Da li brzo zaboravljate ?

Dali brzo zaboravljate afere ?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kao nacija zaboravili smo za sekundu ko je od komsija 10 puta glasao za milosevica prouzrocivsi rat i ubijanja
kao nacija zaboravili smo ko nas je bombardovao 1999
kao nacija zaboravili smo da su isti oni koji su nas pljackali u socijalizmu sada nas isti ti pljackaju i u kapitalizmu.
zaboravili smo kao nacija da su se svi odcepili od nas ali i dalje im dozvoljavamo da vladaju nad nama i to na najvisim politickim funkcijama u srbiji.
zaboravili kao nacija da su danasnji tajkuni pre 20 godina bili ili kriminalci siledzije i ulicari ili tatini sinovi ciji su se ocevi kleli u ravnopravnost i humanost.
zaboravili smo kao nacija da govorimo jezikom nasih dedova i sve je manje prijatelja a sve vise jarana i dzetica.........
 
kao nacija zaboravili smo za sekundu ko je od komsija 10 puta glasao za milosevica prouzrocivsi rat i ubijanja

Šta ovo bre znači? :mrgreen: Imaš komšije ubice? Pravac u najbližu PU, što trošiš vreme na forumu :p

Zaboravljamo naravno ono što je neprijatno i traumatično, to nas ne čini boljim ili gorim ljudima ili narodom. To je normalna reakcija. Evo ja na primer kad sam imala boginje (veoma neprijatno :D), posle svega dve nedelje me je neko podsetio, i bila sam zaprepašćena kako sam to mučenje potpuno izbrisala, kao da se nikad nije desilo. To je neki odbrambeni mehanizam valjda.

Poenta je da treba da postoje i stanke i organizacije, institucije koje ne smeju da zaboravljaju, koje će ne samo da podsećaju nego i da nešto konkretno rade u vezi sa tim.

Pa se ja usuđujem da kažem da je pravo pitanje: postoje li takve stanke, organizacije, institucije?
 
da li se oise odvojeno..srbinu...


To bre on verovatno persira Salvadoru Daliju :lol:

Salvador%20Dali.jpg
 
kao nacija zaboravili smo za sekundu ko je od komsija 10 puta glasao za milosevica prouzrocivsi rat i ubijanja
kao nacija zaboravili smo ko nas je bombardovao 1999
kao nacija zaboravili smo da su isti oni koji su nas pljackali u socijalizmu sada nas isti ti pljackaju i u kapitalizmu.
zaboravili smo kao nacija da su se svi odcepili od nas ali i dalje im dozvoljavamo da vladaju nad nama i to na najvisim politickim funkcijama u srbiji.
zaboravili kao nacija da su danasnji tajkuni pre 20 godina bili ili kriminalci siledzije i ulicari ili tatini sinovi ciji su se ocevi kleli u ravnopravnost i humanost.
zaboravili smo kao nacija da govorimo jezikom nasih dedova i sve je manje prijatelja a sve vise jarana i dzetica.........

Sta vi manjina imate da vodite evidenciju ko je glasao za Milosevica :hahaha:

Yebote kad kriminalac pravi spisak postenih policajaca da ih prijavi :hahaha:
 

Back
Top