HAARP

haarp utice na klimu...

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.656
High Frequency Active Auroral Research Program
Програм активног ауроралног истраживања високе фреквенције

Nauka i naucne svrhe u zadnjih 20-tak godina na tv-u samo to slusamo ali sta ako je haarp najgora ljudska kreacija gora i od atomske bombe:confused: neki kazu da je dobra stvar,drugi kazu da je losa stvar a neki prvo kazu da je dobra a posle promene pesmu kao npr dr fizicar Bernard Estlund(1938-2007) adept Tesline fizike i Teslinog rada u sustini(dela i zivot trazite na google) on je spremio teren za HAARP da bi 1985 dostavio brove "Method and Mechanism for Changing an Area of the Atmosphere, Ionosphere and/or the Magnetic Sphere of the Earth" u prevodu sistem za modifikaciju elektomagnetnog polja,jonosfere i atmosfere i sve je bilo lepo i super za naseg doktora kauboja sve do jednog dana kada je izgubio pravo na brove(par godina posle) e onda sta se desilo,desilo se da se kauboj naljutio i otvorio usta i jedna divna novinarka Dzin Maning lepo prica o svemu tome a i doktor slusajte


imate i drugi deo nadjite ga sami
U filmu cucete da vlasnici harrpa su americka vojska i americka mornarica,znaci nauka i naucne svrhe ali za vojsku izgleda ne za civile
Ovakvih prica u vezi konspiracije iz unutrasnjosti ima ih puno no mrzi me da pisem,ali bitan je zakljucak,zakljucak je taj da su ljudi p.cke,prodate duse,dok pare i slava idu nema problema za ekologiju i ljudska prava nema li para i slave najveci smo patrioti i rezistanti :thumbdown:
 
Седам Херца стварно пецка...
Још прије 50 година су рађени експерименти са неким фреквенцијама...
Није то ништа.
Некад су људи били сирово брутални.
Распеће.Инквизиција.1848-а.
Данас смо јел'те,софистицирани.
Атомско оружје.ХААРП.Фабрике вируса.
Није новост да смо фуцкед уп,већ само креације болесника.
Па и несретни Алфред Нобел је направио ТНТ да би олакшао
минирање у рудницима...
Што ће рећи,лијек вазда може бити и отров...

:dash: :dash: :dash:
 
Седам Херца стварно пецка...
Још прије 50 година су рађени експерименти са неким фреквенцијама...
Није то ништа.
Некад су људи били сирово брутални.
Распеће.Инквизиција.1848-а.
Данас смо јел'те,софистицирани.
Атомско оружје.ХААРП.Фабрике вируса.
Није новост да смо фуцкед уп,већ само креације болесника.
Па и несретни Алфред Нобел је направио ТНТ да би олакшао
минирање у рудницима...
Што ће рећи,лијек вазда може бити и отров...

:dash: :dash: :dash:

kazes Nobel sin jevrejskog industrijalca i velikog sioniste ja neznam ni jednog jevrejina da je nesto izmislio za bolje ljudsko sutra cak i Walt Disney ne prodaje samo snove;)
 
Mene samo brine nase ljudsko ponasanje i ljudske vrednosti zbog para i slave spremni smo na sve,zamislite sta se sve danas muva i nista se nezna jer je neko obecao nekome besmrtnost(stolicu akademika):thumbdown:
 
Hocete li biti ljubazni da malo konkretnije kazete sta je to? Virus, oruzje....?


Bice da je vrsta oruzija koje moze da izmanipulise elektromagnetno polje zemlje(moze izazvati zemljotrese) atmosferu isto(moze izazvati tornada,tajfune) kazu da moze i misile da zaustavi(verovatno se misli na one cipove u misilu koji rade na nekim visokim frekfencijama) ali kazu da pomocu tih antena visokih frekfencija mogu direkno da nam bombarduju mozak,tacan prevod haarpa imas gore na pocetku
 
Poslednja izmena:
Tesla je bio fizicar kakwog jos nece biti skoro.

