Zašto nam političari -mladi sede..po pitanju kose-a država *bledi* ...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Zašto nam političari -mladi sede..po pitanju kose-a država *bledi* ...

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano Zašto nam političari -mladi sede..po pitanju kose-a država *bledi* ...

U danasšnjoj kolumni Brana Crnčevic je na temi MLADI SEDOKOSI ........novine Kurir.............dosta toga opisao.....miisleći na politicare prvenstveno i uglavnom ..........pa da prezentujem samo jedan mali deo ili po meni SRŽ celoga teksta ili analize datoj od strane istog u istoj............:

"Samo slepci ne vide brzinu kojom srpski voždi sede. Ima li igde u Evropi i u svetu ovoliko sedokosih a sredovecnih, čak i mladih politicara? Nema prijatelju...............Dođe odnekud mladi čovek, zdrav i crnokos, gledaš kako mu se za ciglo par godinica kosa proredjuje i sedi. Nije čoveku lako.Muci se zajedno sa narodom.Niti on zna šta će sa Srbima, niti Srbi znaju šta da rade s njim. /politicarem.normalno...........prim.ili pojašnjenja moje/.
    Njemu dojadilo da obecava nemoguće, a Srbima / i drugim narodima, o narodnostima da i ne govorimo!/ dojadilo da slušaju svakojaka obećanja.
    Broz je farbao i sebe i nas, a novi srpski voždi farbaju samo Srbe. Od briga šta će biti sa njima i nama ne stižu da ofarbaju sebe."

PS

Pa i da razumem da nemaju vremena za celu glavu ali za jednu fleku crne boje sa strane...e toliko se moze.........ILI FLEKA NE PRIMA BOJU tj. FARBU.................možda ne prima farbu strane proizvodnje .......postala kosa *prezasićena od iste*.....al od domaće radinosti.......*farbu* ima da primi oma............momentalno čim je nanese ili mu je nanesu delatnici narodne radinosti....normalno FARBADŽIJE ili FRIZERI.....mada su *flekavi* ili OSEDELI i onako IZFRIZIRANI....
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 25.04.2009. u 13:59

Buduća legenda REVELIN (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    5655

Podrazumevano Re: Zasto nam politicari -mladi sede..po pitanju kose-a drzava *bledi*...........

....nije uvek sve belo,i ni crno...pa tako narod kaze da ni "djavo nije crn onoliko koliko izgleda*...
    neki svoje fleke nose javno i jasno,bez bojazni...drugi svoje fleke skrivaju ko zmija noge i ne bi da njima naruze sliku *sjaja i blistavosti* svakorazne koju su uspeli na ovaj ili onaj nacin sacuvati od *flekanja* onih,koji ponekad i donekle svesni da se prvo sa sopstvenim flekama treba izboriti,da bi se na tudje moglo prstom upirati,...dakle ,koji nisu navikli sebe uzdizati tako sto ce druge rusiti.....
    Ja mislim da covek svaki treba svoju *fleku* da nosi,na bar donekle pokazan nacin onih koji svoje *fleke* nose bez potrebe da ih *farbaju* ..........iskrenost ne mora uvek biti prijatna,ne mora nam se uvek ni dopasti,ali i dalje ostaje iskrenost....neofarbana......
    A ima i onih koji osede pa se farbaju,da se sede ne vide....a ima i onih koji se i *farbaju* i *prefarbaju*.....u zavisnosti od toga kolike i kakve fleke treba da prikriju......
    Paradoksalno, sposobnost da se bude sam, uslov je da se bude sposoban voleti.

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto nam politicari -mladi sede..po pitanju kose-a drzava *bledi*...........

e , do qrza............da nije postavljac napisao ovu temu, mislio bi da je taj Brana Crncevic umro..................izgleda da jos nije, a kada ce, ne zna se.........

BTW.......ko moze da ima volju da cita sta ta yayara slobina i mirina pishe???.....mora da mu je dao neko opet polovno odelo , kao onomad Kertes.......da sedne i napise jos po nesto glupavo........

