Kriminalisticko-policijska Akademija

Cao ljudi! :) Ove godine planiram da konkurisem. Visok 182, oko 70 kg, znaci jos par kg pa da imam onaj ''idealan'' indeks tezine. E sad, zanima me oko lekarskog. Znaci, sto se tice uzorka krvi i urina cist sam. :) Imam problem sa vidom, na jedno oko malo slabije vidim, zbog toga kao nosim naocare. Jedino to ne znam da li bi mi predstavljalo nekakav problem. Cuo sam price da se upada preko veze, ali... Mislim, da li vredi pokusati???
 
E ovako ja imam dva pitanjca... :))
1. U kojim gradovima ima KPA?
2. Da li je moguće da jedan lekarski pregled prođe na više konkurisanih mesta. Npr. Ako želim da konkurišem ovde i u Nišu jel moram dva puta da radim lekarski ili može da prođe jedan lekarski i ovde i dole?
 
E ovako ja imam dva pitanjca... :))
1. U kojim gradovima ima KPA?
2. Da li je moguće da jedan lekarski pregled prođe na više konkurisanih mesta. Npr. Ako želim da konkurišem ovde i u Nišu jel moram dva puta da radim lekarski ili može da prođe jedan lekarski i ovde i dole?

Cek, otkud ti to da imas akademiju u vise gradova? Sad gledam nesto i u Nisu imas samo osnovne studije prava (mislim opsti smer), ako bi se to uopste moglo staviti pod oblast ''vojska policija kriminalistika'', poseban je SUP smer u NS. Akademija je jedna jedina u Zemunu, evo raspisao se konkurs, traje jos desetak dana. A sad, da li vredi konkurisati... :/ Cuo sam da dosta njih preko veze upada. Sad ne znam... :/
 
Zdravo svima. :) Volela bih da konkurisem nakon zavrsetka srednje na KPJ. Sada cu 4.god Gimnazije, prosek mi je uglavnom oko 4.80. Visoka sam 1.73, 60kg. Veoma mi je drago sto nema plivanja na prijemnom jer i nisam neki plivac. :rumenko:
Da li je to ovo sto treba da se radi na testu sposobnosti
ili ima jos necega? I, da li postoje pripreme za narednu godinu i da li vredi dolaziti na njih, jer nisam iz Bg-a.

Takodje sam cula da se upada preko veze, i ne mozemo to poreci.
 

Back
Top