Damiru Mandiću 30 godina zatvora za ubistvo Duška Jovanovića

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.578
27 Apr 2009. 17:29 | Izvor: RSE

Damiru Mandiću 30 godina zatvora za ubistvo Duška Jovanovića

Viši sud u Podgorici osudio je danas na 30 godina zatvora Damira Mandića zbog ubistva urednika lista Dan Duška Jovanovića.

U obrazloženju presude navodi se da je Mandić osuđen zato što je po prethodnom dogovoru i po ranije razrađenom planu sa zasad nepoznatim osobama sa umišljajem ubio Duška Jovanovića.

Mandić je krajem decembra 2007. godine oslobođen optužbe za saučesništvo u ubistvu Jovanovića, ali je tužilac tražio poništenje te presude i ponovno suđenje.


Apelacioni sud Crne Gore je ukinuo prvostepenu presudu, pa je protiv Mandića prije godinu dana pokrenut novi sudski postupak.

Duško Jovanović je preminuo 28. maja 2004. od posljedica ranjavanja nakon što je na njega, ispred redakcije lista Dan u Podgorici, prethodne noći pucano iz automatskog oružja.
 
ugledne pogotovo :hahaha: mislim znam da o pokojnicima sve najlepse al ono sto su Pukanic i Jovanovic radili je daleko od ozbiljnog i etickog novinarstva bas naprotiv , mada to nije razlog da zavrse tako kako su zavrsili

U javnosti su mi odavali utisak hrabrih i strucnih ljudi. Ne znam moguce je to sto kazes, ali ipak da tako da zavrse nije ok.
 
Aha.Ispada da je Dusko sam u sebe pucao.I tako 5-6 puta.:thumbdown:

A §utra ce da mi Tihi rece kako ja pricam srpskijem jezikom!!! Vidis li ti da me nista ne razumijes!!! :D
Djevojko, Damir je samo zrtveno jare, on je kriv za Duskovo ubistvo koliko li sam i ja kriv vjeruj mi. Damir se najeo goßana sa Ljubom Bigovicem i Alenom Kozarom oko Splendida. Posto su ovu dvojicu corkirali a Damiru nijesu mogli da dokazu namjeste mu ovo ubistvo da se, eto, ne odvaja od drustva. Sad su sva trojica u Spuz. :sad2:
 
ugledne pogotovo :hahaha: mislim znam da o pokojnicima sve najlepse al ono sto su Pukanic i Jovanovic radili je daleko od ozbiljnog i etickog novinarstva bas naprotiv , mada to nije razlog da zavrse tako kako su zavrsili

Nije mi ga zao ni filera. Sto je trazio to je i dobio. Dnevni list "DAN" je gori i od "SVET"-a i "SKANDAL"-a!!!
 

Back
Top