turska

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

stawwross

Domaćin
Poruka
4.769
zelim da idem u tursku krajem maja ili sredinom juna...fetije,alanja,bodrum...nije bitno,cuo sam da ne treba ici u hotel sa manje od 5 zvezdica,i da su tada vrlo povoljni,pa da li neko moze da mi da neki savet iz licnog iskustva,preko koga ici i gde
 
zelim da idem u tursku krajem maja ili sredinom juna...fetije,alanja,bodrum...nije bitno,cuo sam da ne treba ici u hotel sa manje od 5 zvezdica,i da su tada vrlo povoljni,pa da li neko moze da mi da neki savet iz licnog iskustva,preko koga ici i gde

Ne znam zasto su ti rekli da ne ides u manje od 5*. Vec od 3*+ zvezdice imas solidne,ciste hotele. U manje od 4* nemoj ici u Tunisu i Egiptu,pogotovo Egipat. Najpovoljniji je Argus,Jolly daje popust ako uplatis do 30.aprila,Odeon takodje daje popuste za uplate do kraja aprila,ili sredina maja i tako dalje,ja ih izreklamirala:)
 
Letovao sredinom juna u Alanji u 3+ zvezdice
meni vise od 3+ stvarno ne treba
Mozda zavisi od hotela do hotela, ali hotel gde sam ja bio imao je 3+ zvezdice, svaki dan promena posteljine, ciscenje, odlicna klopa, klima, sattv...
 
Ako volis blizinu grada a imas malu decu idi u Marmaris hotel Turban Palas odlican je a ako ti je svejedno hotel Botanik 25 km od Alanje vrh je .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top