Kuda ide ovaj svijet?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: Kuda ide ovaj svijet?

Aktivan član a33 (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Kuda ide ovaj svijet?

Sud u nemačkom gradu Štutgartu moraće da rešava do sada nezabeležen spor, nakon što je jedan sterilni Nemac iznajmio komšiju da mu oplodi suprugu.

Dvadesetdevetogodišnji Demetrijus Sopolos i njegova supruga Traute, bivša misica, godinama su pokušavali da dobiju dete.

Kada su im lekari na kraju rekli da je Demetrijus sterilan, počeli su da razmatraju druge opcije.

Odlučili su da angažuju prvog komšiju, tridesetčetvorogodišnjeg Franka Mausa, koji je bio u braku i imao dvoje dece. Plus, komšija dosta liči na Demetrijusa.

Na netu sam naisao na sledeci novinski clanak
    ,,Maus je pristao da spava sa Demetrijusovom suprugom za nadoknadu od 2.000 evra. Kada se Frankova žena usprotivila, on joj je rekao: "Ne dopada mi se ovo ništa više nego tebi. Jednostavno radim to zbog novca. Pokušaj da shvatiš".

U narednih šest meseci Frank je to radio tri puta sedmično, ukupno 72 puta, ali nije bilo rezultata.

Posle pola godine, Sopolosu ništa nije bilo jasno, pa je insistirao da i Maus ode na pregled, što je ovaj i uradio. Utvrđeno je da je i on sterilan, što je sve šokiralo, osim Frankove žene, koja je bila primorana da prizna da deca nisu njegova.

Posle svega, Sopolos sudski pokušava da povrati novac, a Maus tvrdi da on nikada nije garantovao začeće, već je samo obećao da će dati sve od sebe, što je i radio.

S druge strane, i Maus je tužio svoju suprugu od koje traži razvod na njenu štetu.``
    http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/15/Zanimljivosti/57523/Iznajmio+kom%C5%A1iju+da+mu+oplodi+%C5%BEenu%2C+ali....html
    ,,Ko zna zasto je to dobro``
    SRBIJA CEKA SESELJA

Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Kuda ide ovaj svijet?

Ovo je clanak koji sam naso na netu,..i stvarno sam se upitao upravo ,,Kuda ide ovaj svijet?``
    E, sada naravno da zelim da cujem i koji komentar,..
    SRBIJA CEKA SESELJA

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

u tri lepe pi.cke materine

ps nisam citala temu
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Ocekivao sam neki ovakav obrt kad se zena pobunila...
    Zene se ne obicno ne bune kad postoji mogucnost da njihovi muzevi zarade na seksu...
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Dijenek Pogledaj poruku
    Zene se ne obicno ne bune kad postoji mogucnost da njihovi muzevi zarade na seksu...
    jao,..nije valjda da i takvih zena ima??
    SRBIJA CEKA SESELJA

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

p normalno nabacujes mu tezge..pimp
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bog da pozlati i pozhivi genetiku. Nece vi$e kuchke da se kre$u po kom$iluku i da nam podmecju tudju decu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zivela demokratija

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1491

Citat Original postavio a33 Pogledaj poruku
    Sud u nemačkom gradu Štutgartu moraće da rešava do sada nezabeležen spor, nakon što je jedan sterilni Nemac iznajmio komšiju da mu oplodi suprugu.

Dvadesetdevetogodišnji Demetrijus Sopolos i njegova supruga Traute, bivša misica, godinama su pokušavali da dobiju dete.

Kada su im lekari na kraju rekli da je Demetrijus sterilan, počeli su da razmatraju druge opcije.

Odlučili su da angažuju prvog komšiju, tridesetčetvorogodišnjeg Franka Mausa, koji je bio u braku i imao dvoje dece. Plus, komšija dosta liči na Demetrijusa.

Na netu sam naisao na sledeci novinski clanak
    ,,Maus je pristao da spava sa Demetrijusovom suprugom za nadoknadu od 2.000 evra. Kada se Frankova žena usprotivila, on joj je rekao: "Ne dopada mi se ovo ništa više nego tebi. Jednostavno radim to zbog novca. Pokušaj da shvatiš".

U narednih šest meseci Frank je to radio tri puta sedmično, ukupno 72 puta, ali nije bilo rezultata.

