ПРОТЕСТ - КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

:) :(

Početnik
Poruka
44
kosovojesrbija.jpg
 
ma patike manje , vise to je bilo posle , meni je u secanju najvise ostalo Vojisljavljevo histericno urlikanje i drmanje glavom u facijalnom grcu ,sizofrenicna Zigonka i onaj bosanski konvertit sto je neke miseve video
Bodiroga i Toma su bili manje vise OK , ostalih se ne secam , al Vojislav je bas bio na vrhuncu bolesti ,dobro da nije dobio epi napad

Ja nemam pojma sta je iko od njih rekao, eto idibredebil rece za kostunicu, ali ne bih se ni toga setio. Meni je ostalo u pamcenju zakrcen centar od gazele, masa koja peva srpsku himnu, penzosi sa kojima razgovaramo ko da ih znamo 10 godina i hiljade ljudi koji drze svece.
 
Aha a pretpostavljam da ti je i samim tim smesno ono sto Srbi tamo dozivljavaju.....ti si.....otuzan u najmanju ruku
mani se te demagogije ,iste vec 20 godina , pre je bilo ko ne voli Rasha ili Slobu ,Seselja,Ratka,fuckin Martica ...i ostale sokolove, on je izdjanik i ustaski placenik koji se bas raduje sto ustase i talibani kolju srpsku nejac
a sada je ista prica ono ko se ne divi slogiranom Vojislavu i histericnoj Zigonki on je isto sve to , samo ovog puta podrzava siptarski teror nad Srbima , mislim ono imate li malo maste i originalnosti , nego sve isto sranje palamudite vec 20 godina ?
 
mani se te demagogije ,iste vec 20 godina , pre je bilo ko ne voli Rasha ili Slobu ,Seselja,Ratka i ostale sokolove on je izdjanik i ustaski placenik koji se raduje sto ustase i talibani kolju srpsku nejac
a sada je ista prica ono ko se ne divi slogiranom Vojislavu i histericnoj Zigonki on je isto sve to , samo podrzava siptarski teror nad Srbima , mislim ono imate li malo maste i originalnosti , nego sve isto sranje palamudite vec 20 godina ?

Ti si nesto pomesao, ko je zapoceo pricu o zigonki i mlohavom? Ti i idol ti idibredebil. Niko nije rekao da im se divi, vec ih vi plujete po automatizmu, u pokusaju obrane veseg shvatanja vremena i prostora u kom ste izgubljeni :roll:
 
mani se te demagogije ,iste vec 20 godina , pre je bilo ko ne voli Rasha ili Slobu ,Seselja,Ratka,fuckin Martica ...i ostale sokolove, on je izdjanik i ustaski placenik koji se bas raduje sto ustase i talibani kolju srpsku nejac
a sada je ista prica ono ko se ne divi slogiranom Vojislavu i histericnoj Zigonki on je isto sve to , samo ovog puta podrzava siptarski teror nad Srbima , mislim ono imate li malo maste i originalnosti , nego sve isto sranje palamudite vec 20 godina ?

.politicari jesu bili i ostali ista bagra....za to ne trebas biti genije da bi skontao....
Etikete nikome ne dajem dok ga ne procenim.......a iznad toga sam da zovem coveka koji nema veze sa vodjenjem drzave izdajnikom,ustasom....to ostavljam dezurnim kretenima ovde da se busaju...da ste napravili sprdnju od tog protesta jeste...da ste se dobro ismejali jeste...ali sta mislis kako su reagovali ovi dole.........da li im je toliko bilo do smeha?.....ovoliko da ti kazem...svaki debil koji je koristio nesto ovako sveto...ovaku poruku...da bi pljackao i razbijao bzvz..umesto da je krenuo na srz problema.......na kobrinu glavu...trebao je biti priveden...da ubiju boga u njemu....i jos par godina da odsluzi!E toliko!
 
