Kako uhvatiti muža/momka da vas vara?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.914
Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)
 
Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)

Ti hoces da radis nesto nemoralno, a drugom to spocitavas... Licemerno :thumbdown:
 
Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)

Зашто бих ја улагала енергију да чепркам по нечијим џеповима?:roll:
Код мене тога нема.
Не бих никад проверавала момка, све да се забављам са Бред Питом.
 
Ne morate da me podržavate. Samo pomagajte da ostanem ne otkriven!:D

nono-1.gif
nije šija nego vrat!

univerzalni recepti su truba, sigurno nece pomoci .... ti ces se odati a da nisi ni svestan toga,
sve to ce lako prepoznati ona koja te dobro poznaje i ako joj je uopste stalo do tebe da tako nesto primeti....
moj ti je savet (podrska) - ne zanosi se mnogo.....
nono-1.gif
 
Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)

Kada varaš devojku poraste ti nos ili ti izrastu dlake na jeziku? Nisi znao? Proveri pa ćeš saznati....:mrgreen:
 
Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)

Sta da ti kazem, seti se Glenn Close i Fatalne privlacnosti :lol:
 
e pa slusaj, ako pored nje, zelis da svrljas, znaci da ti nije dovoljno dobra ili da je ne volis... prosto... ostavis je i sva ti vrata otvorena, bez grize savesti... ja sam bila jedna od tih, prevarena. ali zena kao zena, jednostavno oseti i to onda mnogo boli. prevarena i jos trudna!!! dobio je sut kartu, naravno... nema oprostaja, a eno ga sad se jede...
 
e pa slusaj, ako pored nje, zelis da svrljas, znaci da ti nije dovoljno dobra ili da je ne volis... prosto... ostavis je i sva ti vrata otvorena, bez grize savesti... ja sam bila jedna od tih, prevarena. ali zena kao zena, jednostavno oseti i to onda mnogo boli. prevarena i jos trudna!!! dobio je sut kartu, naravno... nema oprostaja, a eno ga sad se jede...

Erdoglija?
 
Kako uhvatiti muža/momka da vas vara?


Za obraze dlanovima ( s obe ruke) pa koleno jako, što jače cimneš ka gore (pravo u međunožje) pa kad se savije, tim istim dlanovima drmneš mu facu o koleno (svoje), dok leži izživiš se još malo (malo je ključna reč, ne previše da se ne digne slučajno) i pališ glavom bez obzira...

Izmislili su ljudi razna hladna i topla oruzja... Kao i razne hemikalije... :ok:
 

Back
Top