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

sta fali nasem Presidenteu, sed a lep, prelep..

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio La femme Pogledaj poruku
    pa izvini predsednik a narod bira da bude sposoban i resava probleme drzave i nacije a ne da bude lep i da lepo izgleda na TV

eto ovaj tvoj post pokazuje samo koliko su neke zene glupe

mesto da glasaju na osnovu necije individualne sposobnosti da vodi drzafvu one glasaju na osnovu necijeg izgleda
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Vodi ga kući! Usrećićeš i sebe i narod.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    pa izvini predsednik a narod bira da bude sposoban i resava probleme drzave i nacije a ne da bude lep i da lepo izgleda na TV

mesto da glasaju na osnovu necije individualne sposobnosti da vodi drzafvu one glasaju na osnovu necijeg izgleda
    da, bice da glasam po lepoti a ne po sposobnosti.
    covek pise o boji kose i frizurama politicara, nebuloza, kakva tema, takav i moj odgovor.
    Poslednji put ažurirao/la La femme : 25.04.2009. u 14:22

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Vodi ga kući! Usrećićeš i sebe i narod.
    kad vi niste odveli Slobu, Kostunicu i Sekija da nas usrecite, necu ni ja Tadica.
    ne treba mi kuci, vec da bude i moj i VAŠ Presidente..
    Poslednji put ažurirao/la La femme : 25.04.2009. u 14:26

Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    5655

Da su do sad pronasli i imali sta da pronadju ,oni koji su *bezgresni* vavijek bili i kao takvi bili sposobni i spremni svakom po neku manju ili vecu fleku pronaci,valjda bi i ovom *flekavom* do sad prisili ...ali nisu .....ili nisu jos....ili nece uopste.....ili mozda zato sto covek ima fleku i nosi je .....i to jos na glavi...nema da omanes a da je ne vidis....i zanimljivo,...nije jos prefarbana....pa nema potrebe da mu je prisivaju .....ko zna?....

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Kolumnu koju sam prezentovao je u prenosnom i figurativnom smislu.....nikako lično globalnom,globalističkom i bukvalnom shvatanju....farbanja i načina nošenja *fleka*ili prikrivanja promena........mada kako će ko shvatiti je odgovor da je se snašao ili pronašao.................

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1575

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku

Тихи, у гимназијским уџбеницима социологије лепо пише ''ми Срби смо склони бирању лидера на основу харизме''.

Шта зна дете шта је триста кила?
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    5655

Citat Original postavio opanak Pogledaj poruku
    Kolumnu koju sam prezentovao je u prenosnom i figurativnom smislu.....nikako lično globalnom,globalističkom i bukvalnom shvatanju....farbanja i načina nošenja *fleka*ili prikrivanja promena........mada kako će ko shvatiti je odgovor da je se snašao ili pronašao.................
    Pa i da razumem da nemaju vremena za celu glavu ali za jednu fleku crne boje sa strane...e toliko se moze.........ILI FLEKA NE PRIMA BOJU tj. FARBU.................možda ne prima farbu strane proizvodnje .......postala kosa *prezasićena od iste*.....al od domaće radinosti.......*farbu* ima da primi oma............momentalno čim je nanese ili mu je nanesu delatnici narodne radinosti....normalno FARBADŽIJE ili FRIZERI.....mada su *flekavi* ili OSEDELI i onako IZFRIZIRANI....

--------------------------------------------------------------------------------
    Poslednji put ažurirao/la opanak : danas u 13:59

Kako god se snasao ili pronasao,shvatio ili ne ,jasno je i razgovetno ,samo treba procitati...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Тихи, у гимназијским уџбеницима социологије лепо пише ''ми Срби смо склони бирању лидера на основу харизме''.

