HAARP

haarp utice na klimu...

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zna li neko nesto vise o ovoj temi ?
Neki izvori kazu da je oruzije u Srbiji , a neki da je pak u USA ali da Srbija ima jedan deo koji je neophodan za njegovu upotrebu.
Mozda Bajden dolazi po parametre ?

Dakle, Teslino oruzije

Sta je to ?
Gde je ?
Kada ce se upotrebiti ?

E ovo ja najgluplja teorija zavjere koju sam u životu čuo :hahaha:

Tačno je da postoji legenda je Tesla jednom našem manastiru na čuvanje dao nekakve spise o "strašnom oružiju", ali da Tadić isto tako čuva :hahaha:
 
Kad smo vec kod Nikole Tesle, evo vam knjiga od Aleksandra Milinkovica ,,Nikola Tesla pronalazac za treci milenijum" http://www.scribd.com/doc/11701533/Aleksandar-Milinkovic-Tesla-Pronalazac-Za-Treci-Milenijum . Mislim da na 174. strani (ovo je drugo izdanje pa ne znam da li je bas na toj strani), u toj knjizi imate izjavu u kojoj se kaze da su u jednom Teslinom projektu, korisceni aparati vanzemaljskog porekla, koje su obezbedila bica sa Siriusa i Oriona.


Zanimljivo,bica sa Siriusa i Orina nam dosta pomazu. Ali opet,ne swakom.

I eo jedan citat sa linka od Royal-a: "Cilj osnivanje jedne svetske države
Smatra se da je konačni cilj ove grupe da kreiraju svetsku vladu sačinjenu od uticajnih ljudi, a sve sa ciljem da kontrolišu sve značajne resurse na planeti. Osim toga, cilj im je da ne postoje nacije, već regioni, jedna religija, jedan ustav, jedna crkva, jedna moneta i jedna država, kojima će ovaj klub vladati. Dugoročan cilj je stvaranje četiri velike svetske unije, i to evropske, američke, azijske i afričke. Krajem maja prošle godine u Sao Paolu osnovana je Unija nacija Južne Amerike (UNASUR), zajednica 12 naroda južne hemisfere američkog kontinenta, po ugledu na EU."


Sta nam owo govori?
 
E ovo ja najgluplja teorija zavjere koju sam u životu čuo :hahaha:

Tačno je da postoji legenda je Tesla jednom našem manastiru na čuvanje dao nekakve spise o "strašnom oružiju", ali da Tadić isto tako čuva :hahaha:

Manastir Decani je u pitanju. Bajden ide tamo sutra...ali tu su i ovi sa Lomonosova...videcemo...
 
Ma ziva istina :hahaha:

Nego da smo pomocu elektromagnetnih talasa srusili sve avione koji su nas bombardovali,
Onda bi ameri upotrebili atomsku bombu, a Rusi bi mislili da njih gadjaju , pa bi doslo do
Armagedon-a.

Pa pametni su nasi, nece bezveze da uniste ceo svet :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Upravo sam dobio informaciju da je pocetkom ovog meseca u Srbiju dosao jedan americki fizicar i u Srbiji bi trebao da se zadrzi narednih mesec i po do dva.
 
Bože,Bože,pokretač teme veruje u priče o parametrima.Sad će da stave Tadića na muke,pa će se cela Srbija moliti : '' Izdrži Borise''
 
U tekstu iz 1935. godine "Kontrolisani zemljotresi" Nikola Tesla je
tvrdio da je u stanju da izazove "ritmičke vibracije koje prolaze kroz
Zemlju gotovo bez gubitka energije" i da može "prenijeti ove mehaničke
efekte na najveće zemaljske udaljenosti i stvoriti sve vrste
jedinstvenih efekata".
 
Dugoročan cilj je stvaranje četiri velike svetske unije, i to evropske, američke, azijske i afričke. Krajem maja prošle godine u Sao Paolu osnovana je Unija nacija Južne Amerike (UNASUR), zajednica 12 naroda južne hemisfere američkog kontinenta, po ugledu na EU."


Sta nam owo govori?

paaa.... da će unijaa biti najmanje... :think:pet... recimo
 

Back
Top