Sta ciniti...
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Sta ciniti...

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Podrazumevano Sta ciniti...

Pre neki dan sam se vracao iz Vrnjacke banje i u jednom trenutku mi prilazi kamion koji gazi punu liniju... Naravno, kao i milion puta do sada, pomerim se malo u desno i mimoidjemo se... Na oko 20 do 30 metara iza njega ide dzip koji je vecim svojim delom u mojoj traci... Ja brzo reagujem i desnim tockovima izlazim sa kolovoza da bih izbegao sudar, ali mi dzip zakacinje retrovizor i lomi ga...

Znaci, da nisam skrenuo vozilo udesno van kolovoza, moglo je doci do direktnog sudara... I ovako je falilo nekoliko centimetara da me udari... A inace sam kolima isao porodicno, bilo nas je cetvoro u kolima... Naravno, tip nije ni pomislio da stane, vec je pobegao... Ja nisam smeo naglo da ukocim jer je iza mene bilo par vozila, a i nakon nekoliko sekundi ga vise nije ni bilo na vidiku... Realno, nisam mu video tablice, niti mi je padalo na pamet da ga jurim sa punim kolima, a mozda je tako i bolje...

Zelim da cujem i vasa slicna iskustva, i da neko ko se tek moze naci u slicnoj situaciji zna sta da cini tom prilikom...
    Zavist valja i zaslužiti...

Ističe se vule gs (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: Sta ciniti...

За почетак треба побити све џибере и обредно им спалити возила, имовину, родбину и младнуце, али да не улазимо сад у моје планове "шта ћу урадити кад постанем преЦедник"...

У овом случају не можеш да урадиш ништа. Пре око годину дана кумов ћале је имао удес код Београдске арене - возио је службени Југо у средњој траци негде око 50-60 (била је гужва, почетак поподневног шпица) и камион који је престројавао из леве траке га је ударио изнад задњег левог точка и бацио га на ауто који је стајао у зауставној траци. Камион је био са страним таблама и никада није пронађен (наравно, одмах је збрисао). Према томе, остаје ти само да се нервираш и да тај бес искалиш на колима неког ликалног џибера, нпр. тако што ћеш му сипати пур-пуну у ауспух или АТ уље на хаубу (што од тога лепо бубри фарба, а то је невиђено!).
    Ал' ниједно чудо није било равно ономе
    кад је стари упаркир'о у башћу Југо 45...

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Ma, od nerviranja nema nista... Zamenio sam retrovizor i teram dalje...

A isti taj dan, u odlasku, kod pumpe u Ravnom gaju, gde cesto ima pandura, gde je puna linija zbog raskrnice koja se grana ka Kraljevu i ka Mrcajevcima, dzip sa KG tablama i cetvorocifrenom registracijom 15-35 (mislim da sam je dobro zapamtio) je nas nekoliko na 50 metara od raskrsnice pretekao preko pune linije i nastavio ka Mrcajevcima... I, nikom nista...

Pre par nedelja sam isao za Zajecar i negde oko Cuprije (ja postujem ogranicenje i vozim oko 80) me pretice crni dzip preko pune linije a za njim nakon desetak sekunde i panduri... Znaci, niti je pratnja niti ga jure... Jednostavno se oboje izivljavaju... Onda taj isti dzip sretnem na jednoj raskrsnici kada sam usao u Cupriju... Nista mu nije falilo... A da sam ja tako pretekao preko pune, vozio bih narednih meseci bicikl... Mamu im lopovsku...

Dobra ti ideja za pur-penu...
    Zavist valja i zaslužiti...

Ističe se vule gs (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Па кад држава неће да сузбија џиберство, обични грађани морају да се дају у акцију...

"Када неправда постане закон, отпор је твоја дужност!", како гласи потпис једног мог другара.
    Ал' ниједно чудо није било равно ономе
    кад је стари упаркир'о у башћу Југо 45...

Aktivan član wrm (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

pa sto nisi okrenuo 92 ... objasnio gde si i opisao auto ..
    znam za sluchaj da su blokirali magistralni put i okolne puteve pogotovo kad je chovek
    reko da je u kolima imao dece itd... znachi nisi svestan koliko policija moze da bude
    korisna i efikasna kad hotje ...
    mne table, jedna sekcija u forumu, znate vi sta, 200-300.000 ... postujem pravilnik ...

Primećen član Ne_umisljaj_da_te_muvam (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Mene je tako jedan taxista osibnuo u jednu usku ulicu,ja stao ,izasao iz auta, uzeo moj retrovizor i vratio se, on je vec bio ufatio maglu
    -mnogi mi zavide,ali ja mrzim samog sebe-

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

kljucna rec : " kad hotje"
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Ja sam sam iz basa gledao kako mudo u dzipu razbija mudu na motoru retrovizor..dzipac zadimijo, za 2 sekunde je ovaj seo na motor i stigo ga...ostatak price nisam video ali mozete da predpostavite
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Aktivan član wrm (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

pregazio i njega i motor !?
    mne table, jedna sekcija u forumu, znate vi sta, 200-300.000 ... postujem pravilnik ...

Slične teme

1. Šta nam valja činiti?
    Autor Dabapas u forumu Svet životinja
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 31.12.2008., 15:39
  2. Problemi sa stanom? Šta činiti?
    Autor tastinapraznine u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 18.12.2007., 07:39
  3. Ne, nemoj mi .....činiti uslugu
    Autor Betty u forumu Žene
    Odgovora: 70