Posle njegove smrti pola njegovih spisa,wezano za fiziku i oktrica,je nestalo.Hmmm,ko bi mogao da ih uzme?

I jos nesto,Tesla je napravio izum kojim moze da bukvalno razdrma ili tako nesto,uglavnom da stvara jake vibracije kojim moze da itekako naskodi zemlji.Koje gledao Mythbusters-e,u epizodi kad testiraju Teslin aparat,koji pomera sipku lewo desno,stvarajuci ogromne vibracije.Naime aparat od 30 cm,je stavljen na weliki gvozdeni most,i naravno ceo most je bio pod vibracijama.Voditelji nisu mogli da weruju :)

Sta god je Tesla nasao,a nasao je mnogo toga,neko drugi koristi....
 
Ikada iko cuo za ugao ulaska elektrona u atmosferu,i sudaranje istih sa atomima?sta ta pojava prouzrokuje?

moras prvo da pogledas video 1 koji sam stavio i 2 koji nisam stavio:( o tome pricaju bas ljudi koji rade unutar haarpa za neku lokalnu televiziju (zvanicna prica nista konspiracija)
haarp je cudo ;)
 
Tesla je bio fizicar kakwog jos nece biti skoro.

Posle njegove smrti pola njegovih spisa,wezano za fiziku i oktrica,je nestalo.Hmmm,ko bi mogao da ih uzme?

I jos nesto,Tesla je napravio izum kojim moze da bukvalno razdrma ili tako nesto,uglavnom da stvara jake vibracije kojim moze da itekako naskodi zemlji.Koje gledao Mythbusters-e,u epizodi kad testiraju Teslin aparat,koji pomera sipku lewo desno,stvarajuci ogromne vibracije.Naime aparat od 30 cm,je stavljen na weliki gvozdeni most,i naravno ceo most je bio pod vibracijama.Voditelji nisu mogli da weruju :)

Sta god je Tesla nasao,a nasao je mnogo toga,neko drugi koristi....

bas tako i Tesla se razlikovao puno od naucnika tog i ovog vremena imao je druge vrednosti covek :ok:
 
mislio sam da je tvoje pitanje bilo vezano za zadnji postavljen video u Kini i bojama na nebu pre zemljotresa odgovor si cuo tako radi haarp,oni sami kazu,ako nije pitanje u vezi toga ja neznam odgovor batice nisam fizicar, ali nisam znao da elektoni putuju kroz svemir i ulaze u nasu atmosferu :confused: ali nemoze covek sve da zna zato i pisemo ovde zar ne oximoron :mrgreen:


 
Poslednja izmena:
mislio sam da je tvoje pitanje bilo vezano za zadnji postavljen video u Kini i bojama na nebu pre zemljotresa odgovor si cuo tako radi haarp,oni sami kazu,ako nije pitanje u vezi toga ja neznam odgovor batice nisam fizicar, ali nisam znao da elektoni putuju kroz svemir i ulaze u nasu atmosferu :confused: ali nemoze covek sve da zna zato i pisemo ovde zar ne oximoron :mrgreen:


https://www.youtube.com/watch?v=hzVam...eature=related

Kako da ne putuju.Elektroni i jako mali broj protona dolaze sa sunca putem solarnih vetrova.
A ti sad malo istrazi(nije valjda da te mrzi) pa vidi sta se desava kada se ti elektroni sudare sa atomima iz vise atmosfere.

Inace klikom na tvoj link dobija se sledece:
The URL contained a malformed video ID.
 
Чуј њега,није знао да електрони путују...
То сам ја учио(и данас је тако) у шестом разреду основне школе.
Иначе,верзија да ХААРП контролише земљотресе НИЈЕ тачна.
НЕ МОЖЕШ изазвати само појаву коју хоћеш.
Кинези и Руси имају горка искуства са вјештачким изазивањем кише.
Али браћа Американци су систематски заглупљивани и плашени.
Па вјерују у наоводни ХААРП.
Може бити да нешто такво и постоји,и да су имали неке намјере.
Но,колико ја знам,појављују им се торнада гдје их никад није било,
као у Јути и Монтани,а у Алеји торнада ударају у фебруару...
Ако још чачну Јелоустоун,и успавани мегавулкан,могао би ХААРП
да им сексуално опћи са женским амаричким родитељем.
Да не кажем да им *ебе америчку матер.
Што жањеш,то и посијеш,кад - тад...
 
