da li vam drugarice dosadjuju pricom o momcima?

:D A jeste smor..
A takva sam i ja. :rumenko: I mene to nervira,jer ja jednostavno MORAM da se cudno ponasam u njegovom prisustvu,uvek posizim i onda nisam ja.Samo hocu da uradim nesto da me primeti,aaa poludim.
Ali dobro,to prodje kad se upoznate.Zato,umesto sto ih kritikujes,upoznaj ih s tim momkom i videces da ce se stisati strasti. :ok:

:D
 
Ne.
Pricamo normalno o momcima, njihovim momcima, i momcadijom koju srecemo na ulici ili u skoli.
Sem ako ima nekih "problema" onda lepo razmotrimo sve stavke.
Inace, ne. Kontrolisu se.
A to mozda i ide s godinama.
Eventualno, kada nam se tek neki decko dopadne.
Ne da samo o njemu blebecemo (tacnije, ta kojoj se dopadne) vec ga spomene s vremena na vreme.
Ali i to nije dosadjivanje.
 
Poslednja izmena:
Da, well, bezbroj puta se dešavalo a dešava se i dalje.
Ne znam šta više ne podnosim od toga.
Poenta je nabaciti fake smile i držati povraćku u ustima.
Ne znam, mnogo je to klinački like, kad neko ide niz hodnik i vrišti "JAAAAAAO, JAAAAO, KAKO JE SLADAK, AWWWWWWW, WOOOOOW, 'ĆU CRKNEM, AAAAAAA!!"
Itd. -.-
 
Mi pričamo o momcima, što uopšteno, što o svakom momku koji nas muči. :)
Mada, mi volimo momke, a i nismo toliko neurotične i nerazumne da otkačimo svaki put kada prođe neki sladak dečko i/ili onaj koji se kojoj sviđa. Jednostavno, ostanemo kul, a ako želimo nešto poduzmemo.
Mada je prošle godine bilo skroz drugačije. Odrastaju deca.
 
Ozbiljno :lol:
idemo ja i ortak ulicom i prilaze nam 2 drugarice i kazhu "Vas dvojica ste bash kloshari"
i ja pitam "Shto?" A one kazhu "Ma to vam je prirodno, stav, oblachenje, ponashanje, tipichno klosharski"...onda sam ja njima rek'o da su klosharke :cool:
klosharke raspale :cool:

Eeh,kreptoo,manje se ugledaj na Cartmana((:i nije lepo ponasanje reci drugaricama da su klosarke:cool:
 

Back
Top