Zelim slobodan Forum

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..pu prva nerazumem..
..ko ulazi kome u sanduche?

admini u sanduchad clanova i drugih moderatora. :)

krsta ima instaliran patch za citanje svih privatnih poruka i to svi znaju. pojedinci se time ovde sluze kako bi dolazili do slika i licnih informacija o clanovima koje razmenjuju preko pp-a... narochito ako su u pitanju redovni clanovi koji skrecu paznju na sebe... i to znaju i mnogi moderatori i clanovi... narocito bivsi moderatori... iako ovi sadashnji kriju to zbog pravila sluzbe. :) sta mislite, zasto svi modovi prelaze na mailove i msn cim treba o necem bitnom da se prica?
 
admini u sanduchad clanova i drugih moderatora. :)

krsta ima instaliran patch za citanje svih privatnih poruka i to svi znaju. pojedinci se time ovde sluze kako bi dolazili do slika i licnih informacija o clanovima koje razmenjuju preko pp-a... narochito ako su u pitanju redovni clanovi koji skrecu paznju na sebe... i to znaju i mnogi moderatori i clanovi... narocito bivsi moderatori... iako ovi sadashnji kriju to zbog pravila sluzbe. :) sta mislite, zasto svi modovi prelaze na mailove i msn cim treba o necem bitnom da se prica?

aj ne lupaj majke ti
ako neko moze da cita to su
hakeri
admini
obicni modovi i supermodovi ne!
al da ne bude da ja lupam mozes li nekako da dokazes to sto tvrdis:think:
 
a ja cu se ispovracati od silnih tripova i terija zavere.
dakle, ja kao supermod , ne mogu da citam pp-ove. sto znaci da ne mogu ni modovi. a admine sam pitala, i kazu da ne mogu ni oni.
ja prva ne prelazim nigde, i svasta sam pisala po pp-ovijma, od svog sexualnog zivota, do raznih drugih stvari..pa se nikad nista nigde nije pojavilo. dakle, dosta fantaziranja na datu temu.
katanac.
 
a ja cu se ispovracati od silnih tripova i terija zavere.
dakle, ja kao supermod , ne mogu da citam pp-ove. sto znaci da ne mogu ni modovi. a admine sam pitala, i kazu da ne mogu ni oni.
ja prva ne prelazim nigde, i svasta sam pisala po pp-ovijma, od svog sexualnog zivota, do raznih drugih stvari..pa se nikad nista nigde nije pojavilo. dakle, dosta fantaziranja na datu temu.
katanac.

ako ti ne mozesh ima ko moze :)))))
 
ljudi se izlaju svuda za licne podatke a da toga nisu ni svesni

ko bisera sto ima stavi u nick npr milenko.bgd i posle kad se klonira i svi znaju da je to on i obrate mu se sa "milenko kako u beogradu" odma bude odakle ti znas ko sam ja,citao si mi pp ovo ono :per:

a milenko je samo bio mnogo pametan kad je birao nick :)
 
a trenutno je takva ekipa da sve i da mogu ne znam da l bi usla u bilo ciji inbox:confused:
oni koji su mi dragi su mi i transparentni,da se razumemo,nije da me niko ne interesuje odavde
ali nekako nema intrigantnih likova...vise
 
da da
dahces i pipkas se dok citas mracne tajne forumasa :per:
misssim taj sto zna da hakuje valjda ide odma na pentagon sto rece koto a ne na to sto neko po pp pise kakvo voli da bude spenkovan u koznom korsetu dok je okovan za radijator :roll: i ako se neko prepozno,ovo sam upravo izmislila da ne bude dileme!
 
pa slusaj, mozda i jesu..ali koliki bolid treba biti, i koliko besposlen da bi preturao po privatnoj posti korisnika?:roll:

Opsesija :per:

Elem,upozorena sam vise puta da se citaju pp,a i sama sam to primetila.Ali ako neko misli da ce saznati nesto vise iz pp , u kakvoj je samo zabludi........

A ima i voajera.No to oni valjda rade zbog plezira....:P

A mozda samo ne smeju da pitaju,pa tako....naokolo....:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top