Politika i ekonomija

DA LI STE ZA TO DA SE OVAJ PODFORUM PREIMENUJE U "POLITIKA I EKONOMIJA" ?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
E ovako, na ovom podforumu se ne raspravlja samo o političkim temama nego u velikoj meri i o ekonomskim temama, možda čak i više od političkih. Politika i ekonomija su međusobno usko povezane oblasti života a na forumu Krstarice ne postoji poseban PDF Ekonomija pa sam još davno predložio da se nazivu ovog podforuma doda i reč "ekonomija" i da se ovaj PDF zove "Politika i ekonomija". Administrator tab503 je ovu ideju podržao, tačnije rekao je da nema ništa protiv realizacije ove ideje ako ste i vi za to.

Još davno sam otvorio temu sa ovim predlogom ali je jomini ekspresno zaključao uz obećanje "Razmotrićemo" ali je slagao pošto nije razmatrao tu ideju i nije učestvovao u realizaciji iste. Kako je moguće da Tab nije obavešten o toj ideji a jomini mi je rekao da će da je razmotri ? Sa kim da je razmotri ? Sa upravom Vodovoda možda ?

Dakle, da li ste za to da se ovaj podforum preimenuje u "Politika i ekonomija" zato što je ekonomija takođe važan segment života a usko je povezana sa politikom i u zadnje vreme sigurno ovde ima i više ekonomskih nego čisto političkih tema što je i opravdano s obzirom na težinu vremena u kome živimo. Političari presudno utiču na ekonomska dešavanja i odluke u ekonomiji pa samim tim i na naše živote a mi na ovom podforumu o svemu tome diskutujemo.

Dakle ako se vi složite sa ovim mojim predlogom, može doći do realizacije ove ideje. Da vas čujem.
 
Ali onda mora Tihomir da bude moderator. :(

Ja sam dao ozbiljan predlog i ideju i sad je došlo vreme za realizaciju. A što se tiče Tihog on bi možda i bio dobar kao moderator zato što pravilno razmišlja i ekonomski je pametan ali to već nije tema.

Hajmo, ljudi glasajte pa da realizujemo ovu ideju ! Mislim da je ovo pametan predlog. U svakom slučaju je jednostavan.
 
Dodo bi nekoliko aforizama...onako,tek tako:


Izgleda,blizhi se kraj tranziciji...sve je unishteno...
Borba za prava ...dovela je do ostanka bez prava...
Posle "zhutog" ...dolazi ..."crveno"...svetlo...
Demokratija ? vladavina "demona"...
 

Back
Top