, reptili...ali hajde da se koncentrišemo na teoriju da svetom vladaju Jevreji.To je najpopularnije viđenje.
Neka ovde pobornici te teorije, a posebno pobornici teorije da su Jevreji izvor sveg zla na svetu, iznose svoje viđenje i naravno relevantne dokaze, ili ono za šta oni misle da su dokazi.
Bez vređanja na ličnom i nacionalnom nivou.
Let's rock.:mrgreen:

Procitaj "PROTOKOLI SIONSKIH MUDRACA"

Kad procitas, imas dva resenja:

1. Da verujes u ono sto si procitao

2. Da ne verujes u ono sto si procitao

Sam odluci.
 
Ozbiljna tema i ozbiljna rasprava.
Dakle, odavno se svetom prenose razne teorije zavere: svetom vladaju Jevreji, masoni, judeomasoni, reptili...ali hajde da se koncentrišemo na teoriju da svetom vladaju Jevreji.To je najpopularnije viđenje.
Neka ovde pobornici te teorije, a posebno pobornici teorije da su Jevreji izvor sveg zla na svetu, iznose svoje viđenje i naravno relevantne dokaze, ili ono za šta oni misle da su dokazi.
Bez vređanja na ličnom i nacionalnom nivou.
Let's rock.:mrgreen:

Gledajuci po to teoriji....Jevreji ako stvarno imaju toliki uticaj na svet svaka im cast....pogotovo na sposobnosti da to ostvare....trebalo bi da se ugledamo na njih u mnogim stvarima!
 
Gledajuci po to teoriji....Jevreji ako stvarno imaju toliki uticaj na svet svaka im cast....pogotovo na sposobnosti da to ostvare....trebalo bi da se ugledamo na njih u mnogim stvarima!
И да немају толики утицај , .......а мислим да имају , .........................ми бисмо од њих могли , .............а и требали би , ............. да научимо много тога!!!:ok::ok::ok:
 
И да немају толики утицај , .......а мислим да имају , .........................ми бисмо од њих могли , .............а и требали би , ............. да научимо много тога!!!:ok::ok::ok:

Upravo tako...da su nam pola politicara upola sposobni kao njihovi.......:D Srbija bi procvetala!
 
Nego, eremita reče da on zna da Jevreji vladaju svetom, da su to činjenice, i da jedva čeka da otvorim temu kako bi izneo dokaze u prilog svojim teorijama zavere, ali nište od toga.Kao što sam i očekivao.Ionako piotvrdu može da nađe samo na pravoslavno-klerofašističkim sajtovima i nacističkim debilanama online, tako da mu se oprašta. :D
 
Nego, eremita reče da on zna da Jevreji vladaju svetom, da su to činjenice, i da jedva čeka da otvorim temu kako bi izneo dokaze u prilog svojim teorijama zavere, ali nište od toga.Kao što sam i očekivao.Ionako piotvrdu može da nađe samo na pravoslavno-klerofašističkim sajtovima i nacističkim debilanama online, tako da mu se oprašta. :D
Па не знам да ли се може рећи баш да Јевреји владају светом (већ и зато што је појам владања светом, ипак сложен), али, мора се признати да Јевреја има сразмерно много онако баш су очевидни у скоро свим сферама живота, од капитала, до уметности.
Ја о томе не дајем ни негативан ни позитиван суд, само констатујем чињеницу.
(Иначе, то сам већ раније рекла, Јевреје сматрам једним од одабраних народа).
 

Back
Top