Ja tek sada videh ovu temu, i setih se da sam o Haarp programu nekad davno seto nacuo, sto me zainteresovalo a sto je dalje vuklo sa googlam...

Elem, moj kont je da he HAARP program napravljen da po potrebi americke vojske menja klimu gde im se cefne.

Igranje sa silama prirode, sve uz kontrolisane uslove.

Dokaz da nisu u tome uspeli je bombardovanje Srbije.
Ili nije?

Uragani, Orkani, vetrovi...nikad blaze zime, nikad vrelija leta....
Da li su americki naucnici uspeli da ispostuju delimicno ciljeve HAARP_a ili ne, ostace i dalje misterija...

Oxi je dao neke smernice o toj tehnologiji.ili mehanizam iste, ali .ja nazalost nisam dovoljno edukovamn o tome, ali verujem da su ameri nesto drndali sa tim..

.
 
High Frequency Active Auroral Research Program
Програм активног ауроралног истраживања високе фреквенције

Nauka i naucne svrhe u zadnjih 20-tak godina na tv-u samo to slusamo ali sta ako je haarp najgora ljudska kreacija gora i od atomske bombe:confused: neki kazu da je dobra stvar,drugi kazu da je losa stvar a neki prvo kazu da je dobra a posle promene pesmu kao npr dr fizicar Bernard Estlund(1938-2007) adept Tesline fizike i Teslinog rada u sustini(dela i zivot trazite na google) on je spremio teren za HAARP da bi 1985 dostavio brove "Method and Mechanism for Changing an Area of the Atmosphere, Ionosphere and/or the Magnetic Sphere of the Earth" u prevodu sistem za modifikaciju elektomagnetnog polja,jonosfere i atmosfere i sve je bilo lepo i super za naseg doktora kauboja sve do jednog dana kada je izgubio pravo na brove(par godina posle) e onda sta se desilo,desilo se da se kauboj naljutio i otvorio usta i jedna divna novinarka Dzin Maning lepo prica o svemu tome a i doktor slusajte


imate i drugi deo nadjite ga sami
U filmu cucete da vlasnici harrpa su americka vojska i americka mornarica,znaci nauka i naucne svrhe ali za vojsku izgleda ne za civile
Ovakvih prica u vezi konspiracije iz unutrasnjosti ima ih puno no mrzi me da pisem,ali bitan je zakljucak,zakljucak je taj da su ljudi p.cke,prodate duse,dok pare i slava idu nema problema za ekologiju i ljudska prava nema li para i slave najveci smo patrioti i rezistanti :thumbdown:

Veoma zanimljivo.
Mada, kada se sve činjenice skupe na jedno mesto, ponekad izgleda kao naučno istraživanje jer se nekako nađu veze koje ih spajaju.
 
Evo jednog ozbiljnog clanka o HAARPU.

Dakle, nasuprot zvaničnim tvrdnjama, može se primetiti da projekat HAARP pripada sličnoj grupi istraživanja kao i stvaranje prve atomske bombe. Nastao je pre nekoliko decenija u okrilju Pentagona, a glavni resursi su mu smešteni u bespućima Aljaske, dovoljno udaljenoj oblasti i sa idealnim klimatskim karakteristikama. Srce projekta predstavlja uređaj za emitovanje snopa energije snage 1,7 gigavata usmerenih prema jonosferi, što dovodi do njenog „ključanja“. Jonosfera reaguje zračenjem dugim talasima prema Zemljinoj površini čije bi zračenje moglo imati globalne posledice po živi svet, o čemu se uglavnom ne govori u naučnim krugovima.

Vise imate ovde:
http://static.astronomija.co.rs/suncsist/planete/zemlja/Klima/HAARP/Projekat_HAARP.htm
 

Back
Top