Ваше мишљење о Chevrolet Spark-у...

Spark је...

  • одличан

  • врло добар

  • солидан

  • лошији, није неки

  • лош


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ђубре. Кутија са точковима, мали, неудобан, тесан (да би сео како треба избаци предња седишта и седи позади), небезбедан. Не би га ни на поклон узео, сек ако није у питању организација обредног спаљивања.
 
Ja ne bih bio previše kritičan prema Spark-u,ako se uzme u obzir da je to auto niže klase.

S obzirom na činjenicu da je naslednik "Matiza",u mnogo čemu je bolji od njega.
Pre svega,ima daleko čvršću karoseriju od Matiza,zatim dosta bolje ogibljenje (Mekferson) i neuporedivo kvalitetniji enterijer od Matiza.

Što se tiče mana,one su standardne za automobil te klase.Naravno,mali prostor,buka u kabini,slabašan 0.8 agregat i užaaasno loše kočnice ipak su logični za automobil niže kategorije.
 
Кажем ти, избаци предња седишта, седи назад и тако вози.:D О осталим акцијама нема ни говора (СХ и ХМ каравани су за такве акције јујују!:ok:).:D

Baš me interesuje šta bi mu rekao da je pitao za C1 ?:D

@Feniks308 II

Za tu klasu automobila sasvim je solidan po pitanju ponude prostora.Ipak je to mali gradski automobil i za te svrhe je odličan.A i za nešto više od toga.

Ali najbitnije je,da je prostraniji od C1.Nadam se da sam te utešio.
Vule,izvini;)
 
Baš me interesuje šta bi mu rekao da je pitao za C1 ?:D

@Feniks308 II

Za tu klasu automobila sasvim je solidan po pitanju ponude prostora.Ipak je to mali gradski automobil i za te svrhe je odličan.A i za nešto više od toga.

Ali najbitnije je,da je prostraniji od C1.Nadam se da sam te utešio.
Vule,izvini;)

Хвала. Кој ти имаш ауто?
 
ChevroletSpark%5CChevrolet%20Spark%20Front%20Dynamic.jpg
 
Хвала. Кој ти имаш ауто?

Ja vozim Alfu ... ali sam prošle godine malo testirao Spark-a i otud pozitivno mišljenje o njemu.;) Njegov teren su gradske ulice.Može se koristiti i za nešto duža putovanja,ali imaj u vidu da je prtljažnik dovoljan za svega jedno koferče.

Solidno se pokazao i Crash Testu.Dobio je 3 zvezdice,ali imajući u vidu,koliko je EuroNcap neprijateljski nastrojen prema svemu što nije iz EU,to je sasvim u redu.

 
Baš me interesuje šta bi mu rekao da je pitao za C1 ?:D

@Feniks308 II

Za tu klasu automobila sasvim je solidan po pitanju ponude prostora.Ipak je to mali gradski automobil i za te svrhe je odličan.A i za nešto više od toga.

Ali najbitnije je,da je prostraniji od C1.Nadam se da sam te utešio.
Vule,izvini;)

Ма ништа, за све после 2000. је дискутабилно да ли заслужује да се зове Ситроен!:)
 
Ovo je odličan automobil.Zanemari priče onih koji bi radije hteli da voze neko "zvučnije" auto staro 20 godina,nego nov automobil.To su balkanska posla,koja ne treba slediti.

Realno,za sumu ispod 7.000 EUR ne može se naći nov automobil.Ili da sačekaš Punta koji je takodje dobar (ali nešto skuplji).

Pretpostavljam da ti je potreban automobil za grad.Stoga,ovo je odlična varijanta,pre svega,jer dobijaš :

- 2 godine garancije bez obzira na predjenu kilometražu
- 3 godine opsežne garancije (ili 100.000 kilometara)
- 6 godina garancije protiv korozije

Zamisli samo koliko neprilika možeš imati sa polovnim automobilom,jer je kupovina polovnjaka uvek "mačka u džaku".

sparktt-2009-gallery-interior-01.jpg

sparktt-2009-gallery-exterior-05.jpg
 

Back
Top