Grok,grok...

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
U bezizlaznim situacijama kada nam je smrt olaksavajuca okolnost, a sve u vidu novog virusa svinjskoga gripa koji mozda preti, a mozda i ne, u globalu svetske populacije...
Daklen ovako...da li bi odabrali sex kao konacnicu zivota ili nesto trece....
I da li bi birali tada sexualne partnere ili bi se jebbali sve u 16 ? ( sve ovo figurativno pisem u slucaju pandemije sa visokim smrtnim ishodom )
 
U bezizlaznim situacijama kada nam je smrt olaksavajuca okolnost, a sve u vidu novog virusa svinjskoga gripa koji mozda preti, a mozda i ne, u globalu svetske populacije...
Daklen ovako...da li bi odabrali sex kao konacnicu zivota ili nesto trece....
I da li bi birali tada sexualne partnere ili bi se jebbali sve u 16 ? ( sve ovo figurativno pisem u slucaju pandemije sa visokim smrtnim ishodom )

Hihihi..
Moram da postavim samo jedno pitanjce..
Jesam li ( u ovom scenariju) već obolela od te opake bolesti ili bolest samo preti i svi oko mene se razboljevaju a verovatnoća da i ja obolim je preko 80%?
Koja od te dve opcije? Pošto se odgovor znatno razlikuje od situacije :)
 
Hihihi..
Moram da postavim samo jedno pitanjce..
Jesam li ( u ovom scenariju) već obolela od te opake bolesti ili bolest samo preti i svi oko mene se razboljevaju a verovatnoća da i ja obolim je preko 80%?
Koja od te dve opcije? Pošto se odgovor znatno razlikuje od situacije :)
a otkud ja znam da li si ti nevina ili si vec iskusna jahacica ?

molim preciznije
 
mislim da bih pronasla malo vise vremena za kontakt sa prirodom, za pronalazenje unutarnjeg mira i sl. to je ono sto mi inace nedostaje, posto sam uvek u petoj, shodnom mojoj prirodi.
mada, evo sad kad opet razmislim, ja ne mogu sebe da vidim pruzenoj po travi pored recice dok slusam zujanje pcela i sl. ne mogu, nisam to ja ******.
a evo probala sam:confused:
 
joj, care... ja bi' uradio nesto sto nikad nisam... nemam pojma... otis'o bi' ui kafanu i sve pare ostavio muzikantima... da mi pevaju sve dok ne promuknu... razne pesme... onda... jeo bi' rebarca u kajmaku... sopsku... smejao se... i otis'o kuci kad osetim da je bilo dovoljno... mislim... i zaljubio bi' se usput koliko god bi' puta stig'o... sta lepse od toga?
 
a otkud ja znam da li si ti nevina ili si vec iskusna jahacica ?

molim preciznije

Ne vredi.. a stvarno sam htela da se našalim..
Ti si postavljao temu, krajnje neprecizno, za početak...
Pošto vidim da nema šale sa tobom, tj. da si krajnje ozbiljan ondaK ništa :)

I pošto sam forumašica, naravno da sam vrlo iskusna i nevina :p
 
Ne vredi.. a stvarno sam htela da se našalim..
Ti si postavljao temu, krajnje neprecizno, za početak...
Pošto vidim da nema šale sa tobom, tj. da si krajnje ozbiljan ondaK ništa :)

I pošto sam forumašica, naravno da sam vrlo iskusna i nevina :p
dobro, mislio sam da ces reci, da ostalo mi je jos dva dana zivota...pa bi se sex nekako uglavio u termin dizanja necega u vazduh....barem bi ja to radio
 
dobro, mislio sam da ces reci, da ostalo mi je jos dva dana zivota...pa bi se sex nekako uglavio u termin dizanja necega u vazduh....barem bi ja to radio

Ajde da probam da odgovorim..
Da obolim, ne bih ništa verovatno od svega, zato što ta bolest ima vrlo akutan tok, naglo skače temperatura i zakuca te za krevet...
A da je veliki broj njih oko mene oboleo i da postoji ogromna verovatnoća da se i meni to desi.. ne znam.. išla bih negde.. sa nekim meni bliskim ljudima.. ili možda čak i sama, jer volim da budem sama.. u prirodu.. otišla bih do Dunava sigurno, ima toliko lepih mesta na njegovom toku..
I bila bih tamo.. i uživala.. zaista uživala..
A opet, možda bih uradila i nešto drugo, jer ovo svejedno radim..
Da, možda bih se zaljubila, što reče neko..
A možda bih i otišla u medicinske sestre... da pomognem bolesnima...
Mnogo je stvari koje bih želela da uradim iz ove perspektive... sex može biti jedna od njih ali zaista i ne mora... :)
 
Ajde da probam da odgovorim..
Da obolim, ne bih ništa verovatno od svega, zato što ta bolest ima vrlo akutan tok, naglo skače temperatura i zakuca te za krevet...
A da je veliki broj njih oko mene oboleo i da postoji ogromna verovatnoća da se i meni to desi.. ne znam.. išla bih negde.. sa nekim meni bliskim ljudima.. ili možda čak i sama, jer volim da budem sama.. u prirodu.. otišla bih do Dunava sigurno, ima toliko lepih mesta na njegovom toku..
I bila bih tamo.. i uživala.. zaista uživala..
A opet, možda bih uradila i nešto drugo, jer ovo svejedno radim..
Da, možda bih se zaljubila, što reče neko..
A možda bih i otišla u medicinske sestre... da pomognem bolesnima...
Mnogo je stvari koje bih želela da uradim iz ove perspektive... sex može biti jedna od njih ali zaista i ne mora... :)
lepo, :)

ps. samo sto bi se nesrecno zaljubila
 
U bezizlaznim situacijama kada nam je smrt olaksavajuca okolnost, a sve u vidu novog virusa svinjskoga gripa koji mozda preti, a mozda i ne, u globalu svetske populacije...
Daklen ovako...da li bi odabrali sex kao konacnicu zivota ili nesto trece....
I da li bi birali tada sexualne partnere ili bi se jebbali sve u 16 ? ( sve ovo figurativno pisem u slucaju pandemije sa visokim smrtnim ishodom )

odabrala bih sex ukombinovan sa opijatima svake vrste, i to sve u 16
ili to, ili da na nekom usamljenom tropskom ostrvu gledam smireno u zalazak sunca sve dok me viremija ne usmrti
:p
 
U bezizlaznim situacijama kada nam je smrt olaksavajuca okolnost, a sve u vidu novog virusa svinjskoga gripa koji mozda preti, a mozda i ne, u globalu svetske populacije...
Daklen ovako...da li bi odabrali sex kao konacnicu zivota ili nesto trece....
I da li bi birali tada sexualne partnere ili bi se jebbali sve u 16 ? ( sve ovo figurativno pisem u slucaju pandemije sa visokim smrtnim ishodom )

Vidim ovde je reč o poslednjim danima:lol:, provela bih ih sa onima koje volim :heart:
 
ja se uvek pitam šta bih radila, dal bi onako šiznula ili bi se uspaničila ili bi sve radila isto..
mislim dani su nam i tako odbrojani, šta sad to toliko menja?
 

Back
Top