Strucna pomoc

Psiholog Jovana

Obećava
Poruka
53
Pozdrav svima na forumu. Zovem se Jovana Penezic i po struci sam dipl. psiholog. Posto vec par godina ne radim u svojoj struci, a ne zelim "da zardjam" u strucnom smislu, nudim pomoc onima kojima je potreban odgovor na pitanja u vezi zdravog psihickog zivota ili savet u vezi s' tim. Nista ne obecavam, osim dobre volje da pomognem.
 
Pozdrav,
evo meni je potreban predlog, koji bi eventualno resio moj problem, a verujem i zajednicki problem drugih.
Posto sam jos uvek u srednjoj skoli, 4. raz., pokusajte mi dati savet za radne navike, ne samo u skoli, nego uopste. Kako to da izbegnem "ono u glavi: ma mrzi me, sutra cu". Iako bih da napomenem da sam odlican gimnazijalac, ali vidim da tu nesto ne stima, smatram ukoliko bih resio ovaj problem, da ne bih ziveo sa toliko pritiska, i lakse sve prevazilazio.
Unapred hvala.
Iako ova tema nije bas vezana za "Ljubav i seks"...
 
slipknot:
Pozdrav,
evo meni je potreban predlog, koji bi eventualno resio moj problem, a verujem i zajednicki problem drugih.
Posto sam jos uvek u srednjoj skoli, 4. raz., pokusajte mi dati savet za radne navike, ne samo u skoli, nego uopste. Kako to da izbegnem "ono u glavi: ma mrzi me, sutra cu". Iako bih da napomenem da sam odlican gimnazijalac, ali vidim da tu nesto ne stima, smatram ukoliko bih resio ovaj problem, da ne bih ziveo sa toliko pritiska, i lakse sve prevazilazio.
Unapred hvala.
Iako ova tema nije bas vezana za "Ljubav i seks"...

Mene brine problem grickanja noktiju.
 

Back
Top