Turizam u Crnoj Gori pred bankrotstvom

Budva ce i ove godine biti prepuna beogradjana,

koji obicno promene stavove u poslednji minut,

kao i svake godine. :cool:

Pa ako smo toliki idioti da odemo u CG...
Mada mislim da ove godine posle svega ipak nece biti tako. Zivi bili pa videli.
Inace prosto je smesno sada kada pogledamo koliko su spamovali na mojoj temi od 30 stranica, kako je sve super, kako im ne trebamo i ostalo :mrgreen:
Valjda se ugrozena zver brani najjace :D
 
Pa ako smo toliki idioti da odemo u CG...
Mada mislim da ove godine posle svega ipak nece biti tako. Zivi bili pa videli.
Inace prosto je smesno sada kada pogledamo koliko su spamovali na mojoj temi od 30 stranica, kako je sve super, kako im ne trebamo i ostalo :mrgreen:
Valjda se ugrozena zver brani najjace :D


Ne vredjaj gradjane srbije, kako ovde kazu njih oko sesto hiljada :hahaha:
 
Нељубазно особље, нехигијенски услови, као и (веома глупи и неразумни) политички потези Црне Горе, смањиће посету из Србије. Бар се надам.
(Милан, 24. april 2009 08:18)

komentar sa tog izvora
 
Hahahahaha!!! Pa zajebali par budala i to je to....Citao sam da su nemacke turisticke agencije izbacile CG iz ponude zato sto je skupa a ponuda najobicnije smece.To sam citao pre nekih mesec dana

Evo sad cemo da prevarimo i najvece svjetske investitore, Kraljevsku familiju iz Abu Dabija koja planira da realizuje "projekat Velika plaža, ako se sve bude odvijalo po planu, ubjedljivo najveći u istoriji Crne Gore, koji bi mogao da promijeni ekonomsku sliku zemlje, a i jedan je od najvećih u svijetu. "
 
Bas sam se potresao.
Neka zovu Siptare i Rvate da ih vade iz bule.

24. april 2009.
U Crnoj Gori najviše turista iz Srbije

Predstavnik Nacionalne turističeka organizacije Crne Gore je najavio da će zbog ekonomske krize ove godine biti smanjene i cene turističkih aranžmana za 10 do 20 odsto, pa čak i do 35 odsto, u odnosu na prethodne godine.

172765533049f1525d9ed86545555988_extreme.jpg


Od 1,2 miliona turista, koliko ih je prošle godine boravilo u Crnoj Gori, oko 37 odsto bilo je iz Srbije, izjavio je u Kraljevu predstavnik Nacionalne turističke organizacije Crne Gore Emil Kukalj.

"Najveći broj turista bio je iz Srbije i to 412.886 koji su ostvarili 2.878.000 noćenja, što je više za devet odsto nego 2007. godine", rekao je Kukalj na promociji ovogodišnje turističke sezone Crne Gore.

On je napomenuo da je ukupan prihod od turizma koji je Crna Gora ostvarila u 2008. godini bio 552 miliona evra, što je povećanje od 15 odsto.

"Planirano je da će do početka turističke sezone biti uloženo 27 miliona evra u poboljšanje putne infrastrukture i poboljsanje vodosnabdevanja primorskih opština," naveo je Kukalj.

Predstavnik Nacionalne turističeka organizacije Crne Gore je najavio da će zbog ekonomske krize ove godine biti smanjene i cene turističkih aranžmana za 10 do 20 odsto, pa čak i do 35 odsto, u odnosu na prethodne godine.

Na pitanje da li će u Crnoj Gori i ove turističke sezone postojati ekološka naknada na automobile, rečeno je da će ona biti zadržana i to na istom nivou kao prošle godine

=====
L I N K
 
Kako , turizam pred bankrotstvom? Pa ja kad citam ovaj forum , Crnogorci na njemu prognoziraju uspesnu sezonu i veliki broj gostiju iz Srbije????!!!!!?????? A gde su im Siptari? Mozda oni dodju da im pomognu? Mozda ce Amerikanci (kojima su se uvukli u cmar) da dodju malo na njihovo more.:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top