Kako "prebaciti" update?

sofronije000

Zainteresovan član
Poruka
106
Molim vas da mi neko objasni kako da pokupim folder updatea sa neta i prebacim na usb stick. Treba mi u firmi, tamo nemam net pa mi nod32 nije update-ovan vise od mjesec dana a cini mi se da imam virus...

E da, i kako da taj folder kopiram u nod 32...u sta ga tamo kopiram...?

Hvala
 
postoji nekakav nod generator,ali on malo cudno funkcionise.naime,treba da nadjes racunar koji ima verziju noda kao i ti i onda gen prekopira update,koji kasnije mozes da koristis na drugom racunaru.ali direktno sa mreze ne mozes skinuti update.
 
Nekako nemam osjecaj da je nesto komplikovano jer u firmi gdje ja radim, ti momci iz firme koja servisira i odrzava nase racunare dodju zbog neceg veceg i to im bude cisto usput poslic. Donesu usb i na njemu to bude u folderu i sa par klikova zavrse update na jednom racunaru, samo to urade vrlo brzo pa nisam stigao da vidim sta rade:cool:
Uostalom kod mene u kanc. su i bili samo jednom...:(

Probacu malo proguglati za taj generator...:think::think:
 
pronadji taj generator i dodas u listi servera u nod-u putanju da dodje do tih definicija i ostavis da se odatle update-uje, ja sam to pre radio na mom kompu, ali sam zaboravio kako je detaljno islo nije nista tesko.
 
pronadji taj generator i dodas u listi servera u nod-u putanju da dodje do tih definicija i ostavis da se odatle update-uje, ja sam to pre radio na mom kompu, ali sam zaboravio kako je detaljno islo nije nista tesko.


Ali kako da ubacim update u generator? Pretpostavljam da tako nekako treba....Ako sam dobro shvatio taj generator je samo neka vrsta prenosioca update-a.:roll:
 
ima folder gde stoje sve definicije, u generatoru postavis putanju do tih definicija i on ih sredi i prilagodi za prebacivanje na novi komp. i ti kasnije samo te definicije uz pomoc generatora implementiras u komp koji hoces. mislim da je islo ovako, ne mogu tacno da se setim. jesi nasao generator?
 
ima folder gde stoje sve definicije, u generatoru postavis putanju do tih definicija i on ih sredi i prilagodi za prebacivanje na novi komp. i ti kasnije samo te definicije uz pomoc generatora implementiras u komp koji hoces. mislim da je islo ovako, ne mogu tacno da se setim. jesi nasao generator?

Skinuo sam neki generator ali ovo je nesto presmijesno, bar se meni tako cini. Obican txt dokument od 2kb, vise mi izgleda kao neki propratni fajl nego generator. U svakom slucaju otkad sam ga skinuo AVP mi stalno prijavljuje virus a na skeniranju fajla mi nista ne pokazuje...Nisam siguran sta je ovo. Evo ubacicu ga pa ako ti nije problem pogledaj ga malo...
Hvala
 

Prilozi

  • readme_en.txt
    1,6 KB · Pregleda: 2
@sofronije000

kako vec napisah..
Postoji NOD32 Offline Updater, ali nije legalna stvar pisati na ovom forumu, jer spada u vid piraterije, te o tome dalje necemo pricati..
Ovo sto si skinuo nema veze sa bilo cim, sto trazis..
I generator... kakav generator..
Dovoljno informacija imas da potrazis to, s tim da ni ja ni bilo ko drugi ti ne moze da garantuje, da ce isti da radi kako treba, da nece povuci prilikom preuzimanja jos nekog gosta za sobom..
Prema tome, budi oprezan
 
evo nasao sam temu na ovom forumu za tvoj problem, mozda ti pomogne:
http://forum.krstarica.com/threads/181223

:lol: I ja sam to nasao...dobro me je usmjerilo...;)

[/QUOTE]ma ukucaj u google NOD32 Offline Updater, kao sto je GZ rekao i nacices gomilu stvari (tutorijali, progami itd)[/QUOTE]

Jesam, nisam spominjao direktno da ne kompromitujem GZ-a vise nego sto je to on sam uradio...hvala mu...:ok:

Vidjecu u ponedeljak u kancelariji da li sam uspio.

Thanks:super:
 

Back
Top