"NeoAmbasada"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
no...gde su sad Aleksa i Bilja da navale?:D:lol:

Namera je dobra (hvala Laciju) ali, neizvodljiva.
Vec su navalili da je obesmisle, i uspevaju u tome:(

Bojim se da ce ovo biti promasaj, a nekako mi ne ide da pored Izvorinke Milosevic postiram Hacaturijana i "Igru sabalja", pa odustajem.

Naravno da niko ne ocekuje da se ovde postira nekakva KAMERNA muzika (ko voli, moze i to) ali (i samo poredjenja radi) jedna Izvorinka i jedan Hacaturijan ne mogu na istom mestu da se slusaju. Kafana je kafana, Ambasada je Ambasada.

Ovde bi se ocekivao neki NIVO, toga nece biti, i svi ostali (Misonija izuzimam) svojim izvrnutim komentarima vec su ovo pretvorili u kafanu.

Hvala Laciju, jos jednom:)
 
Biljo...lepo uzmeš misonija pod ruku pa u Jugoslovensko narodno pozorište odete na neku predstavu i problem rešen;) (šala, nemo da mi se ljutiš) :D

alo ovo je pdfPolitika...šta si drugo očekivala?:dontunderstand:

da će ovde Bethovena ovde slušati...pa pola njih xe8ote ko Palma misle da su bili mali kad se Bethoven rodio....de imaju oni vremena za valcere, operu, klasike, poeziju...."daj ti nama kilo krušaka, malo rakije, koji Šekijev citat...pa da guslamo" - to ti je taj fazon...vidim nisi dugo bila na pdf Politici...i ekipa se promenila...a mi stariji smo se svemu tome morali prilagoditi....:idea:

šta ćeš novi vetrovi s Dinare i Kopaonika duvaju...:D
 
Kyo, nisam ja s raskida da se postira bilo koja vrsta muzike, jedina razlika koju ja pravim je u kvalitetu.
Znaci,sve sto je dobro, ima prodju.
Shund ima prodju samo u kafani.
Ja sam na staroj "Ambasadi" vrlo rado postirala "Secas li se lepi grome moj", sta ima veze?
Neka je peva i Ceca, ali je peva, i tekst i muzika su jednostavno dobri, ali, volim i Hacaturijana, volim pop, rock...heavy metal nesto slabije, ali, nisam s raskida:lol:

Mislila sam da ovde mogu da se pisu neki lepi tekstovi, vode kulturni razgovori, opustajuci i prijatni, ne neki gde bih morala imati vecernju haljinu plus rukavice;) ali ne i neki gde bih morala da se stidim tudje sramote:think:
 
Bilo je na "Ambasadi" i golisavih lepotica a i lepotana;)
Sto bi rekao jedan moj prijatelj (ne znam da li (mi) je i sad, to samo on zna) sa merom ukusa u ukusom mere.
Ili nesto slicno rece:think:
 
Колего,

Југословенско драмско
или Српско народно позориште ...

Мораш се одлучити,
то су два (од многих позоришта) у БГ ...

na ovo prvo sam mislio što je svo u staklu nedaleko od Slavije i lepo piše velikim slovima Jugoslovensko ;) :D

mogu da zamislim patriJotske face kad se vozikaju tudaN...isto kao što mogu zamisliti face kad se u Zagrebu vozikaju kraj HNK-a na najlepšem trgu Zagreba pa piše lepo Trg Maršala Tita:worth:... i sve si mislim ...plačite deco od muke :mrgreen:
 
na ovo prvo sam mislio što je svo u staklu nedaleko od Slavije i lepo piše velikim slovima Jugoslovensko ;) :D

mogu da zamislim patriJotske face kad se vozikaju tudaN...isto kao što mogu zamisliti face kad se u Zagrebu vozikaju kraj HNK-a na najlepšem trgu Zagreba pa piše lepo Trg Maršala Tita:worth:... i sve si mislim ...plačite deco od muke :mrgreen:

Zašto bi...pa meni je puno srce bilo (kao i svima, patriotama, patriJotama, izdajnicima, judama, demoNkratama...) kada Saša Đorđević daje trojku Hrvatima u zadnjoj sekundi...a dres Jugoslavije...
Pa tuga kada Mijatović pogađa prečku protiv Holandije...
Nije da mi je ideja Jugoslavije mnogo bliska, ali sam kao dijete to ime u više prilika skandirao :)
 
Побећи у тишину,...ОДМАХ,...сада!

park_003-1.jpg

..кренимо у шетњу


:bye:.....................:bye:...........................:bye:

kette-rose-1-1.jpg





.
 
na ovo prvo sam mislio što je svo u staklu nedaleko od Slavije i lepo piše velikim slovima Jugoslovensko ;) :D

mogu da zamislim patriJotske face kad se vozikaju tudaN...isto kao što mogu zamisliti face kad se u Zagrebu vozikaju kraj HNK-a na najlepšem trgu Zagreba pa piše lepo Trg Maršala Tita:worth:... i sve si mislim ...plačite deco od muke :mrgreen:

.....ево нешто и за тебе,...да малкице "смањиш тон"..

0000648254_m_0_4gw5yy.jpg



.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top