TEMA ZA SVE I SVASTA

pozdrav svima
evo o čemu se radi....pošto sam skoro kupio dbox 7020si ovim putem molim nekoga ko je iz KG-a ili okoline da mi se javi na PM radi neophodne pomoći...
hvala unapred
PS mislim da je ovo za sve i svašta
 
Pozdrav svima.Potrebna mi je mala pomoc.Imam receiver Elit 9400Y i hteo bih gledati digi.Medjutim, u popisu satelita u meniju nemam ni jedan W orijentisan satelit vec su svi E. Trenutno gledam astru i hotbird ali bih ga okrenuo prema Thoru. Kako da ga dodam na listu satelita. Evo podataka o softweru.
CA podesavanja
Version: castack 4.48
Update: 30. aug 2007.

Software info

Model ID 3329B
S/w version 1.3.69 emu
H/W version 1.0.00
Loader version 3329B 1.1.1.

Izvinjavam se ako sam vam poslao i vise nego sto treba.....:) Hvala vam puno.
 
Pozdrav svima.Potrebna mi je mala pomoc.Imam receiver Elit 9400Y i hteo bih gledati digi.Medjutim, u popisu satelita u meniju nemam ni jedan W orijentisan satelit vec su svi E. Trenutno gledam astru i hotbird ali bih ga okrenuo prema Thoru. Kako da ga dodam na listu satelita. Evo podataka o softweru.
CA podesavanja
Version: castack 4.48
Update: 30. aug 2007.

Software info

Model ID 3329B
S/w version 1.3.69 emu
H/W version 1.0.00
Loader version 3329B 1.1.1.

Izvinjavam se ako sam vam poslao i vise nego sto treba.....:) Hvala vam puno.

Uzmi jedan satelit koji ne koristiš,pobriši sve podatke(transpondere)sa njega,ubaci neku jaku frekvenciju sa tora,i okreći na zapad dok ne dobiješ signal.Ako si motorizovan to ti je minut posla!
 
Pozdrav svima.Potrebna mi je mala pomoc.Imam receiver Elit 9400Y i hteo bih gledati digi.Medjutim, u popisu satelita u meniju nemam ni jedan W orijentisan satelit vec su svi E. Trenutno gledam astru i hotbird ali bih ga okrenuo prema Thoru. Kako da ga dodam na listu satelita. Evo podataka o softweru.
CA podesavanja
Version: castack 4.48
Update: 30. aug 2007.

Software info

Model ID 3329B
S/w version 1.3.69 emu
H/W version 1.0.00
Loader version 3329B 1.1.1.

Izvinjavam se ako sam vam poslao i vise nego sto treba.....:) Hvala vam puno.

tvoj resiver je klon od yumatu mx plus serije resvera
 
Ako sam se dobro informisao moj rec je klon od Yumatu IQ serije....mozda je to isto sa mx ali nisam siguran....U svakom slucaju puno vam hvala na nesebicnoj podrsci....Sto kaze nas narod....Pamtim pa vratim....:)
 
Odgovor za Dušana Sc vidio sam tvoj post pa da ti odgovorim . Tvoj risiver je Yumatu IQ serije i dobro bi bilo da ubaciš noviji sw u taj rec a predlažem ti 1.4.11 i u tom sw ima već dodan Thor jer stariji sw-i nisu imali taj satelit u spisku . A ako te zanima mogu ti postavim kompletan dump u kom je novi sw i lista kanala sa ključevima a ti samo ručno dodaš novi ključ jer u toj varijanti nema AU sw .
 

Back
Top