Posle pola godine, Sopolosu ništa nije bilo jasno, pa je insistirao da i Maus ode na pregled, što je ovaj i uradio. Utvrđeno je da je i on sterilan, što je sve šokiralo, osim Frankove žene, koja je bila primorana da prizna da deca nisu njegova.

Posle svega, Sopolos sudski pokušava da povrati novac, a Maus tvrdi da on nikada nije garantovao začeće, već je samo obećao da će dati sve od sebe, što je i radio.

S druge strane, i Maus je tužio svoju suprugu od koje traži razvod na njenu štetu.``
    http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/15/Zanimljivosti/57523/Iznajmio+kom%C5%A1iju+da+mu+oplodi+%C5%BEenu%2C+ali....html
    tacno sam znala
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Aktivan član apocalypse_iki (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

E, s ovim se ne slazem..Da sam ja udata, iskopala bih muzu oci kad bi pokusao bilo sta sa nekom drugom zenu, pa sve i da su milioni u pitanju
    Never underestimate the capacity of other people to let you down.

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

bogami ja bih isla da pregovaram,da on ne spusti cenu jer je komsinica neka namigusa

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

pih..blajk..fuj..

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio apocalypse_iki Pogledaj poruku
    E, s ovim se ne slazem..Da sam ja udata, iskopala bih muzu oci kad bi pokusao bilo sta sa nekom drugom zenu, pa sve i da su milioni u pitanju
    Ako sutra u braku odrzhava$ liniju i depilira$ se ima$ izgledne $anse da ti muzh bude veran

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

Citat Original postavio cLick - OR - Die Pogledaj poruku
    Ako sutra u braku odrzhava$ liniju i depilira$ se ima$ izgledne $anse da ti muzh bude veran
    haha..e kako nemas pojma..
    depilacija je smislena ako se radi kad su dlake dovoljno duge..znaci, mora da ih pusti da narastu..znaci, nekad mora da bude dlakava
    jeini nacin da nikad ne bude dlakava je da radi trajnu depilaciju, ili da s ebrije..sto je kobno ..
    sto znaci, ni jenoj zeni muza nikad nece biti veran..jer je - dlakava

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

Gledam sta su reklame uradile od nas!Ispiraju nam mozak glupostima.Celulit,te neke narandze,majonezi,da ti se sve smuci...nije ni cudo sto su klinke anoreksicne,bulimicne,ozracene i sl.

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

ja bi ti rekla de ide ovaj svet al mi zabranila pipi =(
    ŠAMPON!!!

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

udupenavashar =|

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Citat Original postavio LindaLee Pogledaj poruku
    bogami ja bih isla da pregovaram,da on ne spusti cenu jer je komsinica neka namigusa
    Pa realno...malo je 2000e za 72 puta
    Što te ne ubije... to te rani...

Obećava browser-a (avatar)
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

a da ju je odveo kod ovog cika-doktora?

Robija zbog seks injekcije

U BEOGRADSKOM Drugom sudu u sredu je, na četiri godine zatvora osuđen Dragan Jovanović (34) iz sela nadomak Beograda zbog lažnog predstavljanja i nadrilekarstva. Utvrđeno je da je lažni doktor od marta 1997. do juna 1999. godine "lečio i izlečio" blizu 20 nerotkinja, od kojih je svaka rodila zdravu bebu.
    Sve bi bilo u redu da trojica muževa nisu posumnjali u Jovanovićev metod lečenja. Iz dana u dan, pristizale su u "ordinaciju" žene iz Beograda, Niša, Kragujevca...
    - Dolazile su mi žene iz svih krajeva Srbije i tražile isto: da im omogućim da rode dete - branio s Jovanović. - Bilo ih je lepih i mladih, ali i starijih i ružnih. Ali, svakoj sam udovoljio i pomogao da dobije dete.
    Jovanovića su trojica očeva "prozrela" i jedne noći, pijani, upali u njegovu kuću. Prvo su ga pretukli, a potom i prijavili policiji.
    - Tražili su da priznam čime sam lečio njihove žene. Uplašen,
    ali i besan, rekao sam im da nisu njihove žene jalove, nego oni. Kazao sam i da nikada ne bi imali decu da nije bilo mene i moje injekcije - priznao je Jovanović.
    Jovanović se nijednog trenutka nije pokajao.
    - Nikoga nisam ubio, nego sam darivao život. Žene su same pristajale na moje "lečenje". Ne može se zatrudneti od čajeva i trava, nego samo od dobre injekcije. Svaka, koja ju je primila, dobila je porod - objasnio je Jovanović.