Шта зна дете шта је триста кила?
    Sofi,

(svidja mi se ova tvoja fora sa imenom kad se nekom obracas kao gore: "Tihi".....sve kao da te vidim da trepces sva umilna, sad cu i ja tako)

i u osnovnoskolskim udzbenicima pise sta je ironija a sta cinizam, ali si izgleda zapalila sa tog casa.sram da te bude.
    Poslednji put ažurirao/la La femme : 25.04.2009. u 15:15

Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

kad vi niste odveli Slobu, Kostunicu i Sekija da nas usrecite, necu ni ja Tadica.
    ne treba mi kuci, vec da bude i moj i VAŠ Presidente..
    Prvo, ja nisam zaljubljen ni u jednog od njih, niti sam ikada bio.
    A, drugo, on jeste predsednik Srbije (na žalost Srbije), ali nije moj predsednik. Sramota bi me bilo takvog nesposobnjakovića nazvati mojim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A, drugo, on jeste predsednik Srbije (na žalost Srbije), ali nije moj predsednik. Sramota bi me bilo takvog nesposobnjakovića nazvati mojim.
    pa nisam ni ja, samo se salim, i jeste nesposobnjakovic.
    Cedu za predsednika.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa nisam ni ja, samo se salim, i jeste nesposobnjakovic.
    Cedu za predsednika.
    Cetnickog Vojvodu Cedomira Jovanovica!
    Ura za LDP!
    Ura za Cedin zamak na dedinju! Slava mu!
    Btw LDP mi nije dao nikakve funkcije vec mesec dana!!! Kako objasnjavate to koleginice?

Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    5655

Ne mora ni da bude tvoj,....pitam se samo ,odakle ti kvalifikacija da procenis da je nesposobnjakovic.i time proglasis takvima i vecinu koja ga smatra svojim.
    Moze li se ijedna diskusija ili suceljavanje na pdf politika sprovesti bez karakterizacija,omalovazavanja,nipodastavanja,i ne znam cega sve ne,sa bilo koje strane da dolazi,i bilo kojom bojom da je obojena....moze li se razgovor voditi na nacin primeren onima koji sebe smatraju dovoljno vaspitanim i obrazovanim da bi bilo kakvu vrstu polemike,uopste mogli voditi.?!....ili,je ovo svojevrstan speach corner na kojem *ko sta hoce i kako hoce*,pa sto gore ,to bolje.?!

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio REVELIN Pogledaj poruku
    Ne mora ni da bude tvoj,....pitam se samo ,odakle ti kvalifikacija da procenis da je nesposobnjakovic.i time proglasis takvima i vecinu koja ga smatra svojim.
    Moze li se ijedna diskusija ili suceljavanje na pdf politika sprovesti bez karakterizacija,omalovazavanja,nipodastavanja,i ne znam cega sve ne,sa bilo koje strane da dolazi,i bilo kojom bojom da je obojena....moze li se razgovor voditi na nacin primeren onima koji sebe smatraju dovoljno vaspitanim i obrazovanim da bi bilo kakvu vrstu polemike,uopste mogli voditi.?!....ili,je ovo svojevrstan speach corner na kojem *ko sta hoce i kako hoce*,pa sto gore ,to bolje.?!
    Cek a kao to nije dokazao u hiljadu prilika a?
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    5655

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Cek a kao to nije dokazao u hiljadu prilika a?
    Da ....evo i ti upravo dokazujes sve gore napisano.

Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio REVELIN Pogledaj poruku
    Pa, ovo je čoveku drugi mandat na mestu predsednika. Za sve te godine nije napravio nikakav napredak, a mnogo je pored njega prošlo stvari koje nas sve dublje uvaljuju u drek. Okružen je lopovima svake fele i farbe. Oni pljačkaju državu i narod, a on pozira pred kamerama, jer je to njegovo najveće dostignuće.
    Dakle, nesposoban je najblaže što za njega mogu reći. I, da li u ovoj državi neko ima pravo misliti za njega da je nesposoban. Ako nema, ako svi moramo misliti da je on sposoban, onda hajde da ukinemo izbore i proglasimo ga za doživotnog predsednika! Jer, izbori upravo tome služe, da bi se glasalo za onoga za koga misliš da je sposoban, a da ne dođe na vlast onaj za koga misliš da je nesposoban.
    Boris Tadić je nesposoban da bude predsednik dobrovoljnog vatrogasnog društva, a kamo li države. To je moje mišljenje, i zagarantovano mi je pravo na njega Ustavom Republike Srbije.

