zasto mora da boli

malecka:
... ljubav??? :cry: :cry: :cry: nije mi jasno! :(
Zato sto nije TVOJA. Postoji samo zelja da budes voljena. Evo, na primer, ja tebe volim! I ne boli me.
Zato sto ne zelim da i ti mene, posto-poto, volis!
Ljubav je osecanje koje vec postoji u tebi. I jos uvek spava.Moras da ga razvijas u sebi, da ga negujes, probudis...ne da ocekujes od drugog da ti "ubrizgava" nesto svoje...zato te boli.
 
kojote:
malecka:
... ljubav??? :cry: :cry: :cry: nije mi jasno! :(
Zato sto nije TVOJA. Postoji samo zelja da budes voljena. Evo, na primer, ja tebe volim! I ne boli me.
Zato sto ne zelim da i ti mene, posto-poto, volis!
Ljubav je osecanje koje vec postoji u tebi. I jos uvek spava.Moras da ga razvijas u sebi, da ga negujes, probudis...ne da ocekujes od drugog da ti "ubrizgava" nesto svoje...zato te boli.

VOLIM TVOJU MUDROST!
 
kojote:
malecka:
... ljubav??? :cry: :cry: :cry: nije mi jasno! :(
Zato sto nije TVOJA. Postoji samo zelja da budes voljena. Evo, na primer, ja tebe volim! I ne boli me.
Zato sto ne zelim da i ti mene, posto-poto, volis!
Ljubav je osecanje koje vec postoji u tebi. I jos uvek spava.Moras da ga razvijas u sebi, da ga negujes, probudis...ne da ocekujes od drugog da ti "ubrizgava" nesto svoje...zato te boli.
DA TU DEFINITVNO IMA NESTO.........
 
kojote:
malecka:
... ljubav??? :cry: :cry: :cry: nije mi jasno! :(
Zato sto nije TVOJA. Postoji samo zelja da budes voljena. Evo, na primer, ja tebe volim! I ne boli me.
Zato sto ne zelim da i ti mene, posto-poto, volis!
Ljubav je osecanje koje vec postoji u tebi. I jos uvek spava.Moras da ga razvijas u sebi, da ga negujes, probudis...ne da ocekujes od drugog da ti "ubrizgava" nesto svoje...zato te boli.

znaci to sto osecam nije ljubav nego zaljubljenost :?

nemam pojma, on je tako bio hladan, da me je bas zabolelo... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ono, o njemu razmisljam stalno, i ni sa kim nisam osetila takvu duhovnu bliskost kao sa njim...
 
...da svoja osecanja razmestas u klase, grupe...
Kad sam ti govorio o necemu sto je TVOJE, nisam mislio na arhivu, klasifikaciju...
Evo ti jedan, vrlo, plastican primer:
- Hoce li tvoje telo da smehom, radoscu odreaguje na bilo koji tzv. fizicki bol?! Hodas, potrcis, sapletes se i - TRAS! I onda, kuku...boli te, naravno! :)
- Slicno je sa svim ostalim, SPOLJASNJIM, nasem telu
i dusi STRANIM, nepripadajucim nadrazajima, osecanjima, kako god...
 
jednostavno je tako,pomiris se s tim posle nekog vremena......
the story goes like this:zaljubis se,totalno poludis,vezes se za decka,spavas s njim,verujes mu(naravno,a sto i ne bi?),a na kraju sve ode u .....i jednostavno se pitas zasto?sta si uradila?Sta nisi?I jos bezbroj gluposti,ali znas sta:PROBLEM NIJE U TEBI!!!To kad shvatis onda si na konju i budeti smesno sve ono oko cega si se nervirala,a decko zbog kojeg je i cela frka nastala,budeti skroz nebitan!Ali znas sta,ONI SE UVEK VRATE!!!Pitanje je samo da li ih ponovo prihvatis ili ne....i tako se sve vrti u krug.....nada,sreca,suze,bol :)
 
malecka:
najcrnje od svega, sto cu verovatno dici ruke od te price...! ono, mnogo ga volim i mnogo mi je drag, ali... ljubav nije uzvracena :(

Nije mi jasno onda kako mozes da ga volis(krupna rec koja se danas mnogo koristi,a vecina ne zna ni sta to znaci!).Da bi neog volela moras da ga znas i prihvatas sa svim njegovim manama!Ma nije ni vredan da se trudis...pusti ga ne zna sta propusta i nadji nekog drugog :?
 
malecka:
dobra ideja kojote, kad drosnem ja se uvek smejem...

a koji deo mene je u ovom slucaju povredjen, sujeta ili nesto drugo?
...ALI jesi PROBUDILA slican osecaj u sebi, a njega
poznajemo kao EGOIZAM.
Zelis da ti neko - nesto uzVRATI, zato sto smatras da
si ti njemu nesto poDALA...
Prestani da zelis poVRACAJ, svojih, preDATIH emocija u slicnoj kolicini...LJUBAV NIJE TRGOVINA...
U LJUBAVI NE POSTOJI KOMPENZACIJA...
 
Postoji jedna izreka - Voleti znaci zarobiti sebe u drugome...Tipicna greska mnogih zena.Vrati sebe sebi samoj,pogledaj na to sasvim drugim ocima i shvatices da to u stvari i nije ljubav.A kad nadjes pravu...shvatices :lol:
 
divlja-u-srcu:
kojote:
malecka:
... ljubav??? :cry: :cry: :cry: nije mi jasno! :(
Zato sto nije TVOJA. Postoji samo zelja da budes voljena. Evo, na primer, ja tebe volim! I ne boli me.
Zato sto ne zelim da i ti mene, posto-poto, volis!
Ljubav je osecanje koje vec postoji u tebi. I jos uvek spava.Moras da ga razvijas u sebi, da ga negujes, probudis...ne da ocekujes od drugog da ti "ubrizgava" nesto svoje...zato te boli.

VOLIM TVOJU MUDROST!

"Ljudska mudrost je samo ludost pred Bogom."
 
Kathrin:
jednostavno je tako,pomiris se s tim posle nekog vremena......
the story goes like this:zaljubis se,totalno poludis,vezes se za decka,spavas s njim,verujes mu(naravno,a sto i ne bi?),a na kraju sve ode u .....i jednostavno se pitas zasto?sta si uradila?Sta nisi?I jos bezbroj gluposti,ali znas sta:PROBLEM NIJE U TEBI!!!To kad shvatis onda si na konju i budeti smesno sve ono oko cega si se nervirala,a decko zbog kojeg je i cela frka nastala,budeti skroz nebitan!Ali znas sta,ONI SE UVEK VRATE!!!Pitanje je samo da li ih ponovo prihvatis ili ne....i tako se sve vrti u krug.....nada,sreca,suze,bol :)

HAHA ovo je dobro! congrats kathrin!! 8)
 
Mislim da su ovoliki ljudi pricitali temu zato sto su ocekivali nesto drugo... (iz naslova i tvog nick-a)
Naravno da mora da boli, to dokazuje da smo ziva bica, osecamo, mrzimo, volimo... Tuga je podjednako velicanstveno osecanje kao i sreca(radost) i ne bih volela da odem sa ovoga sveta ne spoznajuci svu njenu snagu, slabost i lepotu!
Mislim, to sad kazem... :wink:
 

Back
Top