Zadovoljstva

Kathrin

Zainteresovan član
Poruka
420
Sta mislite(ali iskreno)sta muskarce navise pali?Sta devojka sve treba da uradi da bi zadovoljila decka?Koliko daleko da ide u ispunjavanju njegovih zelja?Koliko izricna da bude sa svojim zahtevima i zeljama?Kako reci decku da devojci neke stvari jednostavno ne prijaju i da ne zeli da ih radi(mislim na oralni sex,na pozu69 i sl.)?Pa,momci da vas vidim......
 
Kathrin:
Sta mislite(ali iskreno)sta muskarce navise pali? Sta devojka sve treba da uradi da bi zadovoljila
decka?
Koliko daleko da ide u ispunjavanju njegovih zelja?Koliko izricna da bude sa svojim zahtevima i zeljama?Kako reci decku da devojci neke stvari jednostavno ne prijaju i da ne zeli da ih radi(mislim na oralni sex,na pozu69 i sl.)?
Pa,momci da vas vidim......
...Mozda necu biti fin, ja nisam Balasevic, ali
imam svog DJOKU, a jos uvek te nedovoljno poznajem
da bi' od njega krenuo u opstenje s tobom, narocito
zbog toga sto ja volim da upraznjavam oralni seks! (poza 69 se podrazumeva)
Dobro dosla, forumasice jedna... :)
 
Slusaj vamo,i slusaj dobro.Ides dokle ti se svidja,otvoreno kazes sta ti se svidja,a sta ti se ne svidja,sta bi volela,a sta ne bi volela.Sve je u komunikaciji.Komunikacija resava probleme ("kao i veliki pistolj",sto bi rekao moj drug Bole)!
 
Kathrin:
Sta mislite(ali iskreno)sta muskarce navise pali?Sta devojka sve treba da uradi da bi zadovoljila decka?Koliko daleko da ide u ispunjavanju njegovih zelja?Koliko izricna da bude sa svojim zahtevima i zeljama?Kako reci decku da devojci neke stvari jednostavno ne prijaju i da ne zeli da ih radi(mislim na oralni sex,na pozu69 i sl.)?Pa,momci da vas vidim......

uu bash ti je patrijarhalna poruka :I
 
jagodica:
Kathrin:
Sta mislite(ali iskreno)sta muskarce navise pali?Sta devojka sve treba da uradi da bi zadovoljila decka?Koliko daleko da ide u ispunjavanju njegovih zelja?Koliko izricna da bude sa svojim zahtevima i zeljama?Kako reci decku da devojci neke stvari jednostavno ne prijaju i da ne zeli da ih radi(mislim na oralni sex,na pozu69 i sl.)?Pa,momci da vas vidim......

uu bash ti je patrijarhalna poruka :I
ma samo je buntovnik...oduvek je takva....prkosi...cccccc
 
ma,da!!Ok je stvarno,ne znam samo sto vam smeta da otvoreno pricate o tome(castizuzecima),Mislim da se mnoge devojke pitaju isto,a blam im je da o tome pricaju s deckom(boje se da im ne povrede osecanja,sujetu i sl.),pa mi je bilo nekako logicno da vas ovde pitam,kontam bicete iskreni.....
p.s ne znam zasto je moja poruka patrijarhalna,ali ako ti tako kazes,verujem ti!!!
 
Kathrin:
Sta mislite(ali iskreno)sta muskarce navise pali?Sta devojka sve treba da uradi da bi zadovoljila decka?Koliko daleko da ide u ispunjavanju njegovih zelja?Koliko izricna da bude sa svojim zahtevima i zeljama?Kako reci decku da devojci neke stvari jednostavno ne prijaju i da ne zeli da ih radi(mislim na oralni sex,na pozu69 i sl.)?Pa,momci da vas vidim......

Da bi zadovoljila decka (normalnog) mora da i sama bude zadovoljna i da "radi" ono sto joj prija. Da bi znala sta joj prija treba da istrazuje. Ako decko trazi nesto sto ona ne zeli i insistira... onda treba razgovarati, ako nema razgovora onda sta traziti sa takvim deckom. Takodje ona ne treba a priori da odbacuje neke stvari tipa (oral ili 69)... Proba pa ako joj se svidi svidi ako ne nista... to nece raditi...
A kako mu reci da se nesto ne zeli?! Lepo: NE ZELIM! Ako ne razume probaj na nekoliko stranih jezika... ako ne razume ni to... Dasvidanja!
Ti si nova... prcoitaj neke ranije teme... videces tamo ima dosta rasprave o slicnim temama...
 
