Vujanović 18. maja u zvaničnoj posjeti Srbiji

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.578
25 Apr 2009. 10:28 | Izvor: Pobjeda

Vujanović 18. maja u zvaničnoj posjeti Srbiji

Crnogorski predsjednik Filip Vujanović posjetiće Beograd 18. maja, na zvaničan poziv predsjednika Srbije Borisa Tadića, saopšteno je juče nakon razgovora dvojice predsjednika na marginama samita u Sofiji.

Predsjednici Vujanović i Tadić su ocijenili da je interes i Crne Gore i Srbije da imaju najbolju moguću saradnju, a podstrek tom cilju, kako su naglasili, biće i posjeta Vujanovića Beogradu.

"Biće mi zadovoljstvo da posjetim Srbiju i da na taj način zajednički izazimo ohrabrenje našim dobrim odnosima", izjavio je Vujanović, nakon razgovora sa Tadićem koji je naglasio da je Vujanovićeva posjeta Srbiji "odlična vijest".

Odgovarajući na novinarsko pitanje kada će se u potpunosti normalizovati odnosi Crne Gore i Srbije, odnosno kada će biti imenovan crnogorski ambasador u Beogradu, predsjednik Vujanović je rekao da očekuje da će iz Crne Gore ubrzo biti saopšten predlog za imenovanje ambasadora.

"Uvjereni smo da će procedura imenovanja ambasadora biti primjerena odnosima dvije države i da će budući ambasador brzo dobiti agreman od predsjednika Srbije", kazao je Vujanović.

Odgovarajući na isto pitanje, Tadić je podsjetio da je Srbija već dala agreman ambasadoru Makedonije. "Nema nijednog razloga da se tako nešto ne desi kada je u pitanju i Crna Gora. Mi samo čekamo to tehničko rješenje", kazao je Tadić.

Dvojica predsjednika su saopštili novinarima da su tokom razgovora konstatovali da u odnosima dvije države ima sadržaja koji se moraju ocijeniti kao veoma pozitivni.

"Saradnja Crne Gore i Srbije je progresivna i pokazuje da smo dvije bliske države koje treba da razvijaju bliske odnose za dobro svojih građana i ekonomija. Razgovarali smo i o projektima koji su ekonomski veoma važni, a predsjednik Tadić mi je saopštio da je za Srbiju od značajne vrijednosti put prema Crnoj Gori, koji bi se povezao sa autoputem Bar - Boljare", kazao je Vujanović.

"Dobra je okolnost da imamo zajedničke ekonomske interese", rekao je Tadić i dodao da "postoje i tačke o kojima nemamo istovjetno mišljenje, prije svega pitanje Kosova i Metohije".

"Priznanje Kosova od strane Crne Gore je bolan trenutak za Srbiju, ali to ne znači da ne treba da tragamo za mogućnostima zajedničkog života i pitanjima koja se tiču elementarnih interesa građana koji žive i u Crnoj Gori i u Srbiji", kazao je Tadić.
 
A sto bi tek rekao da ti dodje VATIKANAC - PAPARAZZI ?
Njihova drzxava je manja od Crne Gore a nisu toliko ni brojni a i Vatikan vam nanosi vecu stetu nego Crna Gora :lol:

nije isto, njihovo se zna

cg je malena, zabacena zemlja. ako sve bude stabilno na zapadnom balkanu, onda je i nevazna, politicki i ekonomski

sutra ujutro bgd-pg, predvece pg-bgd, kakvo ce biti vreme u nk?
 
nije isto, njihovo se zna

cg je malena, zabacena zemlja. ako sve bude stabilno na zapadnom balkanu, onda je i nevazna, politicki i ekonomski

sutra ujutro bgd-pg, predvece pg-bgd, kakvo ce biti vreme u nk?

Jes' malena al' je casna i postena :lol:

Ako pogledas malo Srbiju i njene odnose sa komsijama u posljednjih 20 godina mozda malo manje, sve ce ti biti jasno. Madjarska, Rumunija, Bugarska, Makedonija i Kosovo, Albanija, Hrvatska, Crna Gora... skoro svi u NATO. E pa vidis... ispada da je Srbija jedina u pravu a komsije u krivu.

Kod nas je vrijeme promjenjivo, malo sunca bilo a sada malo kisi :lol:
 
A sto bi tek rekao da ti dodje VATIKANAC - PAPARAZZI ?
Njihova drzxava je manja od Crne Gore a nisu toliko ni brojni a i Vatikan vam nanosi vecu stetu nego Crna Gora :lol:

antipopije.jpg


Neće taj živ izaći iz Bg-a.

Ih ja mislim razbices ga... :hahaha::hahaha:
 
Jes' malena al' je casna i postena :lol:

Ako pogledas malo Srbiju i njene odnose sa komsijama u posljednjih 20 godina mozda malo manje, sve ce ti biti jasno. Madjarska, Rumunija, Bugarska, Makedonija i Kosovo, Albanija, Hrvatska, Crna Gora... skoro svi u NATO. E pa vidis... ispada da je Srbija jedina u pravu a komsije u krivu.

