Ko je kresao,pardon silovao Veljine ovce !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Nikako da saznamo ko je kresao i silovao Veljine jadne ovce...ovo je jedan od najvecih tajni u ovoj drzavi u zadnjih par godine,a vidim, ni BIA se neoglasava iako joj je to u opisu posla.:eek:

Ako neko ima najnovije informacija,neka napise ovde,da se napokon i ta ,tako dobro cuvana tajna otkrije.:D:hahaha::rotf:

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-29-04-2009/zatrazena-beleska-o-veljinim-ovcama
Zatražena beleška o Veljinim ovcama

BEOGRAD - Udruženje novinara Srbije (UNS) saopštilo je juče da je zaštitnik građana pokrenuo postupak kontrole zakonitosti i pravilnosti rada u Policijskoj upravi u Čačku, koja još nije dostavila službenu belešku o navodnom seksualnom zlostavljanju ovaca Velimira Ilića.

Tadašnji ministar Velimir Ilić javno je optužio novinara Vladimira Ilića, koji je izveštavao o nelegalnoj gradnji njegove klinike u Kačulicama, da je „seksualno zlostavljao ovce“ i kazao da o tome postoji službena beleška u Policijskoj upravi u Čačku. Vladimira Ilića su, podsetio je UNS, na radnom zadatku fizički napali pripadnici obezbeđenja Velimira Ilića.
 
Poslednja izmena:
Nikako da saznamo ko je kresao i silovao Veljine jadne ovce...ovo je jedan od najvecih tajni u ovoj drzavi u zadnjih par godine,a vidim, ni BIA se neoglasava iako joj je to u opisu posla.:eek:

Ako neko ima najnovije informacija,neka napise ovde,da se napokon i ta ,tako dobro cuvana tajna otkrije.:D:hahaha::rotf:

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-29-04-2009/zatrazena-beleska-o-veljinim-ovcama
Zatražena beleška o Veljinim ovcama

BEOGRAD - Udruženje novinara Srbije (UNS) saopštilo je juče da je zaštitnik građana pokrenuo postupak kontrole zakonitosti i pravilnosti rada u Policijskoj upravi u Čačku, koja još nije dostavila službenu belešku o navodnom seksualnom zlostavljanju ovaca Velimira Ilića.

Tadašnji ministar Velimir Ilić javno je optužio novinara Vladimira Ilića, koji je izveštavao o nelegalnoj gradnji njegove klinike u Kačulicama, da je „seksualno zlostavljao ovce“ i kazao da o tome postoji službena beleška u Policijskoj upravi u Čačku. Vladimira Ilića su, podsetio je UNS, na radnom zadatku fizički napali pripadnici obezbeđenja Velimira Ilića.

Novinar **ra ovčice
Lakoj lane
Diri, diri, dane...

Ma Velja je izgleda hteo da baš svakoj uzme nevinost, al ga prezimenjak preteko...
 
Ma ovce su krive... Mislim stvarno...

819sheep.jpg
 
Vuk je ionako smuvao Danu tako što joj je rekao dok je bila mlada seoska lepotica da ima prelepe noge i da bi trebalo da ih ima barem četiri.Kad je ostario,pobrljavio i video da mu žena ima viška muških hormona,izabrao je lakše rešenje za svoj problem.


To uopšte nije tajna.Vuk je provodio puno vremena u Veljinom toru pa je zbog toga puklo prijateljstvo.Gde će Vuk ako ne na ovce?

Bratko,ovo je cist spam,ove tvoje dve poruke..kakve veze ima Vuk Draskovic i njegova supruga Danica sa Veljinim "silovanim" ovcama...ali necu te prijaviti ,necu da budem kako ove placipic.e koje od ranog jutra sviraju modovima i traze da se neko banuje ili opomene.

I jos nesto,stvarno si vise dosadan,sta god napisem ti tu uguras Draskovica..hajde objasni mi sta hoces sa tim ???

Tacno je znam Draskovica,kao sto sam poznavao i pokojnog Djinjdica,kao sto sam bio i na osnivanju SRS-a i upoznao "Djuku":D i jos par fukcionera SRS-a...itd.. i sta sada ???

Ako toliko mrzis Draskovica,a ti otvori temu pa udri bre dan i noc ,imas ovde dosta istomisljenika,imacete matrijala za jedno 10 dana.:ok:

Kao sto vec napisah nekoliko puta,dosadne ove podguzne muve cim lepse vreme oce bre i u supak coveku da se uvuku.;)
 
Ops Velja ozdravio i vec bi da bije nekog,a nije ni cudo sto je "neurozan",nikako da sazna ko mu je mrcio, odnosno silovao ovce.....:D:hahaha:...kakav bolid....:dash::dash:

Poslanik SPO tvrdi da ga je Velimir Ilić verbalno napao
Autor: Beta | 29.04.2009. - 20:54
Poslanik Srpskog pokreta obnove u Skupštini Srbije Žika Gojković izjavio je da ga je lider Nove Srbije Velimir Ilić danas u skupštinskoj sali verbalno napao i pretio.

"Imao sam incidentnu situaciju sa Ilićem. Nije mi jasno koji su razlozi. Ilić mi je u skupštinskoj sali pred svedocima prišao i vrlo ozbiljno pretio uz salvu psovki, kako on to već ume, kako će tući mene i sve iz SPO", rekao je Gojković novinarima u Domu Narodne skupštine.
On je istakao da ničim nije provocirao Ilića, a da je verovatno povod za verbalni napad bila izjava Gojkovića da su članovi NS iz nekoliko odbora te stranke u Vojvodini prešli u SPO.
"Ovo je pokazatelj da je Ilić sasvim sigurno ozdravio i da se vratio na stari put i stari način ponašanja ali isto tako pokazatelj panike u redovima stranka koje su svojevremeno na prevaru uzimali glasove SPO", rekao je Gojković, koji je predsednik vojvođanskog odbora SPO-a.
 
Ko je kresao,pardon silovao Veljine ovce !

Mislim da ovo pitanje, kako postovi odmiču, postaje sve više filozofsko.
Jer, zavisno od toga kako poimamo stvarnost (uključujući tu i prirodne i društvene pojave), možemo doći do različitih zaključaka o identitetu subjekta.

Molim moderatore da prebace temu na pdf Filozofija. Čak i da saznamo ko je obljubio ova naivna stvorenja, ipak ostaje pitanje "Čemu sve to"........
 

Back
Top