....do ludila....

Sta je to cime vas partner/partnerka moze dovesti do ludila,da vas izbaci iz takta? :besna:
(da izazove emocije besa,ljubomore,tuge...)

jednom sam njegovoj ex izigravala psihijatra, preko njega
jer ga je ucjenjivala da ce pored anoreksije, navuci se i na drogu i ubiti ako joj se ne vrati
e, koliko mi je tih par sedmica zivaca pojelo :confused:
*never again*

dakleM to je to - uvrnuta ex ili uvrnuti prijatelji.... kontam da da je on uvrnut ne bi ni bila u vezi sa njim na prvom mjestu
neke se stvari ispolje kasnije tipa posesivnost etc ali to se sjece u korjenu
 
jednom sam njegovoj ex izigravala psihijatra, preko njega
jer ga je ucjenjivala da ce pored anoreksije, navuci se i na drogu i ubiti ako joj se ne vrati
e, koliko mi je tih par sedmica zivaca pojelo :confused:
*never again*

dakleM to je to - uvrnuta ex ili uvrnuti prijatelji.... kontam da da je on uvrnut ne bi ni bila u vezi sa njim na prvom mjestu
neke se stvari ispolje kasnije tipa posesivnost etc ali to se sjece u korjenu

pa ti si izgleda neka dobra riba. aj baci koju sliju da te ko ljudi ispljujemo :))))
 
Kad se hvata za poslednju rec i moju reakciju x puta ne odgovarajuci na sustinu:evil:

sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu
sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu
sustinu sustinu sustinu
sustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinu
sustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinu
vsustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinusustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu sustinu
 
Sta je to cime vas partner/partnerka moze dovesti do ludila,da vas izbaci iz takta? :besna:
(da izazove emocije besa,ljubomore,tuge...)

Iz takta me uopste izbaci kad neko izvrce moje reci. E tu se naljutim i svasta kazem.
Ljubomorna nisam a kada bi izazvao ljubomoru istog momenta bi nasa veza pukla .
Tuzna sam ako shvatim da sve lepo sto sam ucinila za njega ne zna da ceni:evil:
 
Да лупи вратима од кола тј. генерално свако неадекватно опхођење и непоштовање моје највеће љубави (аутомобила путничког) ме врло избацује из такта :mrgreen:
 
Да лупи вратима од кола тј. генерално свако неадекватно опхођење и непоштовање моје највеће љубави (аутомобила путничког) ме врло избацује из такта :mrgreen:
ma dusa jedna mala :rumenko:,a jel glancas kola kad ti se ptice poke.njaju sa sve suznim ocima :sad2: jer su OPET nasle bas TVOJA kola :( tezak je zivot kad sa svih strana vrebaju pticja govna i slajmare :(
Da obuche tange na dlakavu guzicu
i crveni lakirani kozni korset :per:
i kaze klice yebi moje dlakavo dupe :rumenko:


mene izludjuje kad neko ide u ekstrem sa svojim stavovima i insistiranjem,kad se ponasa ko da je mlada siparica u pubertetu a ne musko pa pokusava da udara ceznju,duri se i dzangriza i da...kad nije spreman ni na kakve kompromise nego sta vise daje sebi za pravo da ucenjuje i insistira povrac :neutral:
 
Sta je to cime vas partner/partnerka moze dovesti do ludila,da vas izbaci iz takta? :besna:
(da izazove emocije besa,ljubomore,tuge...)

ne volim kad se ceslja i ostavlja dlake od pola metra po kupatilu,ne volim kad ljusti krompir,sargarepu,lukac...pravo u sudoperu,ne volim kad gleda Grand paradu,ne volim kad me tera da prtzam a ja sam mrtav umoran,ne volim kad gleda domace serije tipa"Gorki plodovi" ili "Selo gori a baba se ceslja",ne volim sto me tera da se tusiram svako jebbeno vece pred spavanje,ne volim to sto njena majka zna i kad sam prdnuo i kad sam podrignuo,........!!!!!:dash::dash:
 
ma dusa jedna mala :rumenko:,a jel glancas kola kad ti se ptice poke.njaju sa sve suznim ocima :sad2: jer su OPET nasle bas TVOJA kola :( tezak je zivot kad sa svih strana vrebaju pticja govna i slajmare :(

Птице не каке по мојим колима јер су увек покривена... чак и киша не пада када ја возим :mrgreen:
 

Back
Top