Brza odluka-pitanje za dame

Evo odgovora..to bre ni pod razno..ovo su postene zene..sta ce komsije da kazu..prvo se malo zabavljaju..drze za rukice i te fore..i da pojedu dzak soli naravno

Ne,najbolje da idu ulicom,pushe tuki svakom kojem se digne a posle radjaju decu i obavezno posle svakog felacija "poznatim" muskarcima onako majcinski izljube tu decicu :roll:

a izvini, molim te
postaje poznat onda kad bih mogla da kažem da ga Volim i da to stvarno osetim
ne vidim poentu u sporadičnom P.opštenju sa kojekakvim neznancima
imaš neki problem sa tim?

:ok::ok:
 
covece, ne mogu da verujem da ima ljudi koji ozbiljno shvataju i ozbiljno odgovaraju na ovu temu?!?
maaaada, moguce je da sam paglu, da je ovo neki nevidjeni psiho test, gde ceo forum moze iz odgovora da vidi kake smo mi kao zene, i kao ljubavnice, i kao potencijalne majke:think:
 
covece, ne mogu da verujem da ima ljudi koji ozbiljno shvataju i ozbiljno odgovaraju na ovu temu?!?
maaaada, moguce je da sam paglu, da je ovo neki nevidjeni psiho test, gde ceo forum moze iz odgovora da vidi kake smo mi kao zene, i kao ljubavnice, i kao potencijalne majke:think:

Pa meni baš super zamisliti situaciju koja nema šanse da mi se desi,:hahaha:.
Nisam tako stroga prema sebi, kao ti, izvini.:rumenko:
Možda što više nisam "potencijalna" ni u čemu, već stvarna, pa se sad malo zahebavam...
 
Pa meni baš super zamisliti situaciju koja nema šanse da mi se desi,:hahaha:.
Nisam tako stroga prema sebi, kao ti, izvini.:rumenko:
Možda što više nisam "potencijalna" ni u čemu, već stvarna, pa se sad malo zahebavam...

pa, j.b.g. ako se iz mog posta vidi da ja ovu situaciju dozivljavam kao potencijalno mogucu ondak sam stvarno nerazumljiva svakome osim sebi :roll:
a, ja draga, vise nisam potencijalna ni za sta, osim za idiota ponekad
a, da sam stroga, stroga sam, taka mi profesija :)
 

Back
Top