NEŽAN
    ODBRANU lažnog doktora na sudu su potvrdili gotovo svi svedoci - žene.
    - U braku sa mužem bila sam 10 godina i nismo imali dece - ispričala je jedna od novopečenih majki. - Čula sam za Jovanovića, otišla kod njega i kada mi je rekao da se svučem sve mi je bilo jasno. Nisam se opirala, a i doktor je delovao fino. Rodila sam divnu devojčicu, koja je pljunuti doktor. Jovanović je bio nežniji i bolji od mog Živote!

izvor
    http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=129607&datum=2008-10-02

(ne pise kol`ko li je ovaj naplacivao )
    Poslednji put ažurirao/la browser-a : 26.04.2009. u 03:05 Razlog: poslednja recenica
    I will finish what I sta

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Citat Original postavio cLick - OR - Die Pogledaj poruku
    Bog da pozlati i pozhivi genetiku. Nece vi$e kuchke da se kre$u po kom$iluku i da nam podmecju tudju decu
    e neka si im reko
    ...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

stvarno zanimljiv splet životnih okolnosti...ludi nemci, skloni svingeraju...ako ništa drugo, bar su onom plaćenom nesrećniku otvorile oči...
    ...i na kraju će da ispadne da su ona deca od trećeg komšije...

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

dobre injekcije ahahhaha

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

Citat Original postavio browser-a Pogledaj poruku
    a da ju je odveo kod ovog cika-doktora?

Robija zbog seks injekcije

U BEOGRADSKOM Drugom sudu u sredu je, na četiri godine zatvora osuđen Dragan Jovanović (34) iz sela nadomak Beograda zbog lažnog predstavljanja i nadrilekarstva. Utvrđeno je da je lažni doktor od marta 1997. do juna 1999. godine "lečio i izlečio" blizu 20 nerotkinja, od kojih je svaka rodila zdravu bebu.
    Sve bi bilo u redu da trojica muževa nisu posumnjali u Jovanovićev metod lečenja. Iz dana u dan, pristizale su u "ordinaciju" žene iz Beograda, Niša, Kragujevca...
    - Dolazile su mi žene iz svih krajeva Srbije i tražile isto: da im omogućim da rode dete - branio s Jovanović. - Bilo ih je lepih i mladih, ali i starijih i ružnih. Ali, svakoj sam udovoljio i pomogao da dobije dete.
    Jovanovića su trojica očeva "prozrela" i jedne noći, pijani, upali u njegovu kuću. Prvo su ga pretukli, a potom i prijavili policiji.
    - Tražili su da priznam čime sam lečio njihove žene. Uplašen,
    ali i besan, rekao sam im da nisu njihove žene jalove, nego oni. Kazao sam i da nikada ne bi imali decu da nije bilo mene i moje injekcije - priznao je Jovanović.
    Jovanović se nijednog trenutka nije pokajao.
    - Nikoga nisam ubio, nego sam darivao život. Žene su same pristajale na moje "lečenje". Ne može se zatrudneti od čajeva i trava, nego samo od dobre injekcije. Svaka, koja ju je primila, dobila je porod - objasnio je Jovanović.

NEŽAN
    ODBRANU lažnog doktora na sudu su potvrdili gotovo svi svedoci - žene.
    - U braku sa mužem bila sam 10 godina i nismo imali dece - ispričala je jedna od novopečenih majki. - Čula sam za Jovanovića, otišla kod njega i kada mi je rekao da se svučem sve mi je bilo jasno. Nisam se opirala, a i doktor je delovao fino. Rodila sam divnu devojčicu, koja je pljunuti doktor. Jovanović je bio nežniji i bolji od mog Živote!

izvor
    http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=129607&datum=2008-10-02

(ne pise kol`ko li je ovaj naplacivao )
    samo participaciju?

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Sto ti je standard.. Jebesh misicu 72 puta i plate ti 2000 evra.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

kuda ide ovaj svet
    pitas li se druze moj
    .....
    samo se setiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii