Voodoo rituali u SIPC
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Voodoo rituali u SIPC

Domaćin _Krang_ (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Exclamation Voodoo rituali u SIPC

Naime, danas sam cuo jednu zastrasujucu pricu. A to je da se unutar SIPC praktikuje simpaticka magija, tacnije nesto sto najvise lici na Voodoo rituale.
    Naime, praktikanti se okupe ispod drveta ( Hrast ili Dud), na drvo se stavi slika Episkopa SPC i onda se kolektivnim, duhovno-mentalnim naporom, praktikanti trude da bace sto delotvorniju anatemu gledajuci u datu sliku odredjenog eiskopa.

Da li je moguce da je SIPC leglo magija, vradzbina, paganskih kultova ?

Zvuci neverovatno, ali tu je jos jedan sokantan podatak , dobijen od strane pripadnika SIPC, koji govori u prilog da su se tamosnji aspiranti okrenuli magijskim operacijama.

Naime, tamo se oprostaj grehova vrsi na sledeci nacin. Potrebno je napisati svoje grehe na papiru, overiti u sudu ( platiti taksu i pdv) a onda se "pokajnica" prosledjuje kod Jeromonaha Akakija.
    Prema tvrdnji suprotnog tabora, Akakije te papire cuva u svom sefu, kako bi mogao da vrsi ucenu. Medjutim, odgovor je stigao i iz SIPC gde se kaze da Akakije cuva "pokajnice" samo do spaljivanja istih.
    Naime, kada je gresnik spreman da se ispovedi pred Bogom, on na samom zavrsetku cina pokajanja ritualno spaljuje taj komad papira, gde vatra cisti njegove grehe.

Snimci ceremonije simpaticke magije ce navodno biti obelodanjeni na sajtu www.youtube.com

Ja ne znam sta da mislim.... a vi ?

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Voodoo rituali u SIPC

da se prekrstiš i kreneš dalje....

Veoma poznat BOKYSTAMY (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Citat Original postavio _Krang_ Pogledaj poruku
    Naime, danas sam cuo jednu zastrasujucu pricu. A to je da se unutar SIPC praktikuje simpaticka magija, tacnije nesto sto najvise lici na Voodoo rituale.
    Naime, praktikanti se okupe ispod drveta ( Hrast ili Dud), na drvo se stavi slika Episkopa SPC i onda se kolektivnim, duhovno-mentalnim naporom, praktikanti trude da bace sto delotvorniju anatemu gledajuci u datu sliku odredjenog eiskopa.

Zvuci neverovatno, ali tu je jos jedan sokantan podatak , dobijen od strane pripadnika SIPC, koji govori u prilog da su se tamosnji aspiranti okrenuli magijskim operacijama.

Naime, tamo se oprostaj grehova vrsi na sledeci nacin. Potrebno je napisati svoje grehe na papiru, overiti u sudu ( platiti taksu i pdv) a onda se "pokajnica" prosledjuje kod Jeromonaha Akakija.
    Prema tvrdnji suprotnog tabora, Akakije te papire cuva u svom sefu, kako bi mogao da vrsi ucenu. Medjutim, odgovor je stigao i iz SIPC gde se kaze da Akakije cuva "pokajnice" samo do spaljivanja istih.
    Naime, kada je gresnik spreman da se ispovedi pred Bogom, on na samom zavrsetku cina pokajanja ritualno spaljuje taj komad papira, gde vatra cisti njegove grehe.

Snimci ceremonije simpaticke magije ce navodno biti obelodanjeni na sajtu www.youtube.com

Domaćin _Krang_ (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio analiticar Pogledaj poruku
    da se prekrstiš i kreneš dalje....
    Ma hocu...ali prvo da vidim taj snimak

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Jero-ćale Akakije u svom tajnom štabu smeštenom u zemunici prima uputstva o vlaškoj magiji.

Veoma poznat BOKYSTAMY (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Citat Original postavio Zazijavalo Pogledaj poruku
    Jero-ćale Akakije u svom tajnom štabu smeštenom u zemunici prima uputstva o vlaškoj magiji.

Iskusan Стефан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

О влашкој магији са енглескињом???
    youtube.com/user/Stefaniph

Domaćin _Krang_ (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio Стефан ИПХ Pogledaj poruku
    О влашкој магији са енглескињом???
    Oho, Engleskinja !

Znao sam da je i ON

umesan u sve to !

Znaci, priznajes ?

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio _Krang_ Pogledaj poruku

Koji indijanci

Al bukvalno
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

Kada bude postojao link ka validnoj literaturi, snimku, ili bilo kom dokumentu, onda se o ovome može raspravljati.

Ovako je sve rekla-kazala.
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Slične teme

1. Simonija ..naplaćivanje Svetih Tajni vs klir SIPC
    Autor Стефан ИПХ u forumu Religija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.01.2010., 21:24
  2. MALI RITUALI
    Autor gost 36952 u forumu Žene
    Odgovora: 179
    Poslednja poruka: 23.09.2009., 07:38
  3. Sexy rituali.
    Autor Beli_Svetac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37