Pocelo carinjenje Crnogoraca i svih stranaca u srbij ukljucujuci Amerikancei!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ipak je to premalo vremena da se svi registruju.Ako ne produže rok za preregistraciju,ni polovina automobila neće stići da se registruje s obzirom na činjenicu da se u Srbiji vozi oko 50.000 "Crnogoraca".

И не треба да стигну, ја не би ни дозвољавао пререгистрацију - све поодузимати.;)
 
И не треба да стигну, ја не би ни дозвољавао пререгистрацију - све поодузимати.;)

Realno,većina tih automobila nije ni za staro gvoždje.Postavlja se pitanje isplativosti svega toga.

Na auto koje košta 5.000 EUR,troškovi preregistracije su oko 1.500 EUR

Carina od 10% = 500 EUR +
PDV od 18% = 990 EUR.

 
Ко их је*е, када се крајем 2005. говорило да у случају отцепљења неће бити пререгистрације људи су изигравали Тарзане међу мајмунима, и сада треба то да плате, наравно. Шта смо онда ми који смо тада легално увозили аутомобиле са Евро 3 моторима, дебили што смо поштовали закон?! :confused: Требале су још и веће глобе да се уведу! Пази богати - парола "да и сиротиња нешто вози" за време протеста стајала је на Аудију!:thumbdown: Да је то стварно сиротиња возили би Кечеве а на ЦГ табле би узимали Уна, а не Ауди, за који треба прилично пара за ваљано одржавање. Него то је наше сељачко - "дај да за*ебем државу, и да ауто буде немац, да комшија цркне од муке"...
 
Ко их је*е, када се крајем 2005. говорило да у случају отцепљења неће бити пререгистрације људи су изигравали Тарзане међу мајмунима, и сада треба то да плате, наравно. Шта смо онда ми који смо тада легално увозили аутомобиле са Евро 3 моторима, дебили што смо поштовали закон?! :confused: Требале су још и веће глобе да се уведу! Пази богати - парола "да и сиротиња нешто вози" за време протеста стајала је на Аудију!:thumbdown: Да је то стварно сиротиња возили би Кечеве а на ЦГ табле би узимали Уна, а не Ауди, за који треба прилично пара за ваљано одржавање. Него то је наше сељачко - "дај да за*ебем државу, и да ауто буде немац, да комшија цркне од муке"...

u kom audiju?audiju 80,90' godište ajde ne lupetaj,to je sirotinjski auto a za njega treba isto troškova za održavanje kao za razdrndani kec,koji niko nije hteo da kupi ne na cg table nego na srpske kada su mogli da voze bolja kola na cg table a ti si i ostali koji te podrzavaju ste bas taj seljak "da komsiji crnke krava":) i ispali ste budale sto ste verovali i pevali dinkiceve reci tri godine:)
 
Glupost je lupljena još u uvodnom postu.

katanac800m-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top