Kriminalisticko-policijska Akademija

Ljudi, imam pitanje vezano za upis na master studije na Kriminalisticko-policijskoj akademiji. Da li je neko od vas zavrsio te studije? Koliko primaju na budzet i koliko je tezak prijemni ispit za one koji dolaze sa drugih fakulteta? S obzirom na to da sam zavrsila drugi faks, pa bih sad master na kriminalistickoj akademiji
 
Bas i nije popularna ova tema sa KPA.
Hteo bih nesto vise da znam u uslovima za upis u ovu skolu,pa ako je neko raspolozen da mi kaze koji su uslovi za upis ovde i jos jedno pitanje ne vezano za temu.
Da li pored VA i KPA postoji jos neka drzavna sluzba,cuo sam za Fakultet drzavne bezbednosti,ali mi to nije bas najjasnije.Hvala unapred :)
 
Ne znam sad bas detaljno,ali nisu toliko strogi :D gledaju da li imas nekih srcanih mana ili teskih bolesti ili nesto sto bi moglo da ti skodi na tom poslu,gledaju visinu i tezinu i ne znam da li jos nesto gledaju,nasla sam jednom sve sta traze,ali zaboravila sam i nemam pojma gde sam to nasla,uglavnom,ako nemas neku bolest,nemas cega da se plasis :)
 
zdravo svima, zanima me da li bih ja koji sam iz hrvatske (srbin), koji idem 5 godina u medicinsku skolu mogao da upadnem u sremsku kamenicu, doduse bratic od moje mame radi u policiji kao shef, pa jel bi mi to moglo isto pomoci. JE li mogu da se upisem sa ovakvim uvetima u narednim godinama, i da srpski sam ucio samo od 1-8 razreda.
 
Здраво људи, хоћу да упишем КПА требају ми информације о томе шта се полаже на тесту из српског, да ли само књижевност или и граматика и шта се ради на психо тесту, тј. која питања?
 

Back
Top