Ti si nesto pomesao, ko je zapoceo pricu o zigonki i mlohavom? Ti i idol ti idibredebil. Niko nije rekao da im se divi, vec ih vi plujete po automatizmu, u pokusaju obrane veseg shvatanja vremena i prostora u kom ste izgubljeni :roll:

Kako bre po automatizmu da ne pljujes po mlohavom i mlohavoj???

pa to je bre , prirodna reakcija zdravog organizma na overdoze melodramatike, gluposti, patetike i foliranja............:bljak:
 
.politicari jesu bili i ostali ista bagra....za to ne trebas biti genije da bi skontao....
Etikete nikome ne dajem dok ga ne procenim.......a iznad toga sam da zovem coveka koji nema veze sa vodjenjem drzave izdajnikom,ustasom....to ostavljam dezurnim kretenima ovde da se busaju...da ste napravili sprdnju od tog protesta jeste...da ste se dobro ismejali jeste...ali sta mislis kako su reagovali ovi dole.........da li im je toliko bilo do smeha?.....ovoliko da ti kazem...svaki debil koji je koristio nesto ovako sveto...ovaku poruku...da bi pljackao i razbijao bzvz..umesto da je krenuo na srz problema.......na kobrinu glavu...trebao je biti priveden...da ubiju boga u njemu....i jos par godina da odsluzi!E toliko!
pa ja Kostinicu znam jos od 96./97. ,a nazalost i ludu Zigonku isto dosta dugo (mislim javno, a ne licno naravno ) i dobro sam ih procenio pa im sasvim opravdano delim etikete , a ako se to nekome ne svidja njegova stvar
 
Ne....
Ali dovoljno je videti na vestima ili u novinama sta dozivljavaju(naravno osecaj nije isti.......nikako ne bi mogao biti isti)......I da planiram da idem..zajedno sa mojima u Belu Crkvu.....iz koje su proterani;)

Interesantno je to.........najvise ke^njaju o kosovu oni koji nikada nisu bili na njemu

najvise se busaju u grudi ratnicke, oni koji nikada vojnicke cizme nisu obuli

najvise mrse mooda o ekonomiji oni koji nemaju dva sata radnog staza

najvise mrmljaju o ribama oni koji jos tresu majmuna na WC solji......

najvise se*ru o evropi oni koji nikada nisu iz sela izasli.........


MNOGO VAM JE CEO ZIVOT VIRTUELAN, DA BI VAS KAPIRALI KAO OZBILJNE SAGOVORNIKE........NISTA NISTE VIDELI NI DOZIVELI SEM AKO NIJE PREKO EKRANA......TV ILI MONITORA........SVEJEDNO........:think:
 
pa ja Kostinicu znam jos od 96./97. ,a nazalost i ludu Zigonku isto dosta dugo (mislim javno, a ne licno naravno ) i dobro sam ih procenio pa im sasvim opravdano delim etikete , a ako se to nekome ne svidja njegova stvar

E vidis javno je jedna stvar........cek licno poznajes mlohavog?:confused:
Kod ivane Zigon se razilazimo po misljenjima i to ti je to...svako ima pravo na svoje misljenje!:ok:
 

Interesantno je to.........najvise ke^njaju o kosovu oni koji nikada nisu bili na njemu

najvise se busaju u grudi ratnicke, oni koji nikada vojnicke cizme nisu obuli

najvise mrse mooda o ekonomiji oni koji nemaju dva sata radnog staza

najvise mrmljaju o ribama oni koji jos tresu majmuna na WC solji......

najvise se*ru o evropi oni koji nikada nisu iz sela izasli.........


MNOGO VAM JE CEO ZIVOT VIRTUELAN, DA BI VAS KAPIRALI KAO OZBILJNE SAGOVORNIKE........NISTA NISTE VIDELI NI DOZIVELI SEM AKO NIJE PREKO EKRANA......TV ILI MONITORA........SVEJEDNO........:think:

:worth:
KOnacno normalno ajde sad ovako
-Ja se busam.....pokazi mi post u kojem se busam?
-Da li ja serem o ekonomiji?
-Tu se slazemo vise nego debilno
-Da li ja serem o Evropi kao instituciji ili celovito!;)
(posto si citirao moj post.....evo cekam,da vidim cime sam zasluzio etikate)
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top