Ispovedaonica (nastavak II ) :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako
u subotu muvam se nesto ja po svom reonu i prilazi mi on
visok
nabildovan
lep al onako muski lep,sexy,yebozovan
kaze dobar dan
ja dignem glavu da zaboli vrat,i gledam ga i ne progovaram
gleda me i sad i on cuti
tako mozda 15 sekundi totalne tisine
ja pocnem da se smejem
i kazem izvolite
kaze zanima me je l imate patike koje su na onom manekenu(lutki) u broju 46 ( :eek: )
i sad normalno je da pozovem nekog prodavca da se pobrine oko musterije
ali ja ga gledam i smejem se i dalje
u tom prolazi jedan iz moje ekipe,reko pomozi coveku(medjutim ja se ne pomeram) prodavac pokusava da pomogne ali nas dvoje se i dalje gledamo da je na kraju prodavac pocrveneo i rekao "da vas ostavim ja nasamo" :lol:
kazem dodjite u utorak imacemo dotle dve isporuke
kaze koju smenu radite u utorak
reko ceo dan
kaze ok
kazem ili mi ostavite vas broj i pozvacu vas cim stignu patike u broju 46
kaze samo ako cete me vi zvati
kazem naravno
kaze ali pozovite me i ako ne stignu
kazem ne mogu zao mi je
zasto ne?nisam ozenjen niste udati,znaci mozete
udata sam
ne farbajte me,nema burme,nema braka
pocnem da se smejem
da mi broj i ime,pita kako se zovem
odlazi
cela prodavnica me gleda
i smeska se
sem onog kolege :lol:
eto tako
 
...vi zaboravili shta je greh...?
...ne zastareva...ne meri se u cm...a ni po obimu...kvalitativno...kvantitet se extra "kazhnjava"...po novoj uredbi...:lol:

Ma ja zaboravila šta je ispovedanje... :rumenko: Za to nisam ja kriva, već više institucije... :whistling:

Lepo vreme, šetnja pored Dunava, a malo i Save... Vetar jako duvao, misli pomutio i ja se tako obreh u grehu podužeg trajanja... :whistling: i jako dobrog kvaliteta... :manikir:

Eto... Ispovedih se, pa Vi Oče vidite šta mi je činiti... :whistling:
 
Ma ja zaboravila šta je ispovedanje... :rumenko: Za to nisam ja kriva, već više institucije... :whistling:

Lepo vreme, šetnja pored Dunava, a malo i Save... Vetar jako duvao, misli pomutio i ja se tako obreh u grehu podužeg trajanja... :whistling: i jako dobrog kvaliteta... :manikir:

Eto... Ispovedih se, pa Vi Oče vidite šta mi je činiti... :whistling:

...'Oće to...nap'o vas Mighty Qaroh...tako je i onu Mariju...Devicu...pre koju ' iljadu leta...jeste i vi neka Devica (horoskopski znak se ne računa)...:lol:
 
...i međ crnim ovcama...desi se ćorak... bela ovca...:lol:

dabogda dobio crveni karton od koto ako mi se to desi:lol:

...čuj...Sv Linda Forumska...iz mojih predhodnih života...sumiram...pa sumiram...i sve neke super...spolja...al' uvek neki feler (sa meko r :lol: )...

...prestao sam da "uklizavam sa dve noge"...sa jednom...je samo žuti...:lol:
sta ti je bre pope sa tim felerima, te mozda on ima feler, te sve super sa felerom..a meko r..:hahaha::hahaha::hahaha:
a da ti prestanes sa tim uklizavanjem..i pustis svetu lindu da zgresi jednom..ko covek:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top