U Crnu Goru na letovanje? Neka,hvala!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mirko_212

Elita
Poruka
15.178
:besan2::besan2:Pre vise od deset godina letujem sa porodicom na crnogorskom primorju.Neki klinci se igraju pored terase hotela,deca k`o deca,majka ih smiruje povisenim tonom.Nailazi "djetic' i krajnje bezobrazno se izdire na zenu:"Sta se deres,nije ti ovo Srbija".Tad sam rekao sebi da vise ni ja,niti moja porodica,necemo tamo vise ici.Nikada.I drzimo se toga,mirnija nam je glava.Jednostavno ne vole nas.Sta je u pitanju ne znam,komplrsi,sta li.Evo je sada opet sezona na pragu,razmislite dobro.Ja tu obalu Srbima ne preporucujem!
 
:besan2::besan2:Pre vise od deset godina letujem sa porodicom na crnogorskom primorju.Neki klinci se igraju pored terase hotela,deca k`o deca,majka ih smiruje povisenim tonom.Nailazi "djetic' i krajnje bezobrazno se izdire na zenu:"Sta se deres,nije ti ovo Srbija".Tad sam rekao sebi da vise ni ja,niti moja porodica,necemo tamo vise ici.Nikada.I drzimo se toga,mirnija nam je glava.Jednostavno ne vole nas.Sta je u pitanju ne znam,komplrsi,sta li.Evo je sada opet sezona na pragu,razmislite dobro.Ja tu obalu Srbima ne preporucujem!

i tako... na svaki nocekivani komentar bjezis iz mjesta u kom se nalazis? :lol:
 
2000.-te godine u Rafailovicima, u hotelu Sumadija 2 paklene nedelje...vracam se sa plaze oko 11 pre podne sa decom, prolazim pored kafica na obali, cujem pesmu grupe ''Film'' - E moj druze beogradski...rucak - danima u pirincu nailazimo na bubice...moj suprug u kupus salati pronadje odsecen nokat...poslednjih 7 dana provela sam u sobi, pod temperaturom sa stomacnom infekcijom...od tada CG vidim samo na slikama...NEKA HVALA!!!!!!!!!!
 
sigurna da si bila sa ove strane granice u tom...... hotelu .... "shumadija" ? :D
--------------------------------------------------------

elem, ontopic:
u montenegru ima divnih i sve osim divnih mjesta kako na obali tako i u unutrasnjosti
kvaka je u tome sto mjesta koja imaju dobru uslugu imaju i vecu cjenu tak da ih vecina ekskurzija iz srbije zaobilazi
i ide samo na znj lokacije gdje moze da dobije sobu za 7e i natrpa unutra muza i djecu na jednom bracnom krevetu

malo je glupo ici samo na takva mjesta pa dati sebi za pravo komentarisanje citave zemlje... kao da ima iskustva sa icim daljim od najnizeg i nizeg srednjeg sloja... :roll:
 
sigurna da si bila sa ove strane granice u tom...... hotelu .... "shumadija" ? :D
--------------------------------------------------------

elem, ontopic:
u montenegru ima divnih i sve osim divnih mjesta kako na obali tako i u unutrasnjosti
kvaka je u tome sto mjesta koja imaju dobru uslugu imaju i vecu cjenu tak da ih vecina ekskurzija iz srbije zaobilazi
i ide samo na znj lokacije gdje moze da dobije sobu za 7e i natrpa unutra muza i djecu na jednom bracnom krevetu

malo je glupo ici samo na takva mjesta pa dati sebi za pravo komentarisanje citave zemlje... kao da ima iskustva sa icim daljim od najnizeg i nizeg srednjeg sloja... :roll:

Kakve veze ima odnos ljudi prema tebi sa cenom smestaja.Sta platis,to dobijes,to niko ne spori.Ali mrznju ,jednostavno to je mrznja,ne mozes nikako da razumes.
 
Па морам да вам кажем да се слажем са свима који су одлучили да више не летују у Црну Гору.То је једино место на свету где те за своје рођене паре праве мојмуном.и још су они фрајери може им се е па ја мислим да им се више и не може,наплаћују све што се може наплатити,али они НИСУ КРИВИ јер МИ СМО ЈЕДИНИ КРИВЦИ.ми смо их тако науцили да се понасају према нама.али ето хвала богу имају сада шиптаре приѕнали су косово па нека ето им туриста, осим тога они нама годинама показују да неће са нама да нас не цене не поштују па размислите јесмо ли ми то мазохисти или шта већ па трчимо тамо
 
апсолутно се слажем са тобом,зашто се трпати тамо где те неће па ја хоћу док летујем да се одморим да ми буде лепо ,да упознам неку нову културу,пријателје,а не да се нервирам следећих десет година што сам себи дозволио да ме за свој новац малтретирајуеало па неће они нас хоће шиптаре и др
 
Ne preferiram Crnu Goru...,ali sam, sticajem, okolnosti prosle godine bila U Crnoj Gori na letovanju.Bili smo u Budvi u nekim apartmanima...malo dalje smesteni od plaze,mora....a skup smestaj - ko' otrov.Ne samo to-sve je bilo jako skupo!Budva najskuplja......Plaze,neke su za pohvalu.Npr.Jaz,Mogren 1 i 2.Ostale...Slovenacka ....gradsku da ne pominjem-uzas.Ako imas dosta love-mozes se dobro provesti u Crnoj Gori,a ako imas za normalne potrebe jednog turiste-bolje idi negde drugde.Crnogorci sve svoje prodali......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top