Zadovoljstva

Snezna_kraljica:
Princeza:
Ja u suknji, ispod nosim halterice, i tangicu od cipke, na stiklama sam naravno, nosim fascikle u rukama... kucam na vrata, ulazim u kancelariju, on sedi i ozbiljan mi kaze da sednem... ustaje zaljucava vrata... seda preko puta mene... meni pada fascikla on se saginje da je uzme, ja rasirim noge, on podigne suknjicu i pocinje... mljac...
Tako se ispunjava fantazija!
Ti to naravno ne moras... 8)

p.s. fantazija ti je… interesantna! Ja imam slicnu fantazijicu, samo sto bih bila obucena u skolsku uniformu (kratka teget suknjica i bela kosulja), nosila bih knjige, kosa bi mi bila upletena u pletenice, ali – da su tu halteri.. Ostatak je manje-vise isti!

Ispunjena ili ne? :lol: Zvuci veoma interesantno... Zamisli da ga jednom iznenadis u takvom izdanju, u onim retkim trenutcima u kojima ste sami... Onako da mu pozelis dobrodoslicu. ;)

Ja sam razmisljao o takvim iznenadjenima... Kad ona ne ocekuje, iznenadim je i ispunim joj neku fantaziju ili odradim neku stvar za koju znam da je uzbudjuje... Jako mi se svidja ta ideja iznenadjenja. :lol:
 
iluzionista:
Ispunjena ili ne? :lol: Zvuci veoma interesantno... Zamisli da ga jednom iznenadis u takvom izdanju, u onim retkim trenutcima u kojima ste sami... Onako da mu pozelis dobrodoslicu. ;)

Ja sam razmisljao o takvim iznenadjenima... Kad ona ne ocekuje, iznenadim je i ispunim joj neku fantaziju ili odradim neku stvar za koju znam da je uzbudjuje... Jako mi se svidja ta ideja iznenadjenja. :lol:
Moja jos uvek nije ispunjena... Ma, da bih se ja sasvim opustila potrebni su posebni uslovi.. A trenutno ih nemam, bas sam pod stresom... :(
Ali... bice, bice.. :twisted:
 
Snezna_kraljica:
Moja jos uvek nije ispunjena... Ma, da bih se ja sasvim opustila potrebni su posebni uslovi.. A trenutno ih nemam, bas sam pod stresom... :(
Ali... bice, bice.. :twisted:

Moja jos uvek nije ispunjena?!?! :shock: ma bljak... a nekada je bila tako fina i slatka devojka... kazem vam ja lepo a vi mi ne verujete, seks sve upropasti... :P
 
Znate li ovo..
Dirigent opisuje celistkinji koja nikako ne moze muzicki dobro da izvede jednu muzicku frazu.
“Koleginice, vi medju nogama imate instrument koji mora zadovoljiti siroki auditorijum” :shock:

Covek je sigurno imao najbolje namere, ali ko je nama kriv sto uvek sve tumacimo na taj nacin…
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Moja jos uvek nije ispunjena?!?! :shock: ma bljak... a nekada je bila tako fina i slatka devojka... kazem vam ja lepo a vi mi ne verujete, seks sve upropasti... :P
A, joj, tako si preterao... Ni na kraj pameti mi nije bilo takvo tumacenje... nisam ja kriva sto imas pokvarenu mastu! :x

Ne, ti si kriva sto je pobudjujes!! :P

Pa na sta cu drugo da mislim na forumu ljubav i seks, na ljubicice? :roll: I nemoj da mi glumis tu neko nevinasce, tako me jos vise izazivas... :twisted: ko zna, mozda ti je to i cilj... :wink:
 
Snezna_kraljica:
Znate li ovo..
Dirigent opisuje celistkinji koja nikako ne moze muzicki dobro da izvede jednu muzicku frazu.
“Koleginice, vi medju nogama imate instrument koji mora zadovoljiti siroki auditorijum” :shock:

Covek je sigurno imao najbolje namere, ali ko je nama kriv sto uvek sve tumacimo na taj nacin…

hahahaha... :lol: eto vidis, kazem ti ja lepo da si perverzna a ti se tu nesto opires... :P
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Pa na sta cu drugo da mislim na forumu ljubav i seks, na ljubicice? :roll: I nemoj da mi glumis tu neko nevinasce, tako me jos vise izazivas... :twisted: ko zna, mozda ti je to i cilj... :wink:
Da, kao sto rekoh, postoji i ljubav, a ona izaziva razmisljanje o ljubicicama.. :roll:

Pih gde bas ljubicice da navedem kao primer.. koji djavo mi se motaju ljubicice po glavi?!? Sto nisam naveo fudbal ili pivo kao i svaki drugi normalan muskarac!?!? I gde je bre ona Gazdarica da nas tera kad je najpotrebnija!! :wink:
 