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zašto nam političari -mladi sede..po pitanju kose-a država *bledi* ...

Tufnasto, mlado, zdravo, umiljato, fotogenično... poklanjamo

Učlanjen
    29.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    5655

Pa, ovo je čoveku drugi mandat na mestu predsednika. Za sve te godine nije napravio nikakav napredak, a mnogo je pored njega prošlo stvari koje nas sve dublje uvaljuju u drek. Okružen je lopovima svake fele i farbe. Oni pljačkaju državu i narod, a on pozira pred kamerama, jer je to njegovo najveće dostignuće.
    Dakle, nesposoban je najblaže što za njega mogu reći. I, da li u ovoj državi neko ima pravo misliti za njega da je nesposoban. Ako nema, ako svi moramo misliti da je on sposoban, onda hajde da ukinemo izbore i proglasimo ga za doživotnog predsednika! Jer, izbori upravo tome služe, da bi se glasalo za onoga za koga misliš da je sposoban, a da ne dođe na vlast onaj za koga misliš da je nesposoban.
    Boris Tadić je nesposoban da bude predsednik dobrovoljnog vatrogasnog društva, a kamo li države. To je moje mišljenje, i zagarantovano mi je pravo na njega Ustavom Republike Srbije.
    TACNO....pa kao i Borisu Tadicu njegova ovlascenja...pa koliko ovlascenja toliko i muzike....Daleko bilo da bude dozivotan,taman posla,jedan dozivotni je bio dovoljan! I... jeste mu drugi mandat,ali nije jos ni jedan po duzini trajanja, prvi je skratio,tako da se ne moze govoriti o mandatu kao celini ...a sto se tice misljenja,cinjenica da jeste predsednik je dovoljna potvrda misljenja vecine,koja je birala...i njima je njihovo zagarantovano URS...elem,on jeste to sto jeste svidjalo nam se ili ne,pa kad bude prilika ,ako nam s ne svidja ,menjamo.Ali,bojim se ,da cemo zakratko i za tog nekog reci da je nesposoban da vodi i vatrogasno drustvo,jer mi smo do te mere ubedjeni u sopstveno *sveznanje*,da je nas tesko zadovoljiti....Koliko Srba toliko selektora....uvek bilo.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: Zašto nam političari -mladi sede..po pitanju kose-a država *bledi* ...

Kad kosa posedi čovek više vredi
    danas nam je divan dan

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio opanak Pogledaj poruku
    Broz je farbao i sebe i nas, a novi srpski voždi farbaju samo Srbe. Od briga šta će biti sa njima i nama ne stižu da ofarbaju sebe."[/B]
    ovo nije tacno :/ recimo, vojislav bas onako voli da ofarba kosicu. dakle, farba i sebe

tu su cak i razne nijanse
    http://reisendame.files.wordpress.com/2007/11/768.jpg
    http://s.seebiz.eu/files/img/2008/5/11/kostunica.jpg
    Poslednji put ažurirao/la ~Petar~ : 25.04.2009. u 16:26

Slične teme

1. Kakav forum takva država,kakvi forumaši takvi političari
    Autor Миле саКлисе u forumu Politika
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 07.04.2009., 19:52
  2. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 04.01.2007., 23:48
  3. "Zašto dame sede same?"-IMAM JOŠ PITANJA...
    Autor teardrop u forumu Muškarci
    Odgovora: 145
    Poslednja poruka: 10.08.2005., 14:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •