Syberia 2

Johnny-lik

Početnik
Poruka
14
Molim ako neko moze da mi pomogne! Treba mi neki sajt za walktrough ove igre. Zaglavio sam se na jednom mestu i ne znam sta treba da se radi! Ako ima neko ko je igra nek se javi da pomogne!!! HVALA
 
Ma ja ne znam sta treba da se radi kada onaj avion padne. Idem na onu stanicu de namestam frekvenciju, a u avionu sam uspeo da namestim neki kod. Onaj papan spava i ocigledno treba nesto da preko radia uradim da bi ga probudio!!! Sta da radim u onoj radio stanici?
 
kada malo procackas komande u avionu, dobices prvo dve broja sa leve, pa dva sa desne strane na komandnoj tabli... nisam siguran ali mislim da ti je ceo broj 2803... onda odes do onog radio odasiljaca dve -tri slike dalje i ukucas taj broj u radio... dalje ces se snaci... :wink:
 
Ok, igra je dobra kao i prvi deo, a u nekim stvarima je i bolja. Reci mi jel dugacka i jel interesantna do kraja?! Jedva cekam da je predjem :P ! Jel igras i druge point-klik avanture ili si igrao samo ovu?! Ja sam do sada igrao Syberiu 1, Post mortem, Longest dzurni. Pored FPSova ovo mi je omiljeni zanr, samo sto nevolim da se zakopam, frustrirajuce je... Ciao :D
 
U prvo nivou kada otkljucam ona vrata gde su stepenice na dole krenem i pojavi mi se strelica od misa i izadjem iz igre.Pokusavala sam nekoliko puta i uvek isto.Sta se desava sata da radim?
 
Doshao sam do nivoa gde Kate shnjuva po manastiru. Skinuo sam lekovito bilje sa spomenika onog Alexeia, palio svece ali cim vratim shtap, one su ugashene. bio bih zahvalan da me neko uputi dalje jer gubim vreme na ovom nivou. :shock:
 
Sergio inc:
Doshao sam do nivoa gde Kate shnjuva po manastiru. Skinuo sam lekovito bilje sa spomenika onog Alexeia, palio svece ali cim vratim shtap, one su ugashene. bio bih zahvalan da me neko uputi dalje jer gubim vreme na ovom nivou. :shock:

Ispred spavaona (onaj skup soba gdje u jednoj lezi Hans) lezi cetka i kofa. Pokupi cetku, i udji u crkvu (tamo gdje si naisao na neljubaznog starog glavnog svestenika). E, u prostoriji ispred njega se nalaze dvije freske. Lijevu obrisi cetkom, i ukazace ti se raspored svijeca koje moras upaliti znas vec gdje -inace nije vazan redoslijed paljenja
 
Sergio inc:
Doshao sam do nivoa gde Kate shnjuva po manastiru. Skinuo sam lekovito bilje sa spomenika onog Alexeia, palio svece ali cim vratim shtap, one su ugashene. bio bih zahvalan da me neko uputi dalje jer gubim vreme na ovom nivou. :shock:

Ispred spavaona (onaj skup soba gdje u jednoj lezi Hans) lezi cetka i kofa. Pokupi cetku, i udji u crkvu (tamo gdje si naisao na neljubaznog starog glavnog svestenika). E, u prostoriji ispred njega se nalaze dvije freske. Lijevu obrisi cetkom, i ukazace ti se raspored svijeca koje moras upaliti znas vec gdje -inace nije vazan redoslijed paljenja
 
Anonymous:
A kako da otvorim kapiju da krene brod?
Ima neka vrata u brodu sto nece da mi se otvore.
Idi do voza udji u kabinu, stavi kljuc od Hansove sobe u ruzicastu bravicu i poigraj se malo komandama na pultu. Treba da uzmes vodu i ugalj da bi stvoriom paru i pomocu nje otopio led sa barke. Posle toga nagji Jukia i Saman ce ti otvori kapuju. Tooktoot
 

Back
Top