Да ли сте за револуцију у Србији?

Да ли сте за револуцију у Србији?

  • Da

  • Ne

  • Mozda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Сваки дан дегени по Србији извршавају самоубиство зато што немају посао, шеф их малтретира и.т.д. Па уместо да дигну руке на битанге/у која их малтретира, они дебили на себе.

Ово није позив на насиље, него анкета. Јел сте ви слепац који ће пристати да вас ова власт јаше, и можда чак помишља да дигне руку на себе уместо на багру која те је довела до амбиса?
 
Poslednja izmena:
mislim Teodosije da je previse krvi porliveno i da vise nijedna kap srpske krvi ne treba da se prolije...nisam za revoluciju..nisam nizakakvo nasilje...ali mislim da je ovo bagra koju treba skinuti...legalnim putem...jednostavno celo moje bice se bori protiv bilo kakve agresije..ali ne mislim da sam zbog toga kukavica

Мени је сестро пун к-рац овог шљама који нема ни мало страха, пљачка, пљују на српство чим им се укаже прилика.

Не дао Бог да доживиш насиље, али је природно ако неко употреби насиље над тобом и понижава те, да желиш освету. Није природно нити здраво бити у таквој ситуацији пацифиста, то само води у пропаст.
 
ma ne radi se o tome..pacifista...pri tom svi smo ovde na raznoraznim osnovama trpeli nasilje...osetila sam od 90-tih na ovamo svu bol izgubiti nekog ...nisam za..jednostavno nisam za revoluciju...kad sam bila mlada samo sam molila Boga da mi ne da sinove vec samo cerke...da ne bih kao majka gledala da idu u rat..jer ruku na srce ovde kao da svaka genereacija zakaci davanjem sina...nije me poslusao ..dao mi je dva...ne zelim da ni oni niti ijedan vise srpski sin vidi pusku...
 
mislim Teodosije da je previse krvi porliveno i da vise nijedna kap srpske krvi ne treba da se prolije...nisam za revoluciju..nisam nizakakvo nasilje...ali mislim da je ovo bagra koju treba skinuti...legalnim putem...jednostavno celo moje bice se bori protiv bilo kakve agresije..ali ne mislim da sam zbog toga kukavica

boldovano i nikako drugačije:ok:
 
Сваки дан дегени по Србији извршавају самоубиство зато што немају посао, шеф их малтретира и.т.д. Па уместо да дигну руке на битанге/у која их малтретира, они дебили на себе.

Ово није позив на насиље, него анкета. Јел сте ви слепац који ће пристати да вас ова власт јаше, и можда чак помишља да дигне руку на себе уместо на багру која те је довела до амбиса?

Pa trenutno stanje je posledica zadnje revolucije.

Decenije su potrebne da bi se posledice revolucije normalizovale. Slep je onaj koji misli da revolucija rešava bilo šta...
Osim toga, stanje u zemlji je daleko od onakvog za koje bi revolucija bila neophodna ili čak uopšte potrebna.
 
Нисам ни ја за проловање крви, али с обзиром на то колико су гнева ови навукли на себе и како ствари стоје, бојим се д нас то стање неће заобићи.

Kolegice,de facto ste u pravu,ali de jure niste.Zasto?
Zato sta lumpen proleterijat mora da tresne nekoliko puta,sta glavom sta praznim stomakom,o ledinu da bi zapoceo proces otresnjenja.Otreznjenja da se moze ziveti od praznih prica i da se mora shvatiti da se u ovoj zemlji mora RADITI.
 
mislim Teodosije da je previse krvi porliveno i da vise nijedna kap srpske krvi ne treba da se prolije...nisam za revoluciju..nisam nizakakvo nasilje...ali mislim da je ovo bagra koju treba skinuti...legalnim putem...jednostavno celo moje bice se bori protiv bilo kakve agresije..ali ne mislim da sam zbog toga kukavica

Prolilo se de facto ! ali sta da radis kada te neka bitanga zlostavlja na poslu .. kada provereno znas da tvoje pare trosi njegovo dete ,,, kada provereno znas da je neko kriminalac ?!??!?!?!
da ga mozda ostavis ... i okrenes mu drugi OBRAZ !?!??!
NE !
Sistem se ne mjenja legalnim i mirnim putem ., to znaju i ove bitange sto su palile beograd kada su predhodnog diktatora smenjivale ....
REVOLUCIJA !!!!!!!!!!
 
Kolegice,de facto ste u pravu,ali de jure niste.Zasto?
Zato sta lumpen proleterijat mora da tresne nekoliko puta,sta glavom sta praznim stomakom,o ledinu da bi zapoceo proces otresnjenja.Otreznjenja da se moze ziveti od praznih prica i da se mora shvatiti da se u ovoj zemlji mora RADITI.

E sad mi je konačno dobro jutro :D

Ide bombona :ok:
 
I sta sa revolucijom????
Dovesti na vlast iste lopove koji se samo drugacije zovu???

Otkad traju problemi ovog bolesnika sto odsece sebi prst ( od 1993.),na vlasti su se promenile sve ozbiljnije stranke ( ozbiljnije mislim po broju glasova,a ne po njihovom delovanju) i niko mu nije resio problem. I sta on da ocekuje,ako sutra dodje na vlast Pera umesto Mike da ce njegovi problemi biti reseni?
I ako je taj Pera vec bio na vlasti i nista mu nije pomogao
 
нема потребе за револуцијом,зато што су српски политичари дебилни,ретардирани,лакоми,антисрби,и што је најгоре-сви су исти,иста гомна само друго паковање......

Nismo ni mi kao narod zaslužili bolje političare.
 
Kakva je ovo tema sa pozivanjem na revoluciju?

Zar to nije protivustavno?

Lock, istog momenta!!!:rtfm:

SC700.jpg
 
Naravno da ja potrebna revolucija ne samo u Srbiji nego u globalu, vidim komentre da je dosta prolivanja krvi, e pa nije dosta kapitalisti nama svaki dan sisaju krv povecavaju poreze. takse. cene samo da bi sacuvali sebe dok narod nezna kako sutra da kupi hleb deci, oni se krevelje po medijima a mi izvrsavamo samoubistva vreme je za revoluciju i revolucije ce biti samo je pitanje kad ce da pukne.
 

Back
Top