Kod nas je vrijeme promjenjivo, malo sunca bilo a sada malo kisi :lol:

ne ide to tako

casna i postena!!!! sta je tu casno i posteno??? i zasto treba biti castan i posten, zar se to ne podrazumeva? nema u rezimu casti i postenja, na forumu e dokazano sto puta

srbija jeste u pravu, ne bi je nato napao svim sredstvima, pa i vojno, da nije tako

uzivajte u drustvu i sve ce ti biti jasno. Madjarska, Rumunija, Bugarska, Makedonija i Kosovo, Albanija, Hrvatska, Crna Gora... skoro svi u NATO

ja se ne bih hvalio sa tim `drugarima`, racuni ce stici na naplatu, mozda i pre nego sto mislite.

kad tamo, srbija opet ojaca - valjda je to normalan razvoj situacije i sta ce mala cg onda
 
A sto bi tek rekao da ti dodje VATIKANAC - PAPARAZZI ?
Njihova drzxava je manja od Crne Gore a nisu toliko ni brojni a i Vatikan vam nanosi vecu stetu nego Crna Gora :lol:

vatikan nije priznao siptarsku narko kvazi drzavu dok vi jeste.

da se ja pitam vi u srbiju ne bi mogli da prismrdite dok ne povucete to priznanje i dok sto reko Seselj "ne pojedete sva g0vna koja ste izasrali"
 
ne ide to tako

casna i postena!!!! sta je tu casno i posteno??? i zasto treba biti castan i posten, zar se to ne podrazumeva? nema u rezimu casti i postenja, na forumu e dokazano sto puta

srbija jeste u pravu, ne bi je nato napao svim sredstvima, pa i vojno, da nije tako

uzivajte u drustvu i sve ce ti biti jasno. Madjarska, Rumunija, Bugarska, Makedonija i Kosovo, Albanija, Hrvatska, Crna Gora... skoro svi u NATO

ja se ne bih hvalio sa tim `drugarima`, racuni ce stici na naplatu, mozda i pre nego sto mislite.

kad tamo, srbija opet ojaca - valjda je to normalan razvoj situacije i sta ce mala cg onda

Cini mi se da onog trenutka kada Srbija udje u NATO savez ti i ekipa ce da izvrsite kolektivno samoubistvo. A i ako prezivite ne znam kakva cete opravdanja da nadjete.
U stvari mozda bi bilo bolje da vec sada pocinje razmisljanje o tome. Imate vremena jos maksimalno 5 godina.
 
I interesuje me sta ova crnogorska g0vna traze u Srbiji kad su pljunuli na Srbe , kad su hteli od nas da pobegnu sto dalje - sto Vujanovic ne ide kod Hasima Tacija u posetu koji moj trazi kod nas ?

Gamad bi htela da Crna Gora bude njihova milogorska drzava - a da Srbija bude ZAJEDNICKA - kao i dosad :evil:

Tu bi stoku ja nabio nogom u dupe i ne bi im dao da prismrde preko granicnog prelaza :evil:

Ako smo ljudi taj dan da se skupi narod i da ih izgadja - da im pokazemo sta mislimo o njima :evil:
 
Tesko da ces se ti ikad pitat'. Takvi kao ti su se pitali 90-tih pa su Srbiju i svukli u ravan, vidi je na sto danas lici... :thumbdown:

tesko da ce neko ovakav ikada shvatiti sta se stvvarno desava i sta se desilo

prvo -principijelnost kosta

zato se i kaze grcka tragedija .... em si u pravu, em nadrljas. ali, prodje vreme i sitne duse i jajare se zaborave a ime junaka i drzave junaka kao npr `sparta` se pronosi vekovima kroz ceo poznati svemir

radi ti sto si poceo, svakom svoje.

ono sto su cg tako lako i za male pare prodali, ima u srbiji. sto rece onaj malopre cast i postenje, jedino sto covek mora da sacuva

i jos nesto, ne bih da vas zadrzavam, fala
 
vatikan nije priznao siptarsku narko kvazi drzavu dok vi jeste.

da se ja pitam vi u srbiju ne bi mogli da prismrdite dok ne povucete to priznanje i dok sto reko Seselj "ne pojedete sva g0vna koja ste izasrali"
Prije svega srbija se pise sa velikom slovom s. Dakle ovo je veliko slovo s => S.
Ovako bi trebala rijec da izgleda u recenici => Srbija. Da ponovimo... srbija se pise sa velikim slovom S - Srbija.

Znam, znam da ti ne znas latinicu ali svejedno :lol:
 
I interesuje me sta ova crnogorska g0vna traze u Srbiji kad su pljunuli na Srbe , kad su hteli od nas da pobegnu sto dalje - sto Vujanovic ne ide kod Hasima Tacija u posetu koji moj trazi kod nas ?

Gamad bi htela da Crna Gora bude njihova milogorska drzava - a da Srbija bude ZAJEDNICKA - kao i dosad :evil:

Tu bi stoku ja nabio nogom u dupe i ne bi im dao da prismrde preko granicnog prelaza :evil:

Ako smo ljudi taj dan da se skupi narod i da ih izgadja - da im pokazemo sta mislimo o njima :evil:

Evo 18-tog je taj cuveni susret, pa se fino skupite i gadjite ih jajima. A vec unaprijed vidim kako cete se skupiti :lol:
 

Back
Top