Snezna_kraljica:
iluzionista:
Ispunjena ili ne? :lol: Zvuci veoma interesantno... Zamisli da ga jednom iznenadis u takvom izdanju, u onim retkim trenutcima u kojima ste sami... Onako da mu pozelis dobrodoslicu. ;)

Ja sam razmisljao o takvim iznenadjenima... Kad ona ne ocekuje, iznenadim je i ispunim joj neku fantaziju ili odradim neku stvar za koju znam da je uzbudjuje... Jako mi se svidja ta ideja iznenadjenja. :lol:
Moja jos uvek nije ispunjena... Ma, da bih se ja sasvim opustila potrebni su posebni uslovi.. A trenutno ih nemam, bas sam pod stresom... :(

Ispiti? Ma, jasno mi je sve... ;) Mada, uslovi uvek postoje, ako se dovoljno potrudis da ih stvoris. :lol: Good Luck. ;)

Snezna_kraljica:
Ali... bice, bice.. :twisted:

8)
 
:arrow: ...bejahu to divna vremena,ja se ne secam da mi je neka devojka ispunila takvu fantaziju sa fasciklama i kancelarijom,ali recimo da je bilo slicnih elemenata...jednoj mojoj devojci sam uprilicio jedan dozivljaj,ne znam da li ga je potajno zelela ili fantazirala da joj se to desi,ali zamislite 5-6 sati(period od),8 puta uzastopno za tih 5-6 sati,na krevetu,podu,terasi,kuhinji...za mene nezaboravno bilo i ostalo... :wink:
 
sasha:
:arrow: ...bejahu to divna vremena,ja se ne secam da mi je neka devojka ispunila takvu fantaziju sa fasciklama i kancelarijom,ali recimo da je bilo slicnih elemenata...jednoj mojoj devojci sam uprilicio jedan dozivljaj,ne znam da li ga je potajno zelela ili fantazirala da joj se to desi,ali zamislite 5-6 sati(period od),8 puta uzastopno za tih 5-6 sati,na krevetu,podu,terasi,kuhinji...za mene nezaboravno bilo i ostalo... :wink:

pA TI MORA DA SI NEKI STRASAN DASA!!!(SALA),ALI SVAKA CAST! DA LI JE I ONA BILA TAKO ODUSEVLJENA? :wink: :lol:
ISKRENO TI SI JEDAN OD RETKIH KOJI DEVOJCI ISPUNJAVA FANTAZIJE
 
Kathrin:
ISKRENO TI SI JEDAN OD RETKIH KOJI DEVOJCI ISPUNJAVA FANTAZIJE

Pa nije to tako retko... Jedino sto je potrebno je sa njim razgovarati o tome. Ako on ne zeli ni da proba i ne interesuje ga, mozda i nije toliko dobar za tebe. Ne interesuje ga tvoje zadovoljstvo i previse je "Muskarac" (u njegovim mislima) da bi smeo uopste da misli na taj nacin. Njega zanima njegovo zadovoljstvo, a za tvoje ga boli uvce... Uvek tamo negde postoji i neko ko ce misliti i na tebe... Neko ko daje, ne samo uzima... Jer to je ljubav. I to je sex. Medjusobno davanje i uzimanje...
 
PA DA ZNAM.....sve je to istina,ali naci pravog decka koji je pun razumevanja sa kim mozes da pricas je retko danas,mada ima izuzetaka(npr. moj decko),ali u sustini sve bi oni jedno,samo ne jednom
 
Kathrin:
PA DA ZNAM.....sve je to istina,ali naci pravog decka koji je pun razumevanja sa kim mozes da pricas je retko danas,mada ima izuzetaka(npr. moj decko),ali u sustini sve bi oni jedno,samo ne jednom

Pa, dobro... Znaci ti i moja buduca devojcica (trenutno se nalazim u onom periodu izmedju :lol:) imate srece. :lol: :lol: :lol:
 
'auditorijum',nema shta,sirok je...
ispunjavanje necijih zelja?Pa treba biti majstor da ti nikada ne postavi neku zelju vec da 'komunicirate' na neki drugi nacin,dakle bez reci, i da sam\sama skonatas necije zelje,ili jos bolje,ako ste 'povezani',tj. imate i slicna shvatanja u sex-u, fantazije.
to je nesto sto ce naloziti tvog partnera a tebe izludeti do te mere da neces prestati sa svojom kreativnoscu u krevetu ni kada promenis partnera
 
Oh da. zaboravila sam da sam jednom mom dragom decaku :wink: ispunila dve fantazije... Secam se Britni Spris na kosarkaskom trenu i striptiz u ofisu...
:wink: Oprostice mi on sto sam zaboravila...
Ah da... 8 sati... On je zaboravio 15 puta za dva dana u vikendici... ccc... :lol: Definitivno vise nego fantazija! :wink: Definitivno super realnost!
 

Back
Top