Windows eXPerience SP3
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Windows eXPerience SP3

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Windows eXPerience SP3

Nabavio sam Windows eXPerience SP3 (to je SP3 integrisan sa Windowsom), pretpostavljam da je original (kupljen je u ovlascenoj firmi i proveren), e sad sta me zanima, kada krenem sa instalacijom uopste me tokom instalacije ne pita za CD-Key (Aktivaciju), za podesavanja jezika tastature, sata...Kada zavrsi instalaciju i udje u Win (prikaze desktop), izbaci da treba da se saceka par minuta da instalira IE7,WMP 11,NET FW,...sve to radi, pitao sam nekoliko njih koji koriste SP3 kazu da nije ni slican ovome, ovaj moj takodje sadrzi i neke nove Theme (Royale)...Na Desktopu mi izbaci i neki folder sa nekim fajlovima, taj folder se zove eXPerience koji ne znam zasta sluzi,...I malo je cudno ispodesavan desktop i prikaz foldera...Da li je neko imao iskustava sa necim ovakvim...?
    I hteo sam jos da pitam da li je moguce prebaciti sadrzaj Win diska na desktop i pomocu nekog programa da izvrsim svoja podesavanja i da ga tako narezem i da ubuduce za menjanje Win koristim CD sa tim podesavanjima, posto na ovom treba dosta vremena da ga uskladim prema svojim potrebama...

Primećen član iVE014 (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Windows eXPerience SP3

To nije original Windows vec je frizirani iliti nasminkani XP, sto se odmah vidi iz naziva, kao i po tome sto ne trazi nikakva podesavanja kao ni serial pri instalaciji. Ja ne znam koliko si ga platio, ali ako su ti rekli da je original, grdno su te prevarili... U svakom slucaju tu ti je Google, pa potrazi informacije o tom XP-u i videces sam...

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nisam ga kupio,dobio sam ga,i meni je bio malo cudan...

Aktivan član freak71 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Tema Royal je jedna od lepših za XP (možeš i da je promeniš), prikaz foldera i fajlova podesi u Folder options (control panel), ako to sve skupa dobro radi ne diraj ništa, eventualno skini IE8, vidi DX i drajvere za grafiku i zvuk. Inače na net-u ima gomila razno-raznih "verzija" XP-a koje su u stvari samo "ušminkani" XP i sve imaju tako "zvučna" imena.

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Skinuo sam IE8,i dodatne drivere,radi lepo i brzo-tako da sam zadovoljan,ako bude pravio probleme instaliracu klasicni SP3...Hvala,pozz...

Aktivan član freak71 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Za svaki slučaj instaliraj Kasperskog i dobro "pročešljaj" hard, vidi u network monitoru da nisu neka "vrata" ostavljena otvorena, kontroliši malo zauzeće procesora, u "stanju mirovanja" ne bi smelo da prelazi 2-4%.

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neprelazi vise od 2%-skenirao sam s avastom nije nista pronasao....jedino kada sam skenirao sa Spybotom nasao je nekih 10-ak robota...

Slične teme

1. Vista- Experience Index
    Autor SS88 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.01.2009., 12:43
  2. pitanje 26 - Work experience - NOC
    Autor landlord u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.01.2008., 09:47
  3. SERBIA DIFFERENT EXPERIENCE INVITATION
    Autor www.panacomp.co.yu u forumu Putovanja
    Odgovora: 2