Кинески телефони

Flexoman

Zainteresovan član
Poruka
328
Да ли неко има неки кинески телефон са две картице, тв, радио... каква су ваша искуства?!. Ја имам неког кинеза већ неколико месеци и добро ради.
 
90% takvih komentara poticu od osoba koje nisu nikada ni imale ovaj telefon ili us uzeli najgori moguci model tipa kopije anycool telefona.
Ili su videli kod ortaka na trenutak.
Da vidite vi sta je kinez sa digitalnim TV prijemnikom,wifi,Touch screen i wm instaliran,a ne ova govna sto valjaju po oglasima.To se tamo deli skoro pa besplatno,a oni uveliko furaju fonove sa ovim funkcijama gore.
 
90% takvih komentara poticu od osoba koje nisu nikada ni imale ovaj telefon ili us uzeli najgori moguci model tipa kopije anycool telefona.
Ili su videli kod ortaka na trenutak.
Da vidite vi sta je kinez sa digitalnim TV prijemnikom,wifi,Touch screen i wm instaliran,a ne ova govna sto valjaju po oglasima.To se tamo deli skoro pa besplatno,a oni uveliko furaju fonove sa ovim funkcijama gore.

Aha, siguran sam da ima i kablovsku, kuhinju, wc i jos mnostvo veoma dobrih stvari.:roll:
Ja imam neki kineski i kazem da je njesra! A onaj ko je postavljao temu ne misli na takve kineske telefone vec na one koji se prodaju kod nas, a kod nas dolaze samo otpaci od pravih stvari.;)
 
Mislim da treba prvo obratiti paznju na cenu.Sta se sve dobija za manje od 100 e.Dva trenutno aktivna broja.(na primer samsung d880 bese valjda kosta duplo vise a jedino sto ima je upravo to) dalje tv.(tu nema nikakve konkurencije),
znaci stavimo na stranu prednosti pa onda mane.
Elem ja koristim kineza vec duze vreme i stvarno sam zadovoljan.
 
90% takvih komentara poticu od osoba koje nisu nikada ni imale ovaj telefon ili us uzeli najgori moguci model tipa kopije anycool telefona.
Ili su videli kod ortaka na trenutak.
Da vidite vi sta je kinez sa digitalnim TV prijemnikom,wifi,Touch screen i wm instaliran,a ne ova govna sto valjaju po oglasima.To se tamo deli skoro pa besplatno,a oni uveliko furaju fonove sa ovim funkcijama gore.

ja imam vec sest meseci kineza kupljenog u Vranju poreklo sa Kosova,i jos uvek sam zadovoljan sa njim.a koristim sve one usluge 1000 din-poklon,1000 min-poklon,znaci koristim ga svakodnevno.ostale komentare ne smem da komentarisem jer nisam nadlezan po tom pitanju
 
Aha, siguran sam da ima i kablovsku, kuhinju, wc i jos mnostvo veoma dobrih stvari.:roll:
Ja imam neki kineski i kazem da je njesra! A onaj ko je postavljao temu ne misli na takve kineske telefone vec na one koji se prodaju kod nas, a kod nas dolaze samo otpaci od pravih stvari.;)
Takav ti je mentalitet kod svih.
Dodji kod mene da ti pokazem sta je moj ortak kupio (kineza).
Decko ga je platio 350 eura,ja sam hteo da ga polomim kad sam cuo koliko ga je platio.
A kada sam video telefon shvatio sam da ima bolje funkcije od svih telefona kod nas (8mpx kamera,dual sim,digitalni TV,ne ovaj analogni sto fura Anycool,Windows Mobile,16gb memorije i jos slos za Micro SD,funkcije da te zaboli glava).
Hvala bogu da ce svaki kinez biti sranje kad vam je tesko da izdvojite vise od 100 eura za kvalitetniji telefon.Nemas ni pravo da krivis kineze (govorim uopsteno,ne samo o tebi) sto prave te telefone jer koliko platis toliko ces i imati funkcija.Najbolje da ti spakuju sve ovo gore pomenuto za 100 eura,i ovako su extra jeftini.Nema vise ni svrhe da pljujete kineske telefone kada ste u stanju samo da koristite one najgore i najlosije modele,a da niste probali nesto malo kvalitetnije i skuplje.
 
Ja mogu da dam para do 300 evra, ali covek od kog' sam trazio da kupim, nije imao nista skuplje od 100 evrica...
Telefon mi se ne svidja uopste.
A ako cemo da gledamo kao ti, onda su sve one pokvarene igracke koje dolaze iz kine, ustvari napravljene da izgledaju kao pokvarene, a? Ne zezaj se...idi ti do kineza da vidis kakvih telefona ima, kupi onaj najskuplji i pokvarice ti se za par meseci ako ne pazis...
Ali dobro, nije da se ni ja nesto zalim, svejedno sam ga uzeo zbog tv-a, a tu je dobar, ,ali brate telefon nema neke funkcije koje ima obican telefon od 10 evra, a ima tv-e...pa gde to ima?
 
Ja koristim Anycool T818....Reci cu samo da mi je razbio predrasude o kinezima....Za taj novac jako dobra stvarcica.Samo ko planira da ga uzme neka dobro pogleda kako to treba da izgleda , jer verovali ili ne cak i njih kopiraju. Ja sam se dobro raspitao o svemu pre nego sto sam uzeo i rezultat toga je telefon kojim sam prezadovoljan.Ako nekog interesuju detaljniji utisci i podaci neka me kontaktira na PM i rado cu mu izneti svoje utiske.Inace ima i servis za njih u BG ali neznam kako sve to funkcionise jer hvala Bogu jos nisam imao potrebu za servisom.Baterija im je azdaja od 1800 mah koja se puni i USB-om sa racunara.Ostale informacije dobijete na PM.Pozdrav
 

Back
Top