Sa ili bez kondoma

:? yee.. i mene taj kondom pochinje skroz da frustrira,tek dok ga nadjes , pa stavish, pa... prodje te otprilike volja... onda opet ako bi bez , onda tripujes u glavi ovo i ono, a trudnoca ti je otprilike poslednja stvar na listi... :? :roll:
 
tamo sam gde....:
raindog:
:? yee.. i mene taj kondom pochinje skroz da frustrira,tek dok ga nadjes , pa stavish, pa... prodje te otprilike volja... onda opet ako bi bez , onda tripujes u glavi ovo i ono, a trudnoca ti je otprilike poslednja stvar na listi... :? :roll:
ok-ako ste u vezi-zar ona nije cula za pilule :roll: ako je smo jedno vece-kondom-obavezno...

:lol: :lol: :lol: pa ja sam devojka :lol:
 
raindog:
tamo sam gde....:
raindog:
:? yee.. i mene taj kondom pochinje skroz da frustrira,tek dok ga nadjes , pa stavish, pa... prodje te otprilike volja... onda opet ako bi bez , onda tripujes u glavi ovo i ono, a trudnoca ti je otprilike poslednja stvar na listi... :? :roll:
ok-ako ste u vezi-zar ona nije cula za pilule :roll: ako je smo jedno vece-kondom-obavezno...

:lol: :lol: :lol: pa ja sam devojka :lol:

hrabar nick za devojku... :D kad je nick takav, onda nema razmishljanja, nego se kondom stavlja josh pre upoznavanja...

p.s. ovo mi je jubilarna 300.ta poruka, ali nemam kome da uruchim nagradu... :cry: :D
 
raindog:
:? yee.. i mene taj kondom pochinje skroz da frustrira,tek dok ga nadjes , pa stavish, pa... prodje te otprilike volja... onda opet ako bi bez , onda tripujes u glavi ovo i ono, a trudnoca ti je otprilike poslednja stvar na listi... :? :roll:
U pravu si, prodje te volja za time, pogotovo ako on nije mnogo spretan...
Zato treba napraviti igricu sa time, i aktivno ucestvovati u stavljanju "opreme", moze biti vrlo zanimljivo... :oops:
 
Bez kondoma nema sexa ako mene pitas,nikad se ne zna.A sto se tice velicine kondomceta,sta se desi ako nema mesta za spermu pa pocne da izlazi na sve strane.....uh........that is a problem.....a big baby problem.
 

Back
Top