zk klan or not klan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јесте клан.
Мене су овде прошле године почели да примећују тек кад сам лично упознао неке "кланашице"... ;)
И то се редовно дешава с новим људима...
Колико ми је форумашица плакало на рамену због ваше неосетљивости и суровости.
 
...nije klan...:lol:
...ne poznajem forumashice kao vlasnik posta iznad mog...
...ne moraju se upoznati "chlanice Tajnog Obreda"...da bi neko bio primeccen...(mis'im na mushki rod)...:lol:
...dodao bih...i ovo...ima nagoveshtaja da postoji Feministichki KKK...al' nemam dokaza za to...mrgreen...
 
Јесте клан.
Мене су овде прошле године почели да примећују тек кад сам лично упознао неке "кланашице"... ;)
И то се редовно дешава с новим људима...
Колико ми је форумашица плакало на рамену због ваше неосетљивости и суровости.

Evo mogla bi neka urmašica odavde, da pozajmi sirotom čoveku peškirić da mu se ne nakvasi rame....
 
...nije klan...:lol:
...ne poznajem forumashice kao vlasnik posta iznad mog...
...ne moraju se upoznati "chlanice Tajnog Obreda"...da bi neko bio primeccen...(mis'im na mushki rod)...:lol:
...dodao bih...i ovo...ima nagoveshtaja da postoji Feministichki KKK...al' nemam dokaza za to...mrgreen...

Постоје мушкарци који се намећу и они који чекају да буду примећени јер знају да поседују квалитет због којег ће бити примећени...
Ови први га не поседују па морају да раде то што раде...

Иначе, наравно да не познајеш...
Запитај се зашто... ;)
 
Poslednja izmena:
Постоје мушкарци који се намећу и они који чекају да буду примећени јер знају да поседују квалитет због којег ће бити примећени...
Ови први га не поседују па морају да раде то што раде...

...da imash 18 leta...ne bih ti odgovorio...
...ali, imash skoro 2X toliko...zato...uvek ccesh morati da "upoznajesh forumashice"...kako bi bio prihvaccen...medj' "zhenama na forumu"...o RL ne bih...:lol:

...poshto si naknadno ubacio text...moj odgovor na isti je...hahaha...
 
...da imash 18 leta...ne bih ti odgovorio...
...ali, imash skoro 2X toliko...zato...uvek ccesh morati da "upoznajesh forumashice"...kako bi bio prihvaccen...medj' "zhenama na forumu"...o RL ne bih...:lol:

...poshto si naknadno ubacio text...moj odgovor na isti je...hahaha...

Чича,
суштинска разлика између мене и тебе је у томе што ја тражим људе, а ти само жене...

А што се тиче мог СЖ, наравно да, ако имаш имало интелигенције, о њему нећеш говорити јер ме не познајеш. Што значи и да немаш довољно информација на основу којих би могао да судиш...
Толико од мене...
Чисто да се зна да си ти тај који покушава да пренесе расправу на лични ново уместо да лепо останемо на категоријама...
 
to su sve budalestine, i bilo bi lepo da se prestane sa njima.
ja sam na forumu od 2004, i SVE vreme se prica o nekim klanovima..a u medjuvremenu je mnogo ljudi i otislo i doslo..
imam mnogo poznanika i nekoliko prijatelja ovde, i jedno im je zajednicko:
sve su to jaki individualci , koji imaju sopstvene stavove i misljenje, a bogami i mooda:mrgreen:
i kad se slazemo slazemo se, a kada se ne slazemo ne slazemo..i nikom nista..
to sto odredjena grupa ljudi ima slicna razmisljanja, i senzibilitet, i lepo se slaze, ne znaci da nikog ne prima u svoje redove, ili da se prave nekakve zavere i paktovi:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top