Kako MAMA kaze!!!!

jdejzi

Zainteresovan član
Poruka
368
Dragi forumasi,moram ovo sa vama da podelim i da cujem da li ste nekog takvog upoznali,
ili culi za takav slucaj.Elem o cemu se radi....imam dobrog prijatelja,lepog,skolovanog,interesantnog,radi posao koji voli,ima svoj stan i solidan auto...
Nije razmisljao o zenidbi,bar ne jos,ali majka mu je pre nekog vremena rekla:kad napunis
toliko godina(preko 30btw),moras
se ozeniti!! Niko to u drustvu nije shvatio ozbiljno,no kako se priblizile "zadate " godine,moj prijatelj je pronasao citiram:PRIHVATLJIVU VARIJANTU-i
resio da se ozeni....drzalo ga to 3,4 meseca,zakljucio da to ipak nije devojka za njega i otkaze vencanje.Ha,da je jadan bilo do njega.....odmah posle rodjendana kada je napunio
"potrebne"godine MAMA se javila i rekla zeni se!!! :rtfm: Mucenik,u roku od 2 nedelje ponovo ode i zaprosi prihvatljivu varijantu ,i evo cekamo da nam kaze kad cemo u svatove.....pri tom
je tuzan,pretuzan i mi sa njim...za svakakve povode i varijante braka sam cula,ali OVO ne mogu da shvatim...:dash:...zato ako znate i za ovakve "povode" za brak,bilo musko ili zensko,kazi te mi,ili prosto da cujem sta mislite o ovom NESRETNOM SLUCAJU-KAKO MAMA KAZE:hvala: I Jos da dodam da ista sudbina uskoro ocekuje i njegovog brata.
 
Poslednja izmena:
nema zezanja sa mamom! ako kaže da mora, ondaK mora! mama najbolje zna šta je dobro za njenog sinčića, zar ne?:hahaha:
uopšte me ne iznenađuje ova priča. znam slične primerke muškog roda(starijih pd 35 godina) koji uvek rade sve što im mamica kaže. doduše, još uvek se odupiru ženidbi ;) ali je mamina poslednja kad se radi o izboru garderobe, hrane, društva, posla, devojaka...
 
ja misim da ne razumem..svake godine pred rođendan, otkad ej napunio 30 i nešto se ženi na dve nedelje jer mu mama kaže?? ja ne znam, al meni je celo to društvo idiotsko..i oni šo ga žale, i majka, a posebno akter drame o ženidbi...
 
ne vjerujem da ce njegov mladji brat istim stopama, mladja su djeca zilavija kada svjedoce necem takvom :)
inace ne znam sto da mislim o temi, ni zasto uopste kada to nista ne mjenja
jedino pamet u glavu pa dobro odnjushiti odnose u porodici prije jaceg zblizavanja sa nekim.... nije da su svi edipovci, agresivci ili beskicmenjaci i sl. ali svasta se da vidit prilikom upoznavanja ostalih
 
Ta ne zalimo mi njega kao sad ne mozemo da spavamo zbog toga,nego se radi o coveku
koji je zanimljiv devojkama,imao ih je,oblaci se kako hoce,druzi se sa kim i kako hoce,
ni za sta se majci ne pravda.....ali posto je ostvario sve po PS-u,sad trazi i da se ozeni jer tako treba....a,on vise ne moze da odoleva(fakat je i kukavica i pomalo slabic),ali nismo mislili da je mama ipak zakon:sad2:
 
svako muško koje posle 30 godine nema stalnu vezu, ozbiljnu devojku (dnekažem brak i decu, može i to, ali mislim da je za m. rano, ali ovo poslednje je moje, vrlo konzervativno mišljenje) sa njim nešto nije okej..ti po PS-u su i najsumniviji,al to nije predmet za žaljenje..dečko je emotivno nezreo...inače, čoveka opljuvah..ali iskren sam...bolje nego da sam mu ortak pa da ga zavitlavam iza leđa...
 
зашто толики отпор према мајкама?вероватно желе најбоље за своје синове,тако да од њих могу да зазиру само девојке са проблематичном прошлошћу.....
 
moonjo,ne ogovaram coveka,sve to i jos vise smo mi sa njim popricali, i jos cemo,
samo sam htela da cujem da li ima vise takvih "pod obavezu"zenidba ili udavanja...verovatno
da ima i devojaka ....posto se inace ljudi tesko odlucuju na brak,zapitah se hoce li ovo postati nacin...:confused:
 
svako muško koje posle 30 godine nema stalnu vezu, ozbiljnu devojku (dnekažem brak i decu, može i to, ali mislim da je za m. rano, ali ovo poslednje je moje, vrlo konzervativno mišljenje) sa njim nešto nije okej..ti po PS-u su i najsumniviji,al to nije predmet za žaljenje..dečko je emotivno nezreo...inače, čoveka opljuvah..ali iskren sam...bolje nego da sam mu ortak pa da ga zavitlavam iza leđa...

Муњославе,
јес' то ти?
Што си се уозбиљио... као нека жена...
Ју ју ју...
:bye:

П.С. Слажем се са тобом...
 
a ti se udala "regularno", a kakvog sveta ima c,c,c, a kao pun para, posao o kome može ekipa da sanja..znam to..a ovamo ne mož se oženi.......neće to postati način.., ali ako želiš dobro drugu, nađi mu ti neku drugaricu...ozbiljno....mi smo tako udomili jednog, koji nije imao neke probleme sa devojkama, osim što je pucao na manekenke i svet koji ni po čemu nije njegov....neće normalne, oće nenormalne...jedna vrsta isto emotivne nezrelosti.....i tako, kukali su nam njegovi roditelj, fin dečko radi, blabla..i mi lepo dovedemo našu drugaricu miru jedno veče, upoznamo ih........oženio se čovek i ima malu bebu... eto, toe sve što znam o takvim nekim ne znam kako bih nazvao...ženidbama..?? ( : nek su žifi i zdrafi...
 
Da,sigurno:roll:...danas ima dece od 10 godina koji ne fermaju roditelje po pitanju iceg,ali znam i za odraslu decu koja pitaju sta smeju da obuku ili se ne druze sa drustvom koje im roditelji ne vole...elem..to i nije bila poenta,samo minorni primer...:cool:
 
Јоој, сад испаде да је баш ова тема за оговарање неког, од толико тема у којима се пише о случајевима разним! :dontunderstand:

Ја знам за случај два брата (да то нису та двојица?) који никад нису имали девојке, обојица се заљубили у удате жене, и то траје годинама.
Лепи, паметни, образовани...И мама им је казала, нема везе што никад није било девојака, нека нађу девојке и ожене се!

Кад би се моји заљубили у удате жене, ја бих се забринула да сам негде промашила као мама, не бих постављала услове.

Чуј, човеку од преко 3 банке мама рекла да се жени, и он пристао?! :dash:
Е, та је баш срећница!
 
Јоој, сад испаде да је баш ова тема за оговарање неког, од толико тема у којима се пише о случајевима разним! :dontunderstand:

Ја знам за случај два брата (да то нису та двојица?) који никад нису имали девојке, обојица се заљубили у удате жене, и то траје годинама.
Лепи, паметни, образовани...И мама им је казала, нема везе што никад није било девојака, нека нађу девојке и ожене се!

Кад би се моји заљубили у удате жене, ја бих се забринула да сам негде промашила као мама, не бих постављала услове.

Чуј, човеку од преко 3 банке мама рекла да се жени, и он пристао?! :dash:
Е, та је баш срећница![/QUOTE]


srecnica nego sta :confused::confused::confused: horor ...... ne bi joj bila u kozi ........
 

Back
Top