Pink Floyd vs. The Ramones

Joj,bas tesko pitanje....
Da l' da glasam za Ramonse,jer ih vise volim,jer su mi nekako sada No1....
Iako je Pink Floyd nesto drugo,ipak su vise muzicki obrazovani i to....i njih volim....al ne znam,bre,pa oba su na svoj nacin THE BEST...
Ma ipak cu ostati neodlucna... :roll: :lol: :lol: 8)
 
Black_Swan:
Joj,bas tesko pitanje....
Da l' da glasam za Ramonse,jer ih vise volim,jer su mi nekako sada No1....
Iako je Pink Floyd nesto drugo,ipak su vise muzicki obrazovani i to....i njih volim....al ne znam,bre,pa oba su na svoj nacin THE BEST...
Ma ipak cu ostati neodlucna... :roll: :lol: :lol: 8)
ja cu reci zasigurno Pink Floyd :wink: 8)
jednostavno... mnogo vise mi odgovaraju
sama atmosfera koju stvaraju... ne bih rekla da su Ramonsi tako posebni... ili sam ja nepoznavalac :oops: :roll:
anyway, PINK FLOYD! :lol:
 
Black_Swan:
bleach:
Black_Swan:
Eeee,posto ona kaze Pink Floyd,ja kazem RAMONSI i sad su jednaki... :lol: :lol: :lol:
ona?! :? :? :? :shock: :shock: :shock:
zar tako?!... :roll:
ccccccc...
m ja evo glasam dva puta za PF :lol: 8)
:oops: :oops: pa nemoj tako...mislila sam kao zenski rod a ne kao "ona tamo"...izviniiiii... :D ....

P.S. Ja dajem jos jedan glas Ramonsima :twisted: :twisted:
znam, znam... 8)
al opet... ccccc... :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry:
 
... none of the above? Mislim, ni jedne ni druge ne obozavam, tj. skroz su mi svejedni. Nije to nesto oko cega bi trebalo da mi bude svedjedno, ali, nisam se pronasla ni u jednim ni u drugim... E, a stvarno, sto bas ta dva benda? Oni su bas sasvim nacisto suprotni!
 
mislim da ovo treba brisati!
ok, preterujem, ne bas, ali mislim....ma ko bre uporedjuje floj i ramonse?! kome je to palo napamet...ove dve grupe ne da nemaju veze jedna sa drugom, nego...ramonsi su totalno neozbiljni, dok je flojd muzika"sedamnaeste dimenzije"...ja licno vise gotivim flojd, ali obozavam i ramonse....potpuno je bzvz uopste porediti ih...to bi bilo kao da sam postavila topic "sta vise volite> kada voljena osoba obuce roze carape na tufne ili kada duva vetar:
 
Black_Swan:
mortishaaa:
guitarrr_babe:
a sto ne glasas? mislim, ono... nisam ni ja dala glas ni jednima ni drugima, ali... ma, eto, cisto rekoh jedno pitanje... whatever :roll:
vidi ovog poguba :lol:
pogub... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahahahah..luda si skroz...hhahahahahahaha..pogub.. :lol: :lol: :lol: ..kako smesna rec...hahahahahaha..sad cu svima da govorim to,da su pogubi....hahahahaha :lol: :lol:
c c c.. omladina 8)
 

Back
Top