Slazem se sa svime sto je Princeza rekla.

Ali, moram dodati:
Ovo je slatko.. “Kako udovoljiti njegovim zeljama, a da nije oral, 69, otpozadi…”. Mozda ja ne znam dobro, ali mi se cini da ostaje jako mali broj opcija…

Svaki muskarac pored sebe zeli devojku uz koju ce ispuniti bar neku fantaziju. Ne smes imati predrasude prema njegovim fantazijama, jer ce izgubiti zelju da ti ih govori.
Pretpostavljam da nije sa svakim isto, zato, ako ti se sa jednim nije nesto dopadalo, nemoj to automatski odbacivati kad udjes u novu vezu, mozda promenis misljenje.
Mislim da, ako mu se nesto dopada, a tebi ne (ali ti nije odvratno), ipak treba povremeno pristati na tako nesto, cisto da on ne bude uskracen za zadovoljstvo. Pa, zar njegovo zadovoljstvo nije napaljivo?
Ipak, zadovoljstvo druge strane je prilicno ohrabrujuce, tako da, ako tebi nesto ne prija, verovatno ni on nece imati zelju da te tera na nesto sto ne zelis.
Najvaznije je – ti moras nauciti da uzivas u njegovom zadovoljstvu a on u tvom. Samo tako se radja zdrav odnos dvoje ljudi.

U svakom slucaju – treba otvoreno pricati o svemu. Inace, veza nije prava i dobra ako ne mozes do kraja biti iskren. Tvoje misljenje se mora postovati.
 
Prema mom skromnom misljenju... 69,otpozadi ili oral nisu fantazije, to se u prvi mah cini gadno ili prosto ili... sta ti ja znam, a onda postane pravo zadovoljstvo...
Fantazija je:
Ja u suknji, ispod nosim halterice, i tangicu od cipke, na stiklama sam naravno, nosim fascikle u rukama... kucam na vrata, ulazim u kancelariju, on sedi i ozbiljan mi kaze da sednem... ustaje zaljucava vrata... seda preko puta mene... meni pada fascikla on se saginje da je uzme, ja rasirim noge, on podigne suknjicu i pocinje... mljac...
Tako se ispunjava fantazija!
Ti to naravno ne moras... 8)
 
i ja imam jednu fantaziju :
kao ja sedim u kancelariji i neko kuca, kazem slobodno kad ulazi strava riba u suknjici,nadziru se halteri (predpostavljam da ima tangu),na stiklama, nosi neke fascikle u rukama, ulazi u kancelariju ja je merim od glav do pete ozbiljan ustanem pridjem vratima i zakljucam ih sednem prekoputa nje......njoj ispadne fascikla sagnem se da je uzmem kad ona rasirila noge i tu ja pocnem .....mljac.....i eto toliko tako pocinje moja fantazija ,a zavrsava se ....... :D :D
 
obrati paznju sta cu reci jer :wink: jos bih dodao da to zbog cega ti neupraznjavas oralni sex(a to je miris) ,ustvari samo muskarca moze da pali jedino ako se nekupas redovno(jednom nedeljno) onda mozes da ga oteras, jer cak i kad kazes da ti se nesvidja znaci samo da se nisi dovoljno opustila i da nemas poverenja u onog s kim si,a ne da ti se stvarno nesvidja !!!!!!!
 
E dragi moras da budes veoma dobar da ne kazem odlican da bi ti neka devojka ispunila takvu fantaziju 8) Ja sam to uradila samo jednom... ali je za pamcenje do kraja zivota. Jer je on to "zasluzio".
 
