Poludeo štampač

loznicanin

Zainteresovan član
Poruka
478
Imam štampač Canon Mp 140 juče upalim štampač treperi sijalica sa znakom strelice i kolor boja a na displeju menja dva broja E pa 4.Ili je 3 natraške pa 4.Kad pođem na štampanje pokazuje da je ispo ketridz.Vadio sam ga iz struje i probo ponovo.Njega nekako spasem od jutros isti slučaj sa crnim i nikako nemogu da ga rešim.Jel neko imao ovakav problem i šta da radim?
 
Imam štampač Canon Mp 140 juče upalim štampač treperi sijalica sa znakom strelice i kolor boja a na displeju menja dva broja E pa 4.Ili je 3 natraške pa 4.Kad pođem na štampanje pokazuje da je ispo ketridz.Vadio sam ga iz struje i probo ponovo.Njega nekako spasem od jutros isti slučaj sa crnim i nikako nemogu da ga rešim.Jel neko imao ovakav problem i šta da radim?
iskljuci iz struje na duze 30min pa po potrebi reinstaliraj drivere
 
Imam taj model i obrnuto e mi trepce kad ne postavim dobro papir naravno nemoze da uvuce i pad namestis kako treba stisnes dugme za crnu boju ako sma ne krene. Nadam se da nisi reinstairao driver(e) koliko znam postoji samo jedan a to u ovom slucaju nije problem :)
 
Nisam ništa reinstaliro.Ali mislim da nema veze sa papirom jer njemu ne možeš da pokreneš ni jednu opciju ni čišćenje ni štampanje odma otvori prozor sa slikom da je ispao ketridž.Nemam ni kod koga u blizini isti pa da probam drugi ketridž.
 

Back
Top