Donkihote, napisao si neistinu?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Donkihote, napisao si neistinu?

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Donkihote, napisao si neistinu?

Trajni ban za još jedan od Shutzovih (Banaćaninovih) klonova. Ovaj put pod nikom Međedić Gricko.

Upućivao je vulgarne uvrede skoro svakom ko mu je suprotstavio mišljenje, iako sam mu već posle druge dao žuti karton, i zapretio da će mu ovaj klon biti banovan. On je nastavio, i još me pozvao da ga banujem. Želja mu je uslišena.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9547089&postcount=155

E ovako, registrovao sam se ponovo samo da bih napisao ovu temu.

I sam znaš da uvek kažem koji je moj klon, kao što znaš i da mi je SVAKI nick (bez izuzetka) banovan jer sam napisao da je RS genocidna tvorevina ili zato što sam pisao da je nad Albancima vršeno plansko etničko čišćenje (što si ti protumačio kao antisrpsku propagandu). Ni jednom nisam banovan zbog vređanja.

Skoknuo sam malo do foruma, da vidim šta ima novo, a kao i uvek prva tema koju pročitam je OBAVEŠTENJA - nasmeju me biseri .

Ne znam ko je taj Međedić Gricko. Ako dotični ima potrebu da krade nečiji identitet, onda bih mu preporučio da ode do najbližeg psihijatra, jer definitivno ima krizu identiteta.

Neka Administracija proveri IP adresu moju i IP adresu tog Međedića Gricka, to je jedini način da se ustanovi istina, pa ćeš i sam videti da ja nisam on - tj da se neradi o istoj osobi.

Ne tražim izvinjenje, tražim samo da obrišeš poruku u kojoj si naveo neistinu, da je Međedić Gricko moj klon. Već dva dana nisam bio na forumu, tako da zaista ni ne znam o čemu se radi.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: Donkihote, napisao si neistinu?

Ovo se ne radi ovako i ti to znaš.

Kao klinke, samo da vam je kakve pažnje...
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Slične teme

1. Slobodan Milosevic napisao knjigu
    Autor Alekasandar2 u forumu Politika
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 07.03.2006., 01:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku