Sportski trener?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Primetio sam nesto. Sve zene koje dodju i dovedu klinca na neki sport, karate, dzudo, plivanje, kosarka, fudbal itd. na kraju se smuvaju i kresnu sa trenerom.

Da li to znaci da su oone dosle da nadju sebi neki sex, a ne da su dovele klinca da trenira. :think:

:lol:
 
Ne znam ni jednog trenera koga bije takav glas. Po toj logici gde god se sama žena sa detetom pojavi, to ima neku pozadinu ili vodi dete sa sobom radi sexa.:hahaha: Šta reći onda za profesore i razredne starešine u školi gde majke češće odlaze zbog dece? Svaka profesija na ovaj način može da se kompromitije. Izgleda da je pozadina ove teme ta, da neko nema lepo mišljenje o nežnijem polu.. :manikir:
 
...a neretko se deshava da i tate vode klince na trening, elda...?:rumenko:

PA verovantno da bi sprecili da im deciji trener istorba zenu! :hahaha:

34127.gif
 
Ne znam ni jednog trenera koga bije takav glas. Po toj logici gde god se sama žena sa detetom pojavi, to ima neku pozadinu ili vodi dete sa sobom radi sexa.:hahaha:

sanja,žene su opasne samo što ti to ne znaš:lol::lol::lol:
deca su im samo paravan za bludne radnje...:P


Tako nekako... :lol:

Ne samo zenama. I tatama! ;) Kada vode klince u parkic da se igraju, pa smekakju druge mame... ;)
 
Ma kako ne znam kad sam celi život okružena njima. Ne nasedaj na ovu provokaciju, pogledaj sportske teme pa vidi sama kako je postavljač ove teme tamo učestvovao u diskusiji. :lol:

Postavljac ove teme je diskutovao na podforumu sport po drugim nadimkom davnih dana vrlo zapazeno, jos dok ti nisii znala sta je kompjuter i internet.

Drugim recima, toliko sam bio zapazen da su mi kojekakve budale pretile tuzbama, i kojecime... E ali nisam im ja kriv sto su naivicne... :rotf: Eh to su bila vremena...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top