Princeza:
Ja u suknji, ispod nosim halterice, i tangicu od cipke, na stiklama sam naravno, nosim fascikle u rukama... kucam na vrata, ulazim u kancelariju, on sedi i ozbiljan mi kaze da sednem... ustaje zaljucava vrata... seda preko puta mene... meni pada fascikla on se saginje da je uzme, ja rasirim noge, on podigne suknjicu i pocinje... mljac...
Tako se ispunjava fantazija!
Ti to naravno ne moras... 8)
Znam, te stvari se ne smatraju fantazijama i normalne su. I meni je sto sta izgledalo odvratno na pocetku.. Medjutim, to su bile samo predrasude, ne realna situacija.
Ja cak nisam mogla da verujem kako su se neka moja razmisljanja o takvim stvarima promenila za 180 stepeni… nekad mi je bilo odvratno i da zamislim oralni sex, ali sam odjednom dobila zelju za njim..

p.s. fantazija ti je… interesantna! Ja imam slicnu fantazijicu, samo sto bih bila obucena u skolsku uniformu (kratka teget suknjica i bela kosulja), nosila bih knjige, kosa bi mi bila upletena u pletenice, ali – da su tu halteri.. Ostatak je manje-vise isti!
 
Snezna_kraljica:
p.s. fantazija ti je… interesantna! Ja imam slicnu fantazijicu, samo sto bih bila obucena u skolsku uniformu (kratka teget suknjica i bela kosulja), nosila bih knjige, kosa bi mi bila upletena u pletenice, ali – da su tu halteri.. Ostatak je manje-vise isti!

Hm... to nije bila moja fantazija vec mog tadasnjeg decka. I ostvarila sam mu je sa zadovoljstvom, jer cemo tih pola sata cemo pamtiti zauvek.
A ti me gore podsecas na Britni Spirs :wink: "One more time" - spot!
A halteri su delikates! 8)
 
goodday:
Snezna_kraljica:
Princeza:
E dragi moras da budes veoma dobar da ne kazem odlican da bi ti neka devojka ispunila takvu fantaziju 8) Ja sam to uradila samo jednom... ali je za pamcenje do kraja zivota. Jer je on to "zasluzio".
Tacno, samo sa osobom koja je dostojna da te upozna u "takvom svetlu". 8)
snezaaaaaaaaaaanaaaaaa :shock:
shta bi sa tobom dete :lol:

Khm, khm... DETE? :roll: :wink:
 
Snezna_kraljica:
goodday:
Snezna_kraljica:
Princeza:
E dragi moras da budes veoma dobar da ne kazem odlican da bi ti neka devojka ispunila takvu fantaziju 8) Ja sam to uradila samo jednom... ali je za pamcenje do kraja zivota. Jer je on to "zasluzio".
Tacno, samo sa osobom koja je dostojna da te upozna u "takvom svetlu". 8)
snezaaaaaaaaaaanaaaaaa :shock:
shta bi sa tobom dete :lol:

Khm, khm... DETE? :roll: :wink:
pa da...chim ti to smeta :wink:
ali boga mi...kod tebe su se desile neverovatne promene...bice da je ta banana kriva za sve :wink: :wink:
 
goodday:
pa da...chim ti to smeta :wink:
ali boga mi...kod tebe su se desile neverovatne promene...bice da je ta banana kriva za sve :wink: :wink:
Nisu to neverovatne promene… samo sam postala vise slobodna. Ali sam ista kao ranije.
Ipak, nista ti isi video, umem ja da budem ponekad i bezobrazna.. Prosto se sama sebi cudim :shock:
:wink:
 
goodday:
Snezna_kraljica:
goodday:
Snezna_kraljica:
Princeza:
E dragi moras da budes veoma dobar da ne kazem odlican da bi ti neka devojka ispunila takvu fantaziju 8) Ja sam to uradila samo jednom... ali je za pamcenje do kraja zivota. Jer je on to "zasluzio".
Tacno, samo sa osobom koja je dostojna da te upozna u "takvom svetlu". 8)
snezaaaaaaaaaaanaaaaaa :shock:
shta bi sa tobom dete :lol:

Khm, khm... DETE? :roll: :wink:
pa da...chim ti to smeta :wink:
ali boga mi...kod tebe su se desile neverovatne promene...bice da je ta banana kriva za sve :wink: :wink:

ali to su promene na bolje, zar ne :wink:
 
e,hvala stvarno svima za odgovore,nadam se da su bili iskreni......ok. su cak i oni saveti da odrastem malo,da istrazujem,no nisam ni ja toliko naivna ni nova u ovim stvarima,ali htela sam da vidim koliko ljudi razmislja kao i ja
 

Back
Top