Izgubljeno...

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.773
Sta ste izgubili, a da vam je mnogo zao. Ja sam izgubila crni prsten, bio je predivan i neobican, ali jedne veceri, ispred SKC-a, otisao je, i nikada se vise nije vratio :sad2:
 
izgubila sam drushtvo...:(pre mi je bilo zhao, ali sada ne...;)))

a kad sam bila klinka izgubila sam novchanik sa 500din, i plakala 6 dana (znash bre kolko sam ja skupljala tih 500dindzhi):D:D:D
 
Zao mi je za par slika iz detinjstva koje sam izgubila.....:(

I 2 drugarice ,ali i dalje ne znam cijom krivicom.

Materijalno mi nije bitno u tom smislu,da zalim...Izgubim,i sta sad...To se barem da nadoknaditi.
 
Izgubila sam kljuceve od kuce.:rida::rida::rida:
Nije mi toliko zao kljuceva koliko privezaka koje sam skupljala godinama. Jedan privezak je bio iz Budve (predivna skoljka), drugi iz Vr. Banje, treci je kupljen kod kineza, crven je i zveci, a cetvrti moze da sluzi i kao mini baterijska lampa...:dash:
Ako je neko video...
 
Izgubila sam kljuceve od kuce.:rida::rida::rida:
Nije mi toliko zao kljuceva koliko privezaka koje sam skupljala godinama. Jedan privezak je bio iz Budve (predivna skoljka), drugi iz Vr. Banje, treci je kupljen kod kineza, crven je i zveci, a cetvrti moze da sluzi i kao mini baterijska lampa...:dash:
Ako je neko video...

sleći put na ključeve stavi privezak od recimo pola metra železničke šine ili felgne od auomobilla, kada ti ispadne sigurno češ čuti
 
Неке другарице и другове које сам имала...један диван позлаћени сат...минђуше које су биле уникат...начаре за сунце које сам исто много волела...и много ми је било криво...али сам схватила да су то само материјалне ствари...више ми је жао ових људи што сам их изгубила, али тако је морало бити...
 
Jos odavno, kad sam isla na turnir u Madjarsku, izgubila sam 50e. Tata mi je pre puta rekao da negde dobro sakrijem pare, da mi ih neko ne bi ukrao, i ja jadna ih stavila u kapu. Vise ih nisam videla. :)
I tako sam ja isla Madjarskom sa 30e na glavi, a da nisam ni znala. Strasno. :D
 
Sta ste izgubili, a da vam je mnogo zao. Ja sam izgubila crni prsten, bio je predivan i neobican, ali jedne veceri, ispred SKC-a, otisao je, i nikada se vise nije vratio :sad2:

a el može i nešto što su mi drpili a bijo sam emotivno vezan za njega...?
a055.gif


...patike...i nikad mi se više nisu vratile...
a025.gif
 

Back
Top