Николић и Вучић (једини) у Новом Пазару

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ramms+ein

Zainteresovan član
Poruka
374
Николић и Вучић сутра у посети новопазарским радницима
Eл. пошта Штампа ПДФ

Председник Српске напредне странке Томислав Николић и заменик председника српских напредњака Александар Вучић посетиће сутра раднике компаније „Рашка“ у Новом Пазару, који већ неколико дана штрајкују глађу.


У телефонском разговору са председником удуржења текстилних радника, Зораном Булатовићем, лидери Српске напредне странке замолили су га да он и његове колеге радници, не угрожавају своје здравље, а да ће испуњењу њихових радничких захтева помоћи свим политичким средствима.

Томислав Николић и Александар Вучић посетиће раднике сутра у 13 часова.

 
Poslednja izmena od moderatora:
Posle bolesnog dečaka Safeta i mladića kojeg je ubio policajac, Nikolić i Vučić su našli nove žrtve na čijoj nesreći će skupljati poene za SNS ... bedno da bednije ne može biti.
Oni ovim ljudima ne mogu da pomognu jer ne vrše vlast, mogu samo da im kažu par utešnih reči a usput da se slikaju i ispadnu dobri i humani.
Eto zašto ne bih nikada glasala za naprednjake.
 
Николић и Вучић сутра у посети новопазарским радницима
Eл. пошта Штампа ПДФ

Председник Српске напредне странке Томислав Николић и заменик председника српских напредњака Александар Вучић посетиће сутра раднике компаније „Рашка“ у Новом Пазару, који већ неколико дана штрајкују глађу.


У телефонском разговору са председником удуржења текстилних радника, Зораном Булатовићем, лидери Српске напредне странке замолили су га да он и његове колеге радници, не угрожавају своје здравље, а да ће испуњењу њихових радничких захтева помоћи свим политичким средствима.

Томислав Николић и Александар Вучић посетиће раднике сутра у 13 часова.



СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ

Prpa!! Ili sto bi moja majka rekla:"Vuna Kico!!!":ok:
 
Jeftino skupljanje politickih poena,ali to smo vec navikli od nasih politicara,uostalom to rade svuda u svetu,pa zasto ne bi i kod nas.:thumbdown:

Sada nesto drugo,pre dva dana kada je ova kreten sam sebi odsekao prst,pitao sam forumase koji su osudjivali ovu vlast zbog ovog besmislenog cina ,zasto ova budala sam sebi ne odsece prst pre 10-15 godina kada je iz Nju Peizera falsifikova,bofl roba preplavila buvlje pijace i butike po Srbiji u tolikoj meri da su Talijani cak pretili sa tuzbama protiv drzave Srbije ako se to daljnje falsifikovanje ne spreci.....e znaci tada je za ovog i njegove pajtase sve bilo u redu,sve je bilo u redu dok je maltene svaka kuca u N.Pazaru bila mala firma za sverc-komerc,a sada kada je drzava napokon stavila tacku na tu ,sada je vreme za secenje prstiju radi pridobijanja simatija stanovnika Srbije...naravno ,na to moje pitanje niko mi nije odgovorio,jer je za njih ova vlast kriva i zbog previse snega ove zime:dash:

Sto se mene tice,bolje bi bilo da je odsekao bolesnu glavu,bolji efekat bi postigao. :ok:
 
Posle bolesnog dečaka Safeta i mladića kojeg je ubio policajac, Nikolić i Vučić su našli nove žrtve na čijoj nesreći će skupljati poene za SNS ... bedno da bednije ne može biti.
Oni ovim ljudima ne mogu da pomognu jer ne vrše vlast, mogu samo da im kažu par utešnih reči a usput da se slikaju i ispadnu dobri i humani.
Eto zašto ne bih nikada glasala za naprednjake.
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ТООООООО.....................................ЛУТКОООООООООООО!!!
 
Ramms+ein, daj link do vesti ako imaš, a ako nemaš, sklanjamo temu. Nismo glasilo političkih stranaka, ne možeš na ovaj način da postavljaš temu.
БОГА МИ ОНИ СУ СХВАТИЛИ ДА ЈЕСТЕ!!!



А ако има линк....................онда може................је л'!?
И тај линк ће ...............као.....................................све да реши!?:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Posle bolesnog dečaka Safeta i mladića kojeg je ubio policajac, Nikolić i Vučić su našli nove žrtve na čijoj nesreći će skupljati poene za SNS ... bedno da bednije ne može biti.
Oni ovim ljudima ne mogu da pomognu jer ne vrše vlast, mogu samo da im kažu par utešnih reči a usput da se slikaju i ispadnu dobri i humani.
Eto zašto ne bih nikada glasala za naprednjake.

a sto tadic ne bi isplatio plate radnicima koje im duguje drzava i tako sebi prikupio poene? ko mu brani? :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top