Buvljak u Subotici

Bila bih zahvalna kada bi neko mogao da mi odgovori da li na buvljaku ima firmirane garderobe i da li je tacno da su cene kozmetike i hrane skoro iste kao i u Madjarskoj
Takve informacije sam dobila od prijateljicce koja tvrdi da se uopste ne isplati ici za Segedin jer se sve moze nabaviti u Subotici po identicnim cenama a da takodje ima i garderobe iz Plaze....
 
Bila bih zahvalna kada bi neko mogao da mi odgovori da li na buvljaku ima firmirane garderobe i da li je tacno da su cene kozmetike i hrane skoro iste kao i u Madjarskoj
Takve informacije sam dobila od prijateljicce koja tvrdi da se uopste ne isplati ici za Segedin jer se sve moze nabaviti u Subotici po identicnim cenama a da takodje ima i garderobe iz Plaze....

To je istina. Cene su identicne jer se posle kupovine u Madjarskoj radi povracaj poreza. Ja sam par puta cak i naletela da je nesto bilo jeftinije nego u Madjarskoj. Hranu svakako vredi kupovati na buvljaku. Recimo trapist, edamer itd, su u prodavnici 600-900 din, dok na buvljaku to uzmem za 400-450. A kvalitet stvarno dobar. Redovno kupujemo tamo salame, kobasice, testo, slanine, caj, kakao, hranu za pse sve je 20-30% jeftinije nego u prodavnici. Sto se tice kozmetike tu su isto jako velike razlike, Palmolive, Malizia kupka 170-200 din 1l, dok je u drogeriji 300-370. Kupujemo mleko za telo, dezodoranse, brijace, kremu za depilaciju...sve i svasta :)
 

Back
Top