Da li ste nekada odbili nekoga, a da ni sami ne znate zasto?

Lexa:
Mene interesuje da li se to svima ili vecini desava... Neko (musko ili zensko) vam se dopadne, dopadnete se i vi njemu(njoj) ali, neke "kosmicke sile" ucine da nikada ne budete zajedno... I zbog toga zalite do kraja zivota... :cry: Mislim, da li ste nekada zazalili sto ste ga(je) odbili, i zasto ste to uradili?
ja mislim da je to nemoguce- mislim da izmedju dvoje ljudi postoji uzajamna privlacnost a da se kad tad ne kresnu, drugim rijecima duboko vjerujem da ako zelja postoji na obe strane i naravno ako je ta zelja dovoljno jaka, tada se desava bas suprotno- citav univerzum se uroti da ih spoji :wink:
 
Lexa:
Mene interesuje da li se to svima ili vecini desava... Neko (musko ili zensko) vam se dopadne, dopadnete se i vi njemu(njoj) ali, neke "kosmicke sile" ucine da nikada ne budete zajedno... I zbog toga zalite do kraja zivota... :cry: Mislim, da li ste nekada zazalili sto ste ga(je) odbili, i zasto ste to uradili?


Ko odbije kajace se!
Ko ne odbije kajace se!

Zakon Tamnog vilajeta


znajuci prethodno...
 
Lexa:
Recimo da je prilicno ocigledno da se dvoje privlace - fizicki i emocionalno... Ali, neko od njih dvoje odbije vezu. Zasto? Kosmicke sile? Glupost? Uobrazenost? Neki drugi problem???

Kosmichke sile, s'tim shto ih ja ne nazivam tako, to se u mom selu kaze Maktub!!!
Ali ako se bash privlache i fizicki i emocionalno, pretpostavljam da je shansa da se ne spandjaju veoma mala, pa se gore_opisani dogadjaj moze nazvati chisto - nesreca...
 
Lexa:
Mene interesuje da li se to svima ili vecini desava... Neko (musko ili zensko) vam se dopadne, dopadnete se i vi njemu(njoj) ali, neke "kosmicke sile" ucine da nikada ne budete zajedno... I zbog toga zalite do kraja zivota... :cry: Mislim, da li ste nekada zazalili sto ste ga(je) odbili, i zasto ste to uradili?
Naravno da jesam...Sad mi tako slatko vraca za to... :cry:
 

Back
Top