Српска демографија катастрофална

daxt

Elita
Poruka
17.079
србија има 7,365,507 становника

Serbs: 6,212,000 (82.86%)
Hungarians: 293,172 (3.91%)
Bosniaks: 136,464 (1.82%)
Roma: 107,971 (1.44%)
Yugoslavs: 80,978 (1.08%)
Croats: 70,602 (0.94%)
Slovaks: 57,900 (0.89%)
Germans: 5,200 (0,1%)
Others (each less than 1%): 474,323 (6.33%)

У овој држави живи 6,2 милиона Срба са негативном стопом природног прираштаја. Лоповска корумпирана неспособна евроунијатско педерска власт се не бави нестајањем српске нације, тако да се поставља питање за кога они уопште владају и коме остављају ову земљу ? Све је већи број срба који децу добијају после 35 године и задржавају се на једном детету. Дубока морална криза оставља тешке последице на женску популацију која нема довољно мозга да заштити своје тело и репродуктивне органе. Дебилска демографска политика коју воде дс геј лопови је погубнија по Србе од усташа, нацизма и комуниста заједно..... Може ли српски народ да се спаси од сигурне пропасти и амбиса који нам прети?

417px-Census_2002_Serbia%2C_ethnic_map_%28by_localities%29.png
 
Најјадније је када се неко позива на власт као узрок негативног прираштаја. Сиромашније породице и народи, готово увек имају више деце од богатих.

остави се ти других народа,ми причамо о Србима, а они су тренутно морално посрнули и чисти материјалисти,то је реалност тако да им треба можда понудити материјално да би се размножавали?
 
остави се ти других народа,ми причамо о Србима, а они су тренутно морално посрнули и чисти материјалисти,то је реалност тако да им треба можда понудити материјално да би се размножавали?

А за то је власт крива? А ако хоћеш и код нас сиромашне породице имају више деце. Да ли је неко материјалиста не зависи од државе, већ од самог човека.
 
А за то је власт крива? А ако хоћеш и код нас сиромашне породице имају више деце. Да ли је неко материјалиста не зависи од државе, већ од самог човека.

како год,српска нација нестаје,умире,а срби се понашају као да се ништа не дешава,потребно је да се колективно освестимо и дозовемо памети,пре него што не буде прекасно
 
како год,српска нација нестаје,умире,а срби се понашају као да се ништа не дешава,потребно је да се колективно освестимо и дозовемо памети,пре него што не буде прекасно

Zašto kolektivno?
Ja se već odavno dvaput "dozvala pameti":mrgreen:
 
А за то је власт крива? А ако хоћеш и код нас сиромашне породице имају више деце. Да ли је неко материјалиста не зависи од државе, већ од самог човека.

Власт ради на то да буде што мање срба, то само кретени неће да признају. Деморализовани, ретардирани еуропејци којима није стало до српства нити их брига да стварају породицу.
 
лепо што си се остварила као мајка.минимум 2 детета је потребно за опоравак нације:rtfm:

Девојкама и момцима којима је стало до српства и стварања породице свака част. Др-ље нису потребне Србији.
 
србија има 7,365,507 становника

Serbs: 6,212,000 (82.86%)
Hungarians: 293,172 (3.91%)
Bosniaks: 136,464 (1.82%)
Roma: 107,971 (1.44%)
Yugoslavs: 80,978 (1.08%)
Croats: 70,602 (0.94%)
Slovaks: 57,900 (0.89%)
Germans: 5,200 (0,1%)
Others (each less than 1%): 474,323 (6.33%)

У овој држави живи 6,2 милиона Срба са негативном стопом природног прираштаја. Лоповска корумпирана неспособна евроунијатско педерска власт се не бави нестајањем српске нације, тако да се поставља питање за кога они уопште владају и коме остављају ову земљу ? Све је већи број срба који децу добијају после 35 године и задржавају се на једном детету. Дубока морална криза оставља тешке последице на женску популацију која нема довољно мозга да заштити своје тело и репродуктивне органе. Дебилска демографска политика коју воде дс геј лопови је погубнија по Србе од усташа, нацизма и комуниста заједно..... Може ли српски народ да се спаси од сигурне пропасти и амбиса који нам прети?

417px-Census_2002_Serbia%2C_ethnic_map_%28by_localities%29.png

Ovaj Tadić bi stvarno mogao da u okviru nove kampanje krene da oplođuje žene po Srbiji mesto što nam prosipa neke EU priče.
 
остави се ти других народа,ми причамо о Србима, а они су тренутно морално посрнули и чисти материјалисти,то је реалност тако да им треба можда понудити материјално да би се размножавали?

Pa sumnjam....pogledaj samo ove koji imaju para u Srbiji.....ili nemaju dece ili je to jedno ili dvoje maximum....ipak ne zele da im dete kvari ugodjaj u materijalnim zadovoljstvima.
 
А за то је власт крива? А ако хоћеш и код нас сиромашне породице имају више деце. Да ли је неко материјалиста не зависи од државе, већ од самог човека.

Zavisi iskljucivo od drzave tj. okruzenja te osobe za koje je odgovorna jedino drzava.
 
лепо што си се остварила као мајка.минимум 2 детета је потребно за опоравак нације:rtfm:

Pa to i kažem, ostvarila sam taj minimum. Ali za neki maximum, veruj mi, nemam više zdravlja( na žalost).
A što se tiče tih parola, poziva i slično, slažem se ja sa tobom ali dve reči su tu, po mom mišljenju ključne: socijalna